Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 139,6 m²

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Perfekt Invest

Powierzchnia
140 m²
Pokoje
4
Piętra
2

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • SUNSET(2.2 km dalej)

  warszawski zachodni, Łomianki, ul. Łąkowa (1.3 km od Warszawy)
  SUNSET
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba domów: 13
  Powierzchnia: 183 - 192 m2
  Liczba pokoi: 5
  Domena Projekt
 • Osiedle "Julia"(2.4 km dalej)

  warszawski zachodni, Łomianki Chopina, ul. Kościelna Droga 16 (1.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 158/m2
  Osiedle "Julia"
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba domów: 10
  Powierzchnia: 120 m2
  Liczba pokoi: 4
  MBDevelopment

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:40i
Liczba kondygnacji:2 poziomy.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:140 m²
Powierzchnia działki:informacja u dewelopera.
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:3 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Zachodnia.

Opis oferty

Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 140 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Zachodnia w Łomiankach przy ul. Zachodnia (1.9 km od Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Perfekt Invest.

Cała inwestycja składa się z 20 nowych domów. Inwestycja Zachodnia jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom nr 40i nie posiada podpiwniczenia oraz nie ma garażu. W domu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest Otwarta, 3 łazienki. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Perfekt Invest przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa domu wynosi wynosi 720 000 zł (5 157 zł/m²).

Nasza nowa inwestycja usytuowana jest w Dąbrowie Leśnej przy ulicy Zachodniej, w sąsiedztwie niskiej zabudowy, wkomponowana w otaczającą zieleń. Charakter otwartego osiedla składającego się z trzech zespołów budynków w zabudowie szeregowej z miejscami parkingowymi.Oferta obejmuje 20 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej – 9 jednolokalowych i 11 dwulokalowych o powierzchni użytkowej od 132 do 140 m2.Budynki są energooszczędne, wyposażone w miejskie media i wykończone w bardzo dobrym standardzie przy użyciu materiałów wysokiej jakości.Domy są funkcjonalnie rozplanowane z wyraźnym podziałem na strefę dzienna i nocną.Na parterze zaplanowano duży salon z możliwością podłączenia kominka, kuchnię, toaletę/łazienkę i dodatkowo w domach jednolokalowych gabinet oraz garderobę.Piętro to część sypialniana z trzema niezależnymi sypialniami, dwiema łazienkami oraz dodatkową garderobą lub schowkiem w zależności od typu domu.Niewątpliwą zaletę stanowią schody żelbetowe wylewane prowadzące na poddasze użytkowe, które doświetlone jest lukarnami i daje możliwość dowolnej aranżacji dodatkowej przestrzeni.Każdy dom ma własny ogródek. Ogrody domów jednolokalowych graniczą z małą enklawą leśną i dla komfortu mieszkańców w ogrodzeniach będą zamontowane furtki do ogrodów.Osiedle ZACHODNIA, to doskonała alternatywa dla mieszkań w budownictwie wielorodzinnym, oferując możliwość zamieszkania wśród zieleni, z własnym ogródkiem, w cenie mieszkania w bloku.Planowany termin zakończenia inwestycji: grudzień 2020.Dlaczego warto zamieszkać na osiedlu „ZACHODNIA”:- najlepsza lokalizacja w starej części Dąbrowy Leśnej - Rajskiej,- bliskie sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej,- blisko do centrum Łomianek i centrum handlowego Auchan,- komunikacja MZK, pierwsza strefa, autobus linii 250,- wszystkie miejskie media,- własny ogródek,- solidne wykonanie,- domy funkcjonalne, nowoczesne i energooszczędne,- liczne ścieżki rowerowe,- ośrodki jeździeckie w okolicy,- centrum sportowe ICDS (kryta pływalnia, fitness, skatepark, hala sportowa, strzelnica),- w pobliżu Restauracja-Ogród Lemon Tree.

Dom znajduje się w inwestycji Zachodnia.

Lokalizacja inwestycji Zachodnia

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zachodnia znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Klub Malucha Krasnal w odległości 700m, Centrum Tańca Swing Łomianki w odległości 700m, Europejskie Przedszkole Niepubliczne Dziecięca Planeta w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1100 m znajduje się Gabinet stomatologiczny, w odległości 1150 m znajduje się Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego, w odległości 1150 m znajduje się Polonijny Dom Opieki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 550 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Józefa, w odległości 850 m znajduje się Filia nr 2 Biblioteka, w odległości 1100 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. św. Marka Ewangelisty.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się Filmowy Ośrodek Jeździecki, w odległości 1400 m znajduje się Medical Day Spa.

Data publikacji: 23.05.2019

Data aktualizacji: 05.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie