Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 71,4 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Poznań Kartuska sp. z o.o. sp. k.

Cena: 542 478 zł

Rata kredytu wynosi 2435 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
71 m²
Pokoje
3
Piętro
1
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A114
Ceny mieszkań: 542 478 zł7 602 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:71 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 11 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:262 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Strony świata:widok z okien jest na wschód, zachód, północ, południe.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Stara Cegielnia, w której dostępnych jest jeszcze 14 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 71 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Stara Cegielnia na Górczynie przy ul. Ceglana 4 (5.7 km od centrum Poznania). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Poznań Kartuska sp. z o.o. sp. k..

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 234 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 18 o powierzchni od 54 do 100 m², w budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 2 podziemne. Inwestycja Stara Cegielnia została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A114 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 262 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, zachód, północ, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Poznań Kartuska sp. z o.o. sp. k. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 542 478 zł (7 602 zł/m²).

Stara Cegielnia to osiedle mieszkaniowe położone w zielonej części Poznania. Inwestycja realizowana będzie w czterech etapach, łącznie powstaną ok 248 mieszkań oraz 420 miejsc postojowych. Pierwszy etap obejmuje 103 mieszkania, drugi etap z 55 mieszkań, trzeci etap to 87 mieszkań. Podczas ostatniego etapu powstaną lokale usługowe. Oprócz tego, zaprojektowano parking podziemny, miejsca naziemne, drogi, chodniki oraz bogatą aranżację małej architektury, które razem stworzą przyjazne otoczenie.Stara Cegielnia to zespół mieszkaniowy składający się z czterokondygnacyjnych budynków, wyposażonych w windy. Klienci mogą wybierać z szerokiej gamy mieszkań – od dwu po czteropokojowe z metrażami mieszczącymi się w przedziale od 40 do blisko 150 mkw. Lokale położone na poziomie parteru posiadają wydzielone ogródki (nawet do 800 mkw.!), a na wyższych kondygnacjach, loggie bądź balkony. Uwagę zwracają także funkcjonalne rozkłady mieszkań – do wyboru oddzielne kuchnie bądź aneksy, przestronne, widne pokoje, duże łazienki. Na etapie projektowania zadbaliśmy także o odpowiednie doświetlenie mieszkań. Klienci z całą pewnością docenią duże okna oraz dobrą ekspozycję.W garażu podziemnym znajdują miejsca postojowe (standard, XL, XXL), rodzinne miejsca postojowe, pomieszczenia na jednoślady oraz ogólnodostępne pomieszczenie na rowery i wózkarnia.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Stara Cegielnia, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 14 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Stara Cegielnia

Stara Cegiel­nia to inwest­y­cja zlokali­zowana w zielonym sercu Poz­na­nia, w sąsiedztwie kluc­zowych ciągów komunikacyjnych. Mieszkania w Starej Cegielni docenią zarówno osoby dynam­iczne, kocha­jące miejski styl życia (tylko 7 km do Cen­trum) jak i rodziny poszuku­jące spoko­jnej przys­tani – bo jak inaczej nazwać tę zieloną, cichą i bez­pieczną okolicę? Otoczenia komu­nika­cyjne - inwest­y­cja usy­tuowana jest w połud­niowej części dziel­nicy Grun­wald, w sąsiedztwie (około 300 m) jed­nej z głównych poz­nańs­kich arterii – ulicy Gło­gowskiej. Taka lokaliza­cja zapew­nia doskon­ałe połącze­nie z Cen­trum jak i daje możli­wość szy­bkiego dojazdu do obwod­nicy Poz­na­nia oraz autostrady A2. Osoby korzys­ta­jące z komu­nikacji miejskiej mają do dys­pozy­cji przys­tanek auto­bu­sowy przy ulicy Gło­gowskiej (około 7 minut pieszo). Inwest­y­cja zlokali­zowana jest na ter­e­nach dawnych osad związanych z cegiel­ni­ami oraz szachtów poz­nańs­kich. Stanowi to niepow­tarzalne dziedz­ictwo tworząc jeden z najbardziej urokli­wych pejzaży Poz­na­nia. Obszar inwest­y­cji otoc­zony jest stawami o czys­tej wodzie oraz ter­e­nami zielonymi. Lokaliza­cja inwest­y­cji Stara Cegiel­nia posi­ada dwa zasad­nicze walory – niski poziom hałasu oraz wspani­ałe widoki z okien.

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 1300 metrów od inwestycji Stara Cegielnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Leszczyńska (1:LESZ22).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Stara Cegielnia znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: MAŁY VINCI. PRYWATNY ŻŁOBEK I CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ w odległości 750m, Szkoła Podstawowa nr 4 w odległości 850m, BĄBELKI. KLUB MALUCHA w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się MERCURIUS. APTEKA, w odległości 1000 m znajduje się EKO-FARM SP. Z O.O. APTEKA, w odległości 1300 m znajduje się KOPERNIK. ZESPÓŁ LEKARZY RODZINNYCH.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 900 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, w odległości 950 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA CHRYSTUSA KRÓLA, w odległości 1100 m znajduje się ZARI.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się SPORT TEST POLSKA, w odległości 850 m znajduje się Akademia Pływania Aquapos, w odległości 1300 m znajduje się MMA POZNAŃ. JÓŹWIAK P..

Data publikacji: 25.09.2015

Data aktualizacji: 20.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie