Uwaga

Ta nieruchomość jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości statystycznych portalu

Marina Royale

37 zdjęć

Marina Royale

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Darłówko
  3 kw. 2025
  Apartamenty Darłówko składają się z dwóch połączonych ze sobą budynków, z 95 apartamentami i 96 miejscami postojowymi pod i przed budynkami. W inwestycji znajdą się również komórki lokatorskie, stojaki na rowery wraz ze stacją naprawy jednośladów. Ostatnia kondygnacja, obniżona od strony morza, będzie miała tarasy o powierzchni do 94 m², dostępne dla właścicieli sąsiadujących z nimi apartamentów. Dostępne powierzchnie 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych apartamentów, to 32 – 67 m², z możliwością zarówno ich dzielenia, jak i łączenia. Każdy zostanie wyposażony w pakiet SMART HOME, który będzie umożliwiał sterowanie najważniejszymi funkcjami lokalu przez aplikację telefoniczną. Za pomocą smartfona lub tabletu będzie można ustawić temperaturę dla każdego pomieszczenia, zapalić i zgasić w nim światło, czy włączyć lub wyłączyć zasilanie w gniazdach. Na życzenie klienta, system można będzie rozbudowywać o dodatkowe funkcje. Również oddzielnym zleceniem będzie można zainstalować indywidualnie sterowaną klimatyzację do poszczególnych pomieszczeń. Dbając o maksymalne obniżenie kosztów eksploatacji, budynki zostaną wyposażone w instalację fotowoltaiczną. Zieleń na terenie inwestycji będzie podlewana m.in. ze zbiorników na wodę deszczową.Na terenie osiedla dla mieszkańców i gości zaprojektowano część wypoczynkowo-rekreacyjną m.in.- zewnętrzny, podgrzewany basen- altanę grillową- siłownię plenerową i w budynku- dla dzieci atrakcje w postaci placu zabaw i pokoju zabaw zlokalizowanym w budynku.Od frontu, lokale będą posiadały widok na rozległe, zielone poldery, które ciągną się przez ponad kilometr do samego Darłowa.Inwestycja zlokalizowana jest Darłówku Zachodnim przy ul. Nadmorskiej 28/30, 600 m od plaży.

  Apartamenty Darłówko

  ul. Nadmorska 28/30 , Darłowo(2.1 km od centrum)
  Omega Asset Management I Sp. z o.o.
 • Solaris
  gotowe
  Solaris to obiekt położony tuż przy Darłowskiej plaży. Jako jeden z nielicznych pozwala poczuć właścicielom apartamentów, że morze mają u swoich stóp.Niespotykana lokalizacja połączona z dobrą architekturą tworzy bardzo atrakcyjny obiekt, który uzupełni lukę miedzy już istniejącymi budynkami o podobnym charakterze. Solaris to 8 kondygnacyjny apartamentowiec z opasającymi go z każdej strony balkonami mieszczący 102 lokale. Został tak zaprojektowany, aby od 3 kondygnacji właściciele wszystkich apartamentów mogli spoglądać na Bałtyk.Solaris to również duże wyzwanie w zakresie energooszczędności, a to wszystko za sprawą pomp ciepła oraz paneli fotowoltaicznych, które wspólnie sprawią, że korzystanie z naszego budynku będzie tańsze i bardziej przyjazne środowisku. Dzięki nim każdy będzie mógł zarówno ogrzewać jak i w pełnym zakresie schładzać pomieszczenia mając pełną możliwość do zarządzania wydajnością tych urządzeń.Każdego z gości obiektu na wejściu powita przepiękne przestronne lobby wykończone hiszpańskimi marmurami. Odcienie brązu i beżu idealnie wpisują się w nadmorski klimat, jeszcze bardziej przybliżając nas do piaszczystej plaży.Nie zabraknie również atrakcji. Na terenie obiektu powstanie basen, o wymiarach ok 5 x 14m, który w chłodniejsze dni nie pozwoli zapomnieć nikomu, że przyjechał tu odpocząć. Solaris to również oferta skierowana do inwestorów szukających lokaty kapitału. Zwiększające się ceny luksusowych mieszkań oraz wciąż mała oferta apartamentów o wysokim standardzie do idealna alternatywa właśnie dla tych osób. Natural Nieruchomości zapewni opiekę klientom kupującym mieszkania w budynku SOLARIS. Usługa kompleksowego wynajmu obejmuje sprzątanie, prowadzenie strony internetowej oraz obsługę klientów na miejscu. Na podstawie obliczeń średnich cen rynkowych z wynajmu wakacyjnego stopa zwrotu inwestycji oscylować będzie w granicach 5-8% rocznie. Firma Natural Nieruchomości prowadzi obecnie wynajem luksusowych apartamentów w budynku Natural Hel.Grupa Natural działa na rynku deweloperskim na terenie pomorza oraz w Warszawie. Do ukończonych inwestycji należą budynek Natural Hel na terenie półwyspu Helskiego, Natural Darłówko, apartamentowiec Lutniowa w Warszawie oraz dwa apartamentowce Lirowa znajdujące się w pobliżu parku Szczęśliwickiego na terenie warszawskiej Ochoty.

  Solaris

  od 13 300 zł/m2
  ul. Słowiańska 17 , Darłowo(2.4 km od centrum)
  EuroNieruchomości Sp. z o.o. Sp. k.
 • Nautic Park
  gotowe
  Nautic Park to kameralny budynek, który powstaje we wschodniej części Darłówka tuż przy samej plaży. Inwestycja oferuje wykończone „pod klucz” apartamenty 2 i 3-pokojowe, do których przypisany jest ogródek, balkon lub taras (do 28 mkw.). Całości dopełni strefa relaksu (sauna fińska ora łaźnia parowa), strefa fitness, zewnętrzny basen, wygodne lobby oraz podziemna hala garażowa i boksy rowerowe. Wszystko przeznaczone jest wyłącznie dla mieszkańców Nautic Park.Powierzchnie 45-83 m2Pokoje 2-3Kondygnacje 7Termin oddania 4 kw. 2021 roku

  Nautic Park

  od 11 500 zł/m2
  ul. Słowiańska , Darłowo(2.5 km od centrum)
  Proxin Development Sp. z o.o.

Oddanie

Termin oddania

3 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

1 pokój

Metraż

Metraż

25,65 m²

Piętro

Piętro

3 piętro

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 270 do 380 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

V22/3

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne

Komórki lokatorskie

dostępne: wielkość 2,5m2 - 8m2

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Udogodnienia

ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, basen, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, sauna, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia, sala fitness, patio / dziedziniec, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych, rekuperacja

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, morze

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

pierwsza wpłata tytułem umowy rezerwacyjnej to kwota 50 000 zł zaliczana na poczet ceny apartamentu w przypadku zakupu.

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 480 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

6 kawiarni i restauracji, 1 obiekt sportowy, 1 plac zabaw, 1 placówka edukacyjna

Marina Royale znajduje się w najdalej ku morzu wysuniętej części darłowskiego portu. Ta lokalizacja zapewnia nie tylko piękne widoki na morze, ale także dostęp do obu darłowskich plaż, kładki widokowej na wydmie, latarni morskiej, promenady oraz innych atrakcji miejscowości.

Darłowo to miasto nadmorskie położone w północno-zachodniej Polsce. Jest to miejscowość turystyczna o powierzchni 20,21 km2. Miasto podzielone jest na dwie części - Darłówko i Racisław. Funkcjonuje tutaj podział na osiedla: Zachód, Południe, Bema, Centrum i Darłówko. Miejscowość jest położona bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim i dzięki swojej lokalizacji zyskuje na popularności. Ze względu na podzielenie miasta na dwie części, do dyspozycji zarówno mieszkańców, jak i turystów są dwie plaże - w Darłowie oraz w Darłówku Wschodnim. Ponadto w mieście nie brakuje atrakcji. W sezonie letnim z portu w Darłówku Zachodnim kursują rejsy wycieczkowe m.in. na duńską wyspę Bornholm. Dla miłośników sportów wodnych dedykowane są spływy kajakami wzdłuż rzek Wieprza i Grabowa. Można również popływać kajakiem po jeziorze Bukowo. Ponadto przez Darłowo przebiegają cztery szlaki turystyczne. W mieście odbywają się także cyklicznie wydarzenia kulturalne m.in. Dni Darłowa, Festiwal FlyBoard, Bałtyk Festiwal Media i Sztuka, czy Międzynarodowy Festiwal Organowy w Darłowie.

Opis oferty

Nowy 1-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 25,7 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Marina Royale w Darłowie (2.7 km od centrum Darłowa).

Inwestycja jest realizowana przez POC Partners Polska Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się nowe apartamenty.

Inwestycja jest już wyprzedana.

W budynkach jest od 4 do 6 kondygnacji naziemnych oraz jest od 1 do 2 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Marina Royale jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu V22/3 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowy. Pomieszczenia mają od 270 do 380 centymetrów wysokości. W apartamencie znajduje się 1 pokój.

Dla przyszłych mieszkańców POC Partners Polska Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Marina Royale to unikalna inwestycja położona nad samym brzegiem Bałtyku, w Darłowie-Darłówku. Oferuje bezpośredni widok na morze, własną promenadę z widokiem na zachody słońca, przestronność, prywatność oraz możliwość aktywnego wypoczynku.

Marina Royale:

Marina Royale składać się będzie z trzech apartamentowców położonych nad samym brzegiem Bałtyku (nazwy budynków: UltraMar, VistaMar i MiraMar).

Pierwszy UltraMar powstał w 2019 roku, VistaMar powstaje od sierpnia 2020.

Ostatni, zamykający projekt – MiraMar wybudowany zostanie w kolejnych latach.

VistaMar:

Rezydencja VistaMar powstaje tuż przy wejściu do awanportu. Wraz z realizacją tego budynku powstanie także nowa promenada z widokiem na morze, która będzie biec wzdłuż brzegu morskiego w kierunku plaży zachodniej i połączy wszystkie trzy budynki z deptakiem biegnącym przy rzece Wieprzy i prowadzącym w głąb darłowskiego portu.

VistaMar to kameralny, pięciokondygnacyjny budynek nawiązujący swoim stylem do charakterystycznej klasycznej architektury spotykanej np. w Grand Hotelu w Sopocie, czy istniejących budynków na Riwierze Francuskiej. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów zagwarantuje jakość na lata. A dodatkowa izolacja akustyczna pomiędzy mieszkaniami i korytarzami klatek schodowych zapewnia ciszę i komfort wypoczynku.

Znajdzie się tu 105 lokali mieszkaniowych. Będą to apartamenty od 1 do 3 pokoi.

Dostępne metraże od 26 do 89 m2 z opcją łączenia w większe. Zaprojektowane tak, aby można było nie tylko cieszyć się nadmorskim wypoczynkiem, ale przede wszystkim komfortowo mieszkać czy rozkoszować się widokiem na morze.

W budynku powstanie basen wewnętrzny, sauny, jacuzzi, sale masażu, Klub Malucha oraz studio fitness, oraz lokale handlowo-usługowe z widokiem na morze.

W inwestycji zaplanowano także podziemny garaż, komórki lokatorskie, pralnię z suszarnią, przestronne rowerownie oraz słoneczne zielone patio ze strefą relaksu.

Mieszkania zostaną przekazane właścicielom latem 2023 r.

Ich ceny zaczynają się od 17 050 za m2 brutto. Lokale będą wykończone i oddane w standardzie „pod klucz”.

Najtańszy apartament kosztuje 480 600zł brutto.

Miejsce postojowe w podziemnym garażu kosztuje od 78 000zł brutto i zakup jego jest obowiązkowy.

Komórki lokatorskie kosztują od 20 000 do 40 000zł brutto.

Istnieje możliwość opcjonalnie wyposażenia apartamentu w klimatyzację.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest CFE Polska. Firma realizuje projekty mieszkaniowe i hotelowe, buduje centra handlowe, hipermarkety, budynki biurowe, przemysłowe oraz hotele, bazując na nowoczesnych technologiach oraz materiałach najwyższej jakości. Tworząc VistaMar firma pragnie przenieść z Belgii do Polski swoje najlepsze doświadczenie i architekturę.

Apartament znajduje się w inwestycji Marina Royale.

Data publikacji: 02.02.2021
Data aktualizacji: 30.01.2023

Inwestycje w pobliżu w Darłowie

Oferty w Darłowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: