Wełna. Dom w sercu Żar

Mieszkania na sprzedaż ul. Podwale, oferowane bezpośrednio przez Platforma Mieszkaniowa

Żary, ul. Podwale 14
Ceny od: 5 500 zł brutto/m2
Wełna. Dom w sercu Żar

7 zdjęć

Wełna. Dom w sercu Żar
Wełna. Dom w sercu Żar
Wełna. Dom w sercu Żar
Wełna. Dom w sercu Żar

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar dostępnych jest 9 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

WEŁNA. Dom w sercu Żar

Skorzystaj z pierwszeństwa! Rozpoczynamy przedsprzedaż nowych mieszkań w ścisłym centrum Żar.

Przywracamy Wełnę Żarom. Od prawie 200 lat stojąca tu fabryka napędzała rozwój całego miasta. Rozpoczynamy kolejny rozdział tej opowieści. Historyczną formę dawnej fabryki przemieniamy w 70 nowoczesnych mieszkań, sklepy i usługi. Zadbaliśmy o pofabryczne detale i loftowy charakter całej inwestycji. Nową Wełnę docenili już właściciele sieci Biedronka, którzy otworzą tu swój nowy sklep.

Budujemy dla tych, którzy chcą zamieszkać blisko swoich ulubionych miejsc. Po sąsiedzku są miejsca pracy, usługi, sklepy, parki, szkoły, przedszkola i place zabaw. To dobra miejsce do mieszkania i jeszcze lepsza inwestycja na przyszłość.

W pierwszym etapie oferujemy tylko 32 mieszkania w metrażach od 29 do 66 mkw. Na etapie przedsprzedaży przygotowaliśmy elastyczne opcje ułatwiające dopasowanie mieszkań do indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców.

Korzystający z pierwszeństwa mogą stworzyć swoje idealne mieszkanie łącząc dostępne lokale lub wybierając je spośród mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych. Do tego można dołączyć komórkę lokatorską i balkon oraz wybrać najlepsze miejsce parkingowe.

Dzięki temu każdy może wybrać mieszkanie dla siebie i swojej rodziny lub zainwestować we własną przyszłość – kupić i wynająć innym.

Mieszkania wykończone będą w standardzie deweloperskim z kompletnymi instalacjami, w tym elektryczną i grzewczą razem z grzejnikami panelowymi. Część mieszkań ma możliwość wykonania antresoli na łóżko. Obiekt wyposażymy w szybkie windy. Lokale z pierwszego etapu inwestycji dostępne będą na 1 i 2 piętrze dwupiętrowego istniejącego budynku, który gruntownie zmodernizujemy i rozbudujemy o nową część. Prace zakończymy wiosną 2022 r.

Zatroszczymy się także o przestrzeń wokół budynków. Nasza inwestycja ożywi całe sąsiedztwo ul. Podwala 14 i wzmocni potencjał położonego tuż obok żarskiego Rynku. Stworzymy tu miejsce spotkań dla mieszkańców Żar. Teren wokół wypełni się funkcjonalnymi meblami miejskimi i zielenią.

Inwestycja Wełna. Dom w sercu Żar znajduje się w Żarach, ul. Podwale 14 (29.1 km od Zielonej Góry), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja Wełna. Dom w sercu Żar została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 36 do 57 metrów kwadratowych, w cenie od 5 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 36 do 57 m2 w cenie od 197 426 zł (9 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 351 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 36 do 57 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 197 426 do 336 799 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 500 do 5 900 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Żary to miasto położone w województwie lubuskim, niedaleko granicy z Niemcami. Jego powierzchnia wynosi 33,49 km2 i zamieszkuje ją ok. 37 tysięcy osób. Występuje tutaj podział na dzielnice: Śródmieście, Zatorze, Koszary, Kuźnice oraz Lotnisko. Żary to zabytkowe miasto, które zachwyca przede wszystkim wyjątkową architekturą. Najchętniej odwiedzanym miejscem jest Zamek Dewinów-Bibersteinów, czyli kompleks zamkowo-pałacowy, który przyciąga wiele osób m.in. położeniem w ścisłym centrum miasta. Ozdobą rynku w Żarach jest zdecydowanie ratusz, który posiada nad wejściem renesansowy portal z mozaiką. Dodatkowo na terenie miasta mieszczą się liczne ośrodki kulturowe takie, jak Żarski Dom Kultury, Kino “Pionier”, Młodzieżowy Dom Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna. Żary położone są w Koronie Wzniesień Żarskich, a Zielony Las stwarza wiele możliwości do spędzania aktywnego wypoczynku. Teren rekreacyjny oraz siłownię na świeżym powietrzu docenią nie tylko mieszkańcy okolicy, ale i turyści z innych miast. Region ten posiada także bogatą ofertę edukacyjną. Funkcjonuje tutaj wiele placówek oświatowych m.in. szkoły podstawowe, licea oraz wyższe szkoły państwowe.

Komunikacja

Znajduje się tutaj droga krajowa nr 27, która prowadzi do Zielonej Góry, a także droga krajowa nr 18. Występuje tutaj również droga wojewódzka nr 287 na trasie Kościerz-Żary. Dodatkowo na terenie miasta funkcjonuje transport miejski, zapewniający mieszkańcom bezpłatną komunikację.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 460 metrów od inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żary.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Przyjazna Dłoń w Żarach w odległości 140 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących w odległości 140 m, I Liceum Ogólnokształcące w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 120 m znajduje się Biedronka, w odległości 240 m znajduje się Delikatesy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.10.2020
Data aktualizacji: 22.06.2022
Platforma Mieszkaniowa logo

Platforma Mieszkaniowa

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Żary

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: