Osiedle Pod Klonami VI

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez P.H.U. Partner

Ceny od: 5 000 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pod Klonami VI dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U.01
41,71 m²
Parter
208 550 zł5 000 zł/m²
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 9%
U.02
50,27 m²
Parter
251 350 zł5 000 zł/m²
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 9%
U.03
116,53 m²
Parter
582 650 zł5 000 zł/m²
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 9%

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Pod Klonami VI

Opis Inwestycji

Komfortowe, nowoczesne osiedle zostało wybudowane w malowniczej okolicy w sąsiedztwie lasów i niskich zabudowań. Dwa kameralne trzypiętrowe budynki oraz dwa kolejne czteropiętrowe dzieli ogrodzony, zamknięty teren z zieleńcami i placami zabaw dla dzieci. W każdej klatce schodowej znajduje się winda, która zjeżdża aż do poziomu podziemnych garaży. Wygodne, dobrze doświetlone mieszkania, mają starannie przemyślane, funkcjonalne rozkłady.Ze względu na ogromne zainteresowanie naszych klientów, z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w kolejnym szóstym budynku w okolicach ul. Klonowej. Dokładamy wszelkich starań, w celu zapewnienia wysokiego komfortu, zieleni i wysokiej jakości.bogaty wybór metraży (od 40 do 82,8 m2);mieszkania 1 - 3 pokojowe;oddzielne kuchnie oraz z aneksami kuchennymi;lokale usługowe na parterze budynku;okablowanie TV i internetowe;wartość udziału w gruncie w cenie mieszkania;

Inwestycja Osiedle Pod Klonami VI znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Klonowa (20.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.H.U. Partner.

Inwestycja Osiedle Pod Klonami VI została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pod Klonami VI pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 42 do 117 metrów kwadratowych w cenie od 5 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper P.H.U. Partner przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 310 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 21000 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 42 do 117 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 208 550 do 582 650 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 000 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Pod Klonami VI

Mińsk Mazowiecki to miasto we wschodniej części województwa mazowieckiego, położone w odległości 38 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni ok. 13 km2 zamieszkuje prawie 40 tys. mieszkańców. W mieście dominuje niska zabudowa handlowo-usługowa i mieszkaniowa, na którą składają się bloki o 2 lub 4 kondygnacjach i domy jednorodzinne. Występuje tutaj zarówno dawne drewniane budownictwo, jak i socrealistyczne czy nowoczesne obiekty. Zabytkami są stylowe wille, kamienice i pałace, np. Pałac Dernałowiczów i Pałac Łubieńskich. W części południowej znajdują się zakłady przemysłowe, m.in. Fabryka Urządzeń Dźwigowych, Harper Hygienics i zakłady obuwia Bartek. Zieleń miejska to skwery i tereny leśno-parkowe, jak Park Dernałowiczów czy Leśnictwo Stankowizna, a także łąki i lasy należące do Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Komunikacja

Najważniejszą arterią Mińska Mazowieckiego jest ul. Warszawska, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa). Przez miasto przebiega również droga krajowa nr 50, a północną obwodnicą jest autostrada A2, będąca częścią trasy międzynarodowej E30. Zarówno transport lokalny, jak i miejski, obsługiwany jest przez autobusy PKS, a dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą jest transport kolejowy (40 pociągów osobowych dojeżdżających do centrum stolicy).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pod Klonami VI znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 3 Miejskie w odległości 800m, Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w odległości 900m, Niepubliczne Przedszkole "Wesoła Ciuchcia" w odległości 950m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 800 m znajduje się Szpital Powiatowy, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, w odległości 800 m znajduje się Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, w odległości 900 m znajduje się A-Dent.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1100 m znajduje się El Projekt. Pracownia architektury wnętrz, w odległości 1200 m znajduje się Parafia Kościoła Starokatolickiego Mariawitów pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny, w odległości 1350 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka Narodzenia NMP. Sanktuarium Matki Bożej Hallerowskiej.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1150 m znajduje się Pas a Pas. Fitness, siłownia, kosmetyka, sauna, taniec, paznokcie, w odległości 1200 m znajduje się Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO, w odległości 1300 m znajduje się Yasmine Salon & SPA.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie