Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 74,8 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Polnord S.A.

Powierzchnia
75 m²
Pokoje
3
Piętro
1

Termin oddania

3 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:B1.1.001
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:75 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 5 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:272 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Wilania, w której dostępnych jest jeszcze 17 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 75 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Wilania przy ulicy na Błoniach Wilanowskich, ul. Herbu Janina (9.5 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 113 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 30 o powierzchni od 64 do 89 m², w budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Wilania jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B1.1.001 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 272 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Polnord S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

KAMERALNE OSIEDLE W CENTRUM WILANOWA3 pokoje już od 55 m2!Własny park na osiedlu o pow. 1,5 ha!• Lokalizacja: 500 metrów od skrzyżowania Al. Rzeczypospolitej z ul. Branickiego.• Tylko 30 mieszkań w budynku• Tylko 4 budynki o niskiej zabudowie (4 piętra)• Od 2 do 4 pokoi: 55-89 m2• Szeroki wybór słonecznych mieszkań narożnych• Wysokość mieszkań: 272 cm• Balkony do 12,6 m2, ogródki do 34 m2• Widok na piękne tereny zielone – Park na osiedlu o pow. 1,5 ha!• Widne kuchnie lub aneksy z oknem• Duże łazienkiMISTRZOWSKA KOMUNIKACJAOsiedle Wilania położone jest 500 metrów od skrzyżowania al. Rzeczypospolitej i ul. Branickiego. Możliwość łatwego dojazdu do centrum miasta dzięki szybkiemu autobusowi miejskiemu (25 min.). Do metra Imielin jedynie 10 min. Wkrótce powstanie szybkie połączenie Wilanowa z Ursynowem i łatwy dostęp do obwodnicy.OSIEDLE OTOCZONE OGRODEMPonad połowa terenu Wilanii jest przeznaczona pod piękne tereny zielone, ozdobione kwiatowymi krzewami i drzewami. Budynki są oddzielone od siebie dużymi, zielonymi przestrzeniami. Park na terenie osiedla zajmie 1,5 ha.STREFY CISZYBudynki zostaną odizolowane od ulic zieloną strefą, która zapewni mieszkańcom ciszę i prywatność:• Szpaler wysokich, kwitnących na biało krzewów tawuły szarej oraz aronii i świdośliwy, cieszących oczy feerią żółci, granatu i czerwieni.• Ścieżka spacerowa, z obu stron obsadzona drzewami• Przestronna łąka kwietna• Wysokie, długie wzniesienie, na którym wyrosną brzozy, jarząby i klony, wśród kompozycji ozdobnych traw i kolorowo kwitnących krzewówZGODNIE Z TRENDAMINajnowsze trendy w projektowaniu i wysokiej klasy, designerskie materiały: połączenie drewna, betonu architektonicznego i stali. Na elewacji znajdzie się elegancka cegła klinkierowa.REKREACJA I EDUKACJAW sąsiedztwie znajduje się kompleks edukacyjny przy ul. Ledóchowskiej (żłobek, przedszkole, szkoła), a także boiska sportowe i duży plac zabaw.UDOGODNIENIAPodziemny garaż, cichobieżne windy, video-domofony, monitoring 24h, boksy rowerowe, wózkownie, komórki lokatorskie

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Wilania, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 17 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Wilania

W sercu Wilanowa Wilania powstaje 3 minuty od skrzyżowania al. Rzeczypospolitej z ul. Branickiego. W ciągu 10 minut można stąd dojechać do stacji metra Imielin, a do Centrum w 25 minut, przyspieszoną linią 522. W przyszłości będzie tu szybkie połączenie z Ursynowem i łatwy dostęp do obwodnicy. Idealne dla rodzin W sąsiedztwie znajdują się boiska sportowe, duży plac zabaw dla dzieci i placówki oświatowe (żłobek, przed-szkole, szkoła przy ul. Ledóchowskiej), a w odległości kilku minut: Rezerwat Przyrody Skarpa Ursynowska i Las Kabacki.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

W odległości 400 metrów od inwestycji Wilania znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Branickiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wilania znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Instytut Sztuk Walki w odległości 600m, Przedszkole nr 420 w odległości 600m, WBS - Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy'ego Brandta w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się HIFU Clinic Centrum Leczenia Raka Prostaty, w odległości 250 m znajduje się Szpital Medicover, w odległości 250 m znajduje się Medicopharma. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 600 m znajduje się Centrum Opatrzności Bożej, w odległości 700 m znajduje się Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, w odległości 950 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka p.w. bł. Edmunda Bojanowskiego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Ambasada Urody Medical Spa, w odległości 900 m znajduje się Venus. Salon Spa, w odległości 1000 m znajduje się Plac Miejski w Wilanowie.

Data publikacji: 04.07.2018

Data aktualizacji: 08.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie