Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 42,6 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Pegas Nieruchomości Sp. z o.o.

Cena: 255 114 zł

Rata kredytu wynosi 1145 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
43 m²
Pokoje
2
Piętro
parter

Termin oddania

2 kw. 2020

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:C.b.0.03
Ceny mieszkań: 255 114 zł5 990 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:43 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:ogródek o powierzchni 38 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne: w garażu podziemnym.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Nowy Ożarów etap 3, w której dostępne są jeszcze 54 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 43 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Nowy Ożarów etap 3 przy ulicy w Ożarowie Mazowieckim, ul. Szkolna (4.3 km od Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Pegas Nieruchomości Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 134 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 75 o powierzchni od 37 do 91 m², w budynku są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Nowy Ożarów etap 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu C.b.0.03 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pegas Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 255 114 zł (5 990 zł/m²).

Nowy Ożarów to projekt mieszkaniowy wielorodzinny zlokalizowany w Ożarowie Mazowieckim przy ulicy Szkolnej.Projekt nieruchomości bazuje na przemyślanych rozwiązaniach architektonicznych, dzięki czemu mieszkania, są komfortowe i funkcjonalne. W ramach inwestycji zaplanowano 5 etapów o łącznej liczbie około 600 lokali mieszkalnych.Obecnie rozpoczynamy sprzedaż II etapu w skład którego wchodzi trzy piętrowy budynek z garażem podziemnym, windą i wysoce rozwiniętą infrastrukturą. Przy mieszkaniach na parterze ogródki, zaś na trzecim piętrze obszerne tarasy. Dostępne metraże mieszkań w przedziale od 36 do 90. Wysokość mieszkań 2,70 m. Na piętrach zostały zaprojektowane pomieszczenia gospodarcze typu komórki lokatorskie w garażu zaś boksy rowerowe. Ponadto przewidziano również na terenie osiedla miejsca postojowe naziemne zewnętrzne. Standard budynku podwyższa nam obszerne lobby.Kameralność, doskonałe położenie – z dala od hałaśliwych ulic, bliskość infrastruktury komunikacyjnej (kolej, autobus) oraz bezpośredni dostęp do obszernych terenów zielonych to niewątpliwie najważniejsze z zalet tego osiedla.Inwestycja jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które chciałyby zamieszkać w spokojnej i zielonej okolicy zarazem korzystając z bliskości miasta i związanych z tym udogodnień. 8 km do Bemowa, a 15 do Centrum Warszawy. Projekt głównie skierowany jest dla ludzi młodych szukających swojego pierwszego M. Spodoba się zarówno singlom, jak i rodzicom szukającym miejsca w którym mogliby stworzyć bezpieczny dom dla swoich pociech.Projekt Nowy Ożarów skierowany jest do wszystkich poszukujących wygodnej lokalizacji na obrzeżach Warszawy, szukających jednocześnie przemyślanych rozkładów mieszkań oraz dobrej jakości za rozsądną cenę.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Nowy Ożarów etap 3, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 54 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Nowy Ożarów etap 3

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną, zaś największym kompleksem handlowym jest Galeria Ożarów.

Komunikacja

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

W odległości 650 metrów od inwestycji Nowy Ożarów etap 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Obrońców Warszawy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Ożarów etap 3 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Klub Malucha "Gromadka Puchatka" w odległości 250m, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK w odległości 550m, Przedszkole Publiczne Nr 1 w odległości 1000m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się BoDent, w odległości 450 m znajduje się Hadent - Gabinet stomatologiczny, protetyka, w odległości 550 m znajduje się Rehabilitacja Ożarów Mazowiecki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1150 m znajduje się Dom Kultury "Uśmiech".

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się Pływalnia Miejska.

Data publikacji: 23.05.2019

Data aktualizacji: 10.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie