Apartament na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 49,6 m²

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Polski Holding Nieruchomości S.A.

Powierzchnia
50 m²
Pokoje
2
Piętro
2

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Vis A Vis Wola - etap II jest 137 apartamentów które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:48
Ceny apartamentów:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:50 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 22 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Strony świata:widok z okien jest na wschód, północ.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji Vis A Vis Wola - etap II, w której dostępne są jeszcze 54 podobne oferty.

Opis oferty

Vis A Vis Wola - etap II

Nowy 2 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 50 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Vis A Vis Wola - etap II na Odolanach przy ul. Ordona (3.8 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Polski Holding Nieruchomości S.A..

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 253 nowe apartamenty, na sprzedaż pozostaje 137 o powierzchni od 26 do 110 m², w budynkach jest od 5 do 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Vis A Vis Wola - etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu 48 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowy. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W apartamencie znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Okna w apartamencie wychodzą na wschód, północ. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Polski Holding Nieruchomości S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Apartament znajduje się w inwestycji Vis A Vis Wola - etap II, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 54 podobne nowe apartamenty.

Lokalizacja inwestycji Vis A Vis Wola - etap II

Inwestycja stanowi istotny element w zagospodarowaniu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy – Woli. Idealnie wkomponuje się w nową zabudowę mieszkaniową tej okolicy. Rejon osiedla posiada bogatą infrastrukturę miejską - w niedalekiej odległości znajdują się placówki edukacyjne, parki, sklepy, centra handlowe oraz obiekty rekreacyjne. Niewątpliwym atutem jest położenie nieco na uboczu względem skupiska dość gęstej zabudowy sąsiedztwa, co gwarantuje ciszę i spokój. Jest to najlepsza lokalizacja do zamieszkania.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 200 metrów od inwestycji Vis A Vis Wola - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PRĄDZYŃSKIEGO 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Vis A Vis Wola - etap II znajduje się 69 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 132 w odległości 450m, Wyższa Szkoła Turystyki I Języków Obcych W Warszawie w odległości 500m, "Zaczarowane Motylki" - Żłobek i Przedszkole w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Diagnostyka Sp. z o.o., w odległości 500 m znajduje się Pracownia USG Warszawa Wola, w odległości 500 m znajduje się Fizjoterapeuta Krzysztof Marciniak.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się Parafia św Stanisława Biskupa i Męczennika, w odległości 650 m znajduje się Muzeum Gazownictwa, w odległości 700 m znajduje się Cerkiew Św. Jana Klimaka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Palestra. Klub sportowy Muay Thai, Boks, Kickboxing, K-1, w odległości 600 m znajduje się Skwer im. płk. Pacak-Kuźmirskiego, w odległości 850 m znajduje się Skwer im. A. Pawełka.

Data publikacji: 22.11.2018

Data aktualizacji: 12.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie