Vis A Vis Wola - etap II

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPolski Holding Nieruchomości S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Vis A Vis Wola - etap II dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
127
1
37,6 m²
1
36
3
66,5 m²
Parter
37
3
66,6 m²
1
199
4
83,1 m²
1

Opis Inwestycji

Vis A Vis Wola - etap II

Inwestycja Vis A Vis Wola - etap II znajduje się na Odolanach, ul. Ordona (3.8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Polski Holding Nieruchomości S.A..

Inwestycja Vis A Vis Wola - etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 253 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Vis A Vis Wola - etap II pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 38 do 83 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 38 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 67 m2 (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 83 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Polski Holding Nieruchomości S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 253 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 38 do 83 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Vis A Vis Wola - etap II znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Vis A Vis Wola - etap II

Inwestycja stanowi istotny element w zagospodarowaniu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy – Woli. Idealnie wkomponuje się w nową zabudowę mieszkaniową tej okolicy. Rejon osiedla posiada bogatą infrastrukturę miejską - w niedalekiej odległości znajdują się placówki edukacyjne, parki, sklepy, centra handlowe oraz obiekty rekreacyjne. Niewątpliwym atutem jest położenie nieco na uboczu względem skupiska dość gęstej zabudowy sąsiedztwa, co gwarantuje ciszę i spokój. Jest to najlepsza lokalizacja do zamieszkania.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Vis A Vis Wola - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Vis A Vis Wola - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Parafialna 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Vis A Vis Wola - etap II znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w odległości 180 m, KATOLICKI ZESPÓŁ EDUKACYJNY im.ks.P.SKargi w odległości 370 m, Publiczne Gimnazjum im.ks.P.Skargi w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Vis A Vis Wola - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Marusza - Akademia rzeźbienia twarzy w odległości 460 m, Vega Medica w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Vis A Vis Wola - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się U Doroty, w odległości 230 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Vis A Vis Wola - etap II w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 290 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 22.11.2018

Data aktualizacji: 25.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie