Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 132,9 m²

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Perfekt Invest

Cena: 560 000 zł brutto

Rata kredytu wynosi 2514 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
133 m²
Pokoje
4
Piętra
2

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:40r.2
Ceny domów (brutto): 560 000 zł4 215 zł/m²
Liczba kondygnacji:2 poziomy.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:133 m²
Powierzchnia działki:informacja u dewelopera.
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:ogródek o powierzchni 28 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:3 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Zachodnia, w której dostępnych jest jeszcze 26 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 133 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Zachodnia w Łomiankach przy ul. Zachodnia (1.9 km od Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Perfekt Invest.

Cała inwestycja składa się z 20 nowych domów. Inwestycja Zachodnia jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom nr 40r.2 nie posiada podpiwniczenia oraz nie ma garażu. W domu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest Otwarta, 3 łazienki, lokal posiada Ogródek o powierzchni 28 m². Dla przyszłych mieszkańców deweloper Perfekt Invest przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa domu wynosi wynosi 560 000 zł (4 215 zł/m²).

Nasza nowa inwestycja usytuowana jest w Dąbrowie Leśnej przy ulicy Zachodniej, w sąsiedztwie niskiej zabudowy, wkomponowana w otaczającą zieleń. Charakter otwartego osiedla składającego się z trzech zespołów budynków w zabudowie szeregowej z miejscami parkingowymi.Oferta obejmuje 20 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej – 9 jednolokalowych i 11 dwulokalowych o powierzchni użytkowej od 132 do 140 m2.Budynki są energooszczędne, wyposażone w miejskie media i wykończone w bardzo dobrym standardzie przy użyciu materiałów wysokiej jakości.Domy są funkcjonalnie rozplanowane z wyraźnym podziałem na strefę dzienna i nocną.Na parterze zaplanowano duży salon z możliwością podłączenia kominka, kuchnię, toaletę/łazienkę i dodatkowo w domach jednolokalowych gabinet oraz garderobę.Piętro to część sypialniana z trzema niezależnymi sypialniami, dwiema łazienkami oraz dodatkową garderobą lub schowkiem w zależności od typu domu.Niewątpliwą zaletę stanowią schody żelbetowe wylewane prowadzące na poddasze użytkowe, które doświetlone jest lukarnami i daje możliwość dowolnej aranżacji dodatkowej przestrzeni.Każdy dom ma własny ogródek. Ogrody domów jednolokalowych graniczą z małą enklawą leśną i dla komfortu mieszkańców w ogrodzeniach będą zamontowane furtki do ogrodów.Osiedle ZACHODNIA, to doskonała alternatywa dla mieszkań w budownictwie wielorodzinnym, oferując możliwość zamieszkania wśród zieleni, z własnym ogródkiem, w cenie mieszkania w bloku.Planowany termin zakończenia inwestycji: grudzień 2020.Dlaczego warto zamieszkać na osiedlu „ZACHODNIA”:- najlepsza lokalizacja w starej części Dąbrowy Leśnej - Rajskiej,- bliskie sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej,- blisko do centrum Łomianek i centrum handlowego Auchan,- komunikacja MZK, pierwsza strefa, autobus linii 250,- wszystkie miejskie media,- własny ogródek,- solidne wykonanie,- domy funkcjonalne, nowoczesne i energooszczędne,- liczne ścieżki rowerowe,- ośrodki jeździeckie w okolicy,- centrum sportowe ICDS (kryta pływalnia, fitness, skatepark, hala sportowa, strzelnica),- w pobliżu Restauracja-Ogród Lemon Tree.

Dom znajduje się w inwestycji Zachodnia, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 26 podobnych nowych domów.

Lokalizacja inwestycji Zachodnia

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zachodnia znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Klub Malucha Krasnal w odległości 700m, Centrum Tańca Swing Łomianki w odległości 700m, Europejskie Przedszkole Niepubliczne Dziecięca Planeta w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1100 m znajduje się Gabinet stomatologiczny, w odległości 1150 m znajduje się Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego, w odległości 1150 m znajduje się Polonijny Dom Opieki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 550 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Józefa, w odległości 850 m znajduje się Filia nr 2 Biblioteka, w odległości 1100 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. św. Marka Ewangelisty.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się Filmowy Ośrodek Jeździecki, w odległości 1400 m znajduje się Medical Day Spa.

Data publikacji: 23.05.2019

Data aktualizacji: 05.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie