Nova Środula, etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Stefana Jędryczki, oferowane bezpośrednio przez Perfectum Development Sp. z o.o.

Sosnowiec, ul. Stefana Jędryczki 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 375 ofert w najbliższej okolicy!

Nova Środula, etap I

8 zdjęć

Nova Środula, etap I
Nova Środula, etap I
Nova Środula, etap I
Nova Środula, etap I

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Apartamenty „Nowa Środula” w Sosnowcu.

Wśród inwestycji powstających na terenie miasta mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne osiedle przy zbiegu ulic Jędryczki, Konopnickiej i Bohaterów Getta - łącznie 6 budynków wielorodzinnych (384 lokale mieszkalne w metrażach od 34 mkw. do 70.5 mkw.) wraz z garażami podziemnymi oraz zewnętrznymi miejscami postojowymi.

Dla najmłodszych mieszkańców powstanie atrakcyjny plac zabaw. Teren osiedla będzie zamknięty, co zapewni komfort zamieszkiwania oraz odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Przedsięwzięcie realizowane jest w dzielnicy zlokalizowanej nieopodal parków, zatem wokół znajduje się sporo terenów zielonych, rekreacyjnych, w tym znana i lubiana Górka Środulska, stanowiąca jeden z chętniej odwiedzanych punktów widokowych na panoramę miasta.

Lokalizacja osiedla zapewnia dogodny dojazd zarówno do centrum miasta, ale również do drogi 94.

W pobliżu inwestycji znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy oraz inne punkty użyteczności publicznej.

Do nabycia wraz z w/w lokalem mieszkalnym miejsce postojowe zewnętrzne stanowisko w garażu podziemnym.

Walory inwestycji:

- inwestycja ogrodzona,

- ogródki przydomowe przynależne do mieszkań na parterze,

- automatyczna brama wjazdowa otwierana przy użyciu systemu rozpoznawania tablic rejestracyjnych,

- videodomofon,

- monitoring zewnętrzny osiedla (obejmujący również teren placu zabaw) oraz wewnętrzny (klatki schodowe) z możliwością podglądu za pomocą aplikacji mobilnej,

- dozorca 24h, punkt odbioru przesyłek kurierskich,

- ogrzewanie podłogowe na powierzchni całego lokalu mieszkalnego z podziałem na strefy i sterowaniem centralnym.

Planowany termin zakończenia budowy – 28 kwietnia 2022r.

Termin przeniesienia własności – 30 września 2022r.

Zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 - 14.00 oraz do wizyt w biurze sprzedaży, które mieści się na terenie inwestycji.

Inwestycja Nova Środula, etap I znajduje się w Sosnowcu, ul. Stefana Jędryczki 1 (4.5 km od centrum Sosnowca), jest realizowana przez Perfectum Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 384 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nova Środula, etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Perfectum Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 384 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Wyposażenie nie obejmuje: - podłóg i posadzek, - białego montażu i armatury w pomieszczeniach sanitarnych i kuchni, - osprzętu elektrycznego: lamp, kinkietów, opraw oświetleniowych, itp., - kuchni elektrycznej i okapu kuchennego, - drzwi wewnętrznych, - gładzi i malowania, - umeblowania i sprzętu AGD i RTV, - wykończenia balkonu (kafelki, itp.).

Stolarka okienna

Okna oraz drzwi balkonowe PCV

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne do klatki schodowej aluminiowe lub drewniane

Posadzka

Podłoże pod posadzki - wylewka betonowa

Ściany

Tynki wewnętrzne maszynowe gipsowe

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne otynkowane

Instalacje

Instalacje sanitarne: - instalacja zimnej wody z licznikiem, - instalacja ciepłej wody z sieci miejskiej DOSTAWCA z licznikiem, - instalacja C.O. ogrzewanie podłogowe, - kanalizacja sanitarna w łazience oraz kuchni, - wentylacja mechaniczna w pomieszczeniu sanitarnym. Instalacja elektryczna, oświetleniowa i gniazd wtykowych: - doprowadzona do lokalu trójfazowa - 400V, - rozprowadzona po lokalu - 230V, - oświetlenie - wyprowadzenie przewodów zakończone kostką, - gniazda 230V, rozprowadzenie instalacji, bez kontaktów, - zasilanie 400V - 1 przyłącze w kuchni (puszka lub kostka elektryczna). Instalacje niskoprądowe: - instalacja telefoniczna - 1 gniazdo bez obudowy, - instalacja RTV - 1 gniazdo bez obudowy, - instalacja domofonowa - 1 punkt z domofonem. Instalacja grzewcza CO i CWU miejska z Tauron ciepło Licznik zużycia zimnej i ciepłej wody oraz CO na klatce schodowej

Wyposażenie łazienki

Łazienka przygotowana pod układanie glazury, bez białego montażu

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki- Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców, jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż 117 publicznych jednostek, działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj: 76 szkół podstawowych, 80 szkół ponadpodstawowych oraz 52 przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. dwoma stadionami i dwoma kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i cztery nieco mniejsze.

Komunikacja

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Ze względu na lokalizację, funkcjonują tu autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma 7 stacji kolejowych. Znajduje się tu lądowisko sanitarne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nova Środula, etap I?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Środula, etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Nova Środula, etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Środula Prusa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nova Środula, etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Środula, etap I znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 51 W SOSNOWCU w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nova Środula, etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika/Przychodnia w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Środula, etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Kłos, w odległości 270 m znajduje się Biedronka, w odległości 350 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Środula, etap I w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 29.03.2021
Data aktualizacji: 21.10.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: