Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez P.P.H.U. Ingram

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A.M2
2
53,3 m²
1
A.M3
2
37,8 m²
1
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
B.M2
2
53,3 m²
1
B.M3
2
37,8 m²
1
A.M1
4
90,7 m²
Parter
A.M4
4
93,2 m²
2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
B.M1
4
90,7 m²
Parter
B.M4
4
93,2 m²
2

Opis Inwestycji

"Zakątek Sopot" zlokalizowany, to kameralny apartamentowiec zlokalizowany w północnej części kurortu. W dwóch budynkach zaprojektowano 8 mieszkań o powierzchni od 37,8 m² do 93,2 m².Do mieszkań parterowych przynależą ogrody o powierzchni 160m² oraz 200 m².Dachy budynków uwieńczone są zielonymi tarasami z widokiem na morze. Mieszkania posiadają balkony 6 mkw i 17 mkw. Wysokość lokali to 2,9 m. Miejsca garażowe i komórki lokatorskie usytuowane są w podziemiu hali garażowej, z której na górę prowadzi winda. Teren jest ogrodzony.W cenie mieszkania uwzględniono komórkę lokatorską.

Inwestycja Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze znajduje się w Sopocie, ul. Kraszewskiego 6 (1.5 km od centrum Sopotu), została zrealizowana przez dewelopera P.P.H.U. Ingram.

Inwestycja Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych apartamentów. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze pozostało na sprzedaż 8 apartamentów o powierzchniach od 38 do 93 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 53 m2 (4 apartamenty)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 91 do 93 m2 (4 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.P.H.U. Ingram przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (11 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski,wykończenie pod klucz
Istnieje możliwość indywidualnego zaprojektowania i wykończenia mieszkania.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (11 miejsc): w hali garażowej na poziomie -1; cena miejsca 35000 zł brutto.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 8 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:od 38 do 93 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 2, 4-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze

W pobliżu inwestycji znajduje się: - sopockie molo – 20 min. - plaża – 12 min. - stacja SKM – 5 min. - AQUAPARK – 8 min. - Opera Leśna – 25 min. - Las/Park – 7 min. - market – 5 min. - pole golfowe - 2km - Uniwersytet gdański - Wydział Ekonomiczny - 1,5km

Sopot to miasto w województwie pomorskim, środkowe i najmniejsze z trzech miast tworzących Trójmiasto. Od południa sąsiaduje z gdańską dzielnicą Jelitkowo, od północy z gdyńskim Orłowem, od wschodu z Morzem Bałtyckim a od zachodu z Lasami Sopockimi, które stanowią ok. 50 % powierzchni miasta. Ofertę sportową uzupełnia Aquapark Sopot, prywatne centra fitness i sztuk walki a także Ergo Arena, która leży przy południowej granicy miasta. Na powierzchni 17 km kw mieszka tu ok. 35 tys. mieszkańców. W mieście działają liczne uniwersytety, m.in. Sopocka Szkoła Wyższa, Europejska Szkoła Hotelarstwa, Turystyki i Przedsiębiorczości, Wydział Zamiejscowy Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Sopocka Szkoła Zarządzania. Najważniejsze muzea to Państwowa Galeria Sztuki i Muzeum Sopotu. Miasto najbardziej znane jest z tutejszego zespołu uzdrowiskowego, drewnianego molo i letniego festiwalu piosenki.

Komunikacja

Transport publiczny w Sopocie zapewnia ZKM w Gdyni i ZTM w Gdańsku. Łącznie kursuje tu 11 linii autobusów. Dalekobieżne połączenia kolejowe obsługuje stacja Sopot. Lotnisko im. Lecha Wałęsy mieści się w odległości ok. 10 km.

W odległości 150 metrów od inwestycji Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Sopot - Wejherowska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi - Zespół Szkół Nr 1 w odległości 150m, Przedszkole nr 4 w Sopocie w odległości 300m, Sopockie Przedszkole Niepubliczne w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Apteka Dom Leków, w odległości 350 m znajduje się A.B.C. Family Med Sp. z o.o., w odległości 950 m znajduje się Apteka Przylesie.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Marzenie - Gabinet Terapii Pedagogicznej i Wyrównawczej, w odległości 150 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Wybickiego - Filia 2, w odległości 450 m znajduje się Pawilon wystawienniczo-edukacyjny przy Grodzisku w Sopocie.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Sopockie Towarzystwo Tenisowe STT, w odległości 750 m znajduje się Pływalnia kryta MOSiR, w odległości 800 m znajduje się Hala 100-lecia Sopotu.

Data publikacji: 24.04.2018

Data aktualizacji: 15.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie