Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 43,07 m² - numer 1_1.3

Żary, ul. Podwale 14Inwestycja: Wełna. Dom w sercu ŻarDeweloper: Platforma Mieszkaniowa

Wełna. Dom w sercu Żar

7 zdjęć

Wełna. Dom w sercu Żar

Promocje

  • Przedsprzedaż

    Skorzystaj z pierwszeństwa! Rozpoczynamy przedsprzedaż nowych mieszkań w ścisłym centrum Żar.

Termin oddania:
1 kw. 2022
Ilość pokoi:
1 pokój
Metraż:
43,07 m²
Piętro:
1 piętro
Strona świata:
północ
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Udogodnienia
winda
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar

Transport

ŻARY AL. JANA PAWŁA II - 420 m

Sklepy

Delikatesy Centrum - 110 m

Edukacja

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Przyjazna Dłoń w Żarach - 140 m

Sport

Boisko - 390 m

Zdrowie

NZOZ Vita - 310 m

Żary to miasto położone w województwie lubuskim, niedaleko granicy z Niemcami. Jego powierzchnia wynosi 33,49 km2 i zamieszkuje ją ok. 37 tysięcy osób. Występuje tutaj podział na dzielnice: Śródmieście, Zatorze, Koszary, Kuźnice oraz Lotnisko. Żary to zabytkowe miasto, które zachwyca przede wszystkim wyjątkową architekturą. Najchętniej odwiedzanym miejscem jest Zamek Dewinów-Bibersteinów, czyli kompleks zamkowo-pałacowy, który przyciąga wiele osób m.in. położeniem w ścisłym centrum miasta. Ozdobą rynku w Żarach jest zdecydowanie ratusz, który posiada nad wejściem renesansowy portal z mozaiką. Dodatkowo na terenie miasta mieszczą się liczne ośrodki kulturowe takie, jak Żarski Dom Kultury, Kino “Pionier”, Młodzieżowy Dom Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna. Żary położone są w Koronie Wzniesień Żarskich, a Zielony Las stwarza wiele możliwości do spędzania aktywnego wypoczynku. Teren rekreacyjny oraz siłownię na świeżym powietrzu docenią nie tylko mieszkańcy okolicy, ale i turyści z innych miast. Region ten posiada także bogatą ofertę edukacyjną. Funkcjonuje tutaj wiele placówek oświatowych m.in. szkoły podstawowe, licea oraz wyższe szkoły państwowe.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
Platforma Mieszkaniowa logo

W sprzedaży 22 nieruchomości w 1 inwestycjach

1 nagroda i wyróżnienie

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 9 inwestycjach

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 43,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Wełna. Dom w sercu Żar w Żarach, ul. Podwale 14 (29.1 km od Zielonej Góry).

Sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 60 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 22 oferty o powierzchni od 26 do 58 m².

W budynkach są 3 kondygnacje naziemne. Budynek nie posiada kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Wełna. Dom w sercu Żar jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 1_1.3 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 351 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Okna w mieszkaniu wychodzą na północ.

Orientacja północna zapewnia nieco mniejszą ilość światła naturalnego, ale stwarza spore możliwości aranżacyjne. Umiejscowienie korytarza od strony północnej będzie sprzyjać nastrojowej atmosferze, zachęcającej do wejścia do środka. Klimat pomieszczenia dodatkowo podkreśli dyskretne oświetlenie. Orientacja północna świetnie sprawdzi się także w przypadku łazienki, garderoby oraz pomieszczeń gospodarczych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej.

Opis Inwestycji

WEŁNA. Dom w sercu Żar

Skorzystaj z pierwszeństwa! Rozpoczynamy przedsprzedaż nowych mieszkań w ścisłym centrum Żar.

Przywracamy Wełnę Żarom. Od prawie 200 lat stojąca tu fabryka napędzała rozwój całego miasta. Rozpoczynamy kolejny rozdział tej opowieści. Historyczną formę dawnej fabryki przemieniamy w 70 nowoczesnych mieszkań, sklepy i usługi. Zadbaliśmy o pofabryczne detale i loftowy charakter całej inwestycji. Nową Wełnę docenili już właściciele sieci Biedronka, którzy otworzą tu swój nowy sklep.

Budujemy dla tych, którzy chcą zamieszkać blisko swoich ulubionych miejsc. Po sąsiedzku są miejsca pracy, usługi, sklepy, parki, szkoły, przedszkola i place zabaw. To dobra miejsce do mieszkania i jeszcze lepsza inwestycja na przyszłość.

W pierwszym etapie oferujemy tylko 32 mieszkania w metrażach od 29 do 66 mkw. Na etapie przedsprzedaży przygotowaliśmy elastyczne opcje ułatwiające dopasowanie mieszkań do indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców.

Korzystający z pierwszeństwa mogą stworzyć swoje idealne mieszkanie łącząc dostępne lokale lub wybierając je spośród mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych. Do tego można dołączyć komórkę lokatorską i balkon oraz wybrać najlepsze miejsce parkingowe.

Dzięki temu każdy może wybrać mieszkanie dla siebie i swojej rodziny lub zainwestować we własną przyszłość – kupić i wynająć innym.

Mieszkania wykończone będą w standardzie deweloperskim z kompletnymi instalacjami, w tym elektryczną i grzewczą razem z grzejnikami panelowymi. Część mieszkań ma możliwość wykonania antresoli na łóżko. Obiekt wyposażymy w szybkie windy. Lokale z pierwszego etapu inwestycji dostępne będą na 1 i 2 piętrze dwupiętrowego istniejącego budynku, który gruntownie zmodernizujemy i rozbudujemy o nową część. Prace zakończymy wiosną 2022 r.

Zatroszczymy się także o przestrzeń wokół budynków. Nasza inwestycja ożywi całe sąsiedztwo ul. Podwala 14 i wzmocni potencjał położonego tuż obok żarskiego Rynku. Stworzymy tu miejsce spotkań dla mieszkańców Żar. Teren wokół wypełni się funkcjonalnymi meblami miejskimi i zielenią.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 19 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 09.02.2021
Data aktualizacji: 20.08.2021
Platforma Mieszkaniowa logo

Platforma Mieszkaniowa

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Żary

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: