Mieszkanie na sprzedaż 6 pokoi o powierzchni 200,9 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Pracownia Nieruchomości

Powierzchnia
201 m²
Pokoje
6
Piętro
2

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:25
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:6 pokoi.
Powierzchnia:201 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Kuchnia:zamknięta kuchnia.
Łazienki:4 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:350 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne (35 miejsc): 50 000 zł brutto.
Komórki lokatorskie:dostępne (22): dostępne w metrażach: 7,83 m2 – 16,24 m2. Cena za m2 to 1500 zł.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Dworcowa 67, w której dostępne są jeszcze 2 podobne oferty.

Opis oferty

Dworcowa 67

Nowe 6 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 201 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Dworcowa 67 przy ulicy w Bydgoszczy, ul. Dworcowa 67 (1.2 km od centrum Bydgoszczy). sprzedaż prowadzi Pracownia Nieruchomości

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 21 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 31 o powierzchni od 59 do 226 m², w budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Dworcowa 67 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 25 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 350 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 6 pokoi, kuchnia jest zamknięta, 4 łazienki. Dla przyszłych mieszkańców deweloper false przewidział: miejsca postojowe naziemne (35 miejsc).

Elegancja i historiaPIęciokondygnacyjna kamienica powstała w latach 1912-1913 na zamówienie księgarza Ericka Hechta, według projektu znanego berlińskiego architekta Otto Waltera. Ten efektowny budynek posiada bogato zdobioną elewację m.in. płaskorzeźby ryby, króla i lady Godivy. Główne wejście wieńczy postać mężczyzny siedzącego na koniu trzymającego sztandar - ten motyw stanowił inspirację dla logo Inwestycji. Liczne zdobienia, nawiązania do antyku i zastosowane rozwiązania architektoniczne powodują że kamienica przy Dworcowej 67 jest nie tylko niezwykle piękna ale posiada też wyjątkową wartość historyczną.Kamienica dzisiajWkrótce Dworcowa 67 stanie się najbardziej rozpoznawalnym i prestiżowym budynkiem pośród bydgoskich kamienic. Budynek zostanie w całości zrewitalizowany przy zachowaniu jego historycznego charakteru. Do tego celu zostaną użyte starannie dobrane materiały - imitacja naturalnego kamienia, nowoczesne elementy z metalu i szkła przełamane drewnem i eleganckie sztukaterie. Mieszkańców będzie witać reprezentacyjny portal w części centralnej , z którym połączone będą dwie klatki schodowe. Każda z nich wyposażona będzie w stylową, przeszkloną windę. Dla komfortu mieszkańców na zamkniętym terenie będą znajdowały się zewnętrzne miejsca postojowe.ApartamentyW kamienicy zaprojektowano mieszkania od 59 do 223 mkw, w których wysokość pomieszczeń sięgać będzie do 3,5 m. Pozostawiono możliwość wyboru układu pomieszczeń i rozmieszczenia ścianek działowych wedle potrzeb przyszłych Mieszkańców. Najbardziej wymagający Klienci będą mogli połączyć wybrane mieszkania w efektowne ponad 200 metrowe apartamenty. Dwupoziomowe mieszkanie na parterze posiadać będą własny ogródek, a do apartamentów na ostatniej kondygnacji przynależą przestronne tarasy z widokiem na miasto. W kamienicy zaprojektowano także dwa lokale usługowe.Podsumowanie:Kamienica w zabytkowej części BydgoszczyMieszkania od 2 do 4 pokoi z możliwością łączeniaTarasy, balkony, ogródek na parterzeDwie nowoczesne windy od poziomu -1Zewnętrzne miejsca postojoweWysokość pomieszczeń do 3,5m

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Dworcowa 67, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 2 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Dworcowa 67

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

W odległości 150 metrów od inwestycji Dworcowa 67 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Warszawska - Śniadeckich.

Data publikacji: 13.12.2018

Data aktualizacji: 03.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie