Osiedle Zacisze

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Liliowa, oferowane bezpośrednio przez POZ Inwest Sp. z o.o. Sp.k.

poznański, Komorniki, ul. Liliowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Zacisze

7 zdjęć

Osiedle Zacisze
Osiedle Zacisze
Osiedle Zacisze
Osiedle Zacisze

Najbliższe inwestycje

 • Domy Osiedle Zacisze
  od: 6 000 zł/m2

  POZ Inwest Sp. z o.o. Sp.k.

 • Osiedle Owocowe etap II
  od: 3 929 zł/m2

  Gravis Developer Sp. z o.o.

 • Fabianowska 144 etap II

  AT Inwest Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Osiedle Zacisze w Komornikach to teren o powierzchni 4,2ha, na którym powstają kompleksy mieszkań jedno- i dwupoziomowych o powierzchni od 52m2 do 130 m2 w zabudowie szeregowej o różnorodnej, nowoczesnej architekturze, ale jednocześnie komponujące się z otaczającym stylem podmiejskim. Jego korzystna lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dojazd zarówno do centrum Poznania (linia 716), jak i tras wylotowych w kierunkach północ-południe i wschód-zachód. Okolica osiedla charakteryzuje się niską zabudową oraz wspaniałymi terenami dla rodzinnych spacerów i rekreacji. Bliskość Wielkopolskiego Parku Narodowego jest niewątpliwie atutem tego osiedla.

Inwestycja Osiedle Zacisze znajduje się w Komornikach, ul. Liliowa (3.1 km od Poznania), została zrealizowana przez POZ Inwest Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Osiedle Zacisze została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zacisze nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców POZ Inwest Sp. z o.o. Sp.k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 265 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Udogodnienia:
klub fitness
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Komorniki, na południe od Poznania. Miejscowość jest siedzibą gminy Komorniki i zamieszkuje ją ponad 5 tys. osób. Pierwsze wzmianki o Komornikach pochodzą z bulli papieża Innocentego II z roku 1136, zaś lokacja nastąpiła między 1286-1297. Aż do XIX wieku ziemie na terenie miejscowości należały do biskupów poznańskich. Najciekawszym zabytkiem jest neobarokowy kościół pw. św. Andrzeja Apostoła (istniejący od XII wieku, ostatnia przebudowa w 1912) z bogatą polichromią (w trakcie renowacji) wykonaną przez artystów poznańskich (pocz. XX wieku) oraz zabytkowymi organami. W kościele pw. św. Andrzeja Apostoła odbywa się część koncertów Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej - Komorniki. W Komornikach znajdują się m. in. siedziby firm: Hörmann, Arko, Viessmann, Fabryka Mebli Biurowych MARO, Novol, Eurocash. Komorniki są ważnym węzłem komunikacyjnym, na północ od wsi znajduje się węzeł autostrady A2 Poznań-Komorniki (d. Komorniki), zaś przez samą miejscowość przebiega droga krajowa nr 5 Świecie - Lubawka. W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa poznańskiego.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zacisze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Osiedle Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Komorniki/Topolowa.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Zacisze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 15.01.2019
Data aktualizacji: 11.03.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: