Mieszkanie na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 104,8 m²

- Mieszkania nad jeziorem Bartąg

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Polnord S.A.

Cena: 492 513 zł

Rata kredytu wynosi 2211 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
105 m²
Pokoje
5
Piętro
1

Termin oddania

3 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:bud. 7 A.2.08
Ceny mieszkań: 492 513 zł4 700 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:5 pokoi.
Powierzchnia:105 m²
Realizacja nieruchomościoddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 8 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 276 do 560 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Konstrukcja budynku
Ściany zewnętrzne z bloków wapienno-piaskowych/ściany żelbetowe o grubości 24 cm z warstwą ocieplenia
Elewacja
tynki elewacyjne mineralne malowane farbą silikonową, kamień naturalny
Stolarka okienna
okna PCV, dwukolorowe (na zewnątrz-grafitowe, w środku-białe),
Drzwi zewnętrzne
konstrukcja skrzydła i ościeżnicy stalowa, drzwi warstwowe jednoskrzydłowe, szerokość w świetle 90 cm, wzmocnione, antywłamaniowe
Balkony
do wykończenia
Posadzka
szlichta cementowa zatarta na ostro na izolacji akustycznej ze styropianu i izolacji przeciwwilgociowej w łazienkach
Ściany
ŚCIANKI DZIAŁOWE – murowane z bloczków silikatowych gr 8, 12 cm
Sufity
tynki gipsowe mechaniczne kategorii III-j
Parapety zewnętrzne
blacha stalowa powlekana
Parapety wewnętrzne
konglomerat
Instalacje
wod-kan, c.o., elektryczne, teletechniczna
Ogrzewanie
miejskie
Wentylacja
mechaniczna
Wyposażenie łazienki
rozprowadzona woda i kanalizacja; obwody zasilenia gniazd wtykowych z możliwością podłączenia pralki automatycznej
Wyposażenie kuchni
rozprowadzona woda, kanalizacja, instalacja elektryczna, obwody zasilenia kuchenki elektrycznej, gniazd wtykowych z możliwością podłączenia zmywarki
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Tęczowy Las, w której dostępnych jest jeszcze 5 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 5 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 105 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Tęczowy Las przy ulicy w Olsztynie, ul. Tęczowy Las 5 (0.1 km od Olsztyna). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 249 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 26 o powierzchni od 56 do 105 m², w budynkach jest od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Tęczowy Las jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu bud. 7 A.2.08 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 276 do 560 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 5 pokoi, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Polnord S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 492 513 zł (4 700 zł/m²).

Zamieszkaj w malowniczej okolicy300 metrów od Jeziora BartągTęczowy Las to wyjątkowa inwestycja, położona na morenowym wzgórzu w otulinie lasu, jedynie 300 metrów od Jeziora Bartąg.Niespotykana w Olsztynie modernistyczna architektura wkomponowana w leśną polanę, w połączeniu z najwyższej jakości materiałami i rozwiązaniami budowlanymi wyróżniają ją wśród innych realizacji mieszkaniowych na Warmii.RODZINNA ENKLAWA PRZY JEZIORZEW ofercie Tęczowego Lasu znajdują się mieszkania posiadające od 2 do 5 pokoi o powierzchniach od 55 do 104 m2. Mieszkania 2-pokojowe zaczynają się od 55 m2, 3-pokojowe od 60 m2. W ofercie dostępne są również mieszkania z antresolami, wysokość ścian wynosi w nich do 5.96m.W części mieszkań znajdują się również ogrody i garderoby. Tęczowy Las oferuje duży wybór słonecznych mieszkań dwustronnych. Zakończenie budowy budynku nr 7 zaplanowane jest na lipiec 2019r., zaś budynek nr 8 jest oddany do użytkowania.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Tęczowy Las, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 5 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Tęczowy Las

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Tęczowy Las znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Tęczowy Las.

Data publikacji: 06.07.2017

Data aktualizacji: 10.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie