Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 42,8 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o.

Cena: 320 000 zł

Rata kredytu wynosi 1436 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
43 m²
Pokoje
2
Piętro
4

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:214A.37
Ceny mieszkań: 320 000 zł7 483 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:43 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Dymka 214, w której dostępnych jest jeszcze 26 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 43 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Dymka 214 na Chartowie przy ul. Dymka 214 (4.9 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 94 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostają 42 o powierzchni od 30 do 73 m², w budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Dymka 214 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 214A.37 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 320 000 zł (7 483 zł/m²).

Osiedle Biała Góra Dymka 214 to nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana po prawej stronie Warty, nad jeziorem Malta.Osiedle będą tworzyć dwa, pięciokondygnacyjne budynki, w których można znaleźć mieszkania o powierzchni od 31 do 95 m2. Szczególny nacisk został położony na funkcjonalność lokali i wysoki standard wykończenia.Wraz z budową osiedla powstanie pełna infrastruktura, z drogami wewnętrznymi, alejkami, zielonymi skwerami i placem zabaw. W pobliżu inwestycji znajdziesz szkoły, przedszkole, punkty usługowe, przychodnie, apteki i liczne sklepy. Wszystko, co najważniejsze jest w zasięgu ręki, codzienne zakupy możesz zrobić pod domem, a na większe wybrać się do centrum.ZaletyWykorzystanie nowoczesnych okładzin elewacji i okładzin ścian budynku w stonowanych nowoczesnych kolorach.Dokładnie przemyślana estetycznie i funkcjonalnie przestrzeń do życia dla osób ceniących wolność i niezależność.Projekt budynków powstał w wyniku konkursu architektonicznego i został wybrany z pośród kilku innych złożonych ofert.Bliskość terenów zielonych jeziora Malta, Zoo, Term Maltańskich, Parków i Lasów komunalnych oraz licznych ścieżek rowerowych.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Dymka 214, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 26 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Dymka 214

Piękne tereny wokół jeziora Maltańskiego zachęcają do spacerów, wycieczek rowerowych i jazdy na rolkach. Po ciężkim dniu w pracy mieszkańcy naszego osiedla będą mogli zrelaksować się na pobliskim kompleksie Malta Ski oferującym liczne atrakcje przez cały rok m. in. sztuczna nawierzchnia stoku narciarskiego umożliwia korzystanie z niego w różnych warunkach pogodowych. Wspaniałym walorem lokalizacji naszego osiedla są Termy Maltańskie. To największy ośrodek sportowo - rekreacyjny w Polsce z licznymi basenami, aquaparkiem, saunami i strefą SPA oferujące swoje atrakcje przez cały rok. Piękne tereny wokół jeziora Maltańskiego zachęcają do spacerów, wycieczek rowerowych i jazdy na rolkach. Po ciężkim dniu w pracy mieszkańcy naszego osiedla będą mogli zrelaksować się na pobliskim kompleksie Malta Ski oferującym liczne atrakcje przez cały rok m. in. sztuczna nawierzchnia stoku narciarskiego umożliwia korzystanie z niego w różnych warunkach pogodowych. Wspaniałym walorem lokalizacji naszego osiedla są Termy Maltańskie. To największy ośrodek sportowo - rekreacyjny w Polsce z licznymi basenami, aquaparkiem, saunami i strefą SPA oferujące swoje atrakcje przez cały rok.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

W odległości 200 metrów od inwestycji Dymka 214 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny OS. RUSA SZPITAL (1:RSZ22).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Dymka 214 znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 550m, Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Mistrzowie Zabawy w odległości 650m, PRZEDSZKOLE NR 150 w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m znajduje się APTEKA ŚW. KOSMY I DAMIANA SP.J. WRZOSEK J., w odległości 850 m znajduje się TWOJA PRZYCHODNIA. NZOZ, w odległości 850 m znajduje się BRATEK. NOWAKOWSKI B..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 750 m znajduje się Centrum Wycieczkowe Kompanii Piwowarskiej, w odległości 800 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. ŁUKASZA, w odległości 1050 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PIERWSZYCH POLSKICH MĘCZENNIKÓW.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się KARATE KYOKUSHIN. WIELKOPOLSKI KLUB SPORTOWY, w odległości 1400 m znajduje się SZÓSTKA. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY, w odległości 1400 m znajduje się POZNAŃSKIE OŚRODKI SPORTU I REKREACJI.

Data publikacji: 16.11.2018

Data aktualizacji: 14.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie