Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 62,7 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PBiOT Fronton Sp. z o.o.

Cena: 451 440 zł

Rata kredytu wynosi 2027 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
63 m²
Pokoje
3
Piętro
4

Termin oddania

2 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:B2.60
Ceny mieszkań: 451 440 zł7 200 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:63 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 5 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:253 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne: ok. 2 m2 - 3000 zł/m2.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:40 % przy umowie potem raty kwartalne do końca budowy czyli do maja 2020 roku.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Łagiewnickie Wzgórze, w której dostępne są jeszcze 33 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 63 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Łagiewnickie Wzgórze przy ulicy w Łagiewnikach-Borku Fałęckim, ul. Fredry (4.8 km od centrum Krakowa). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera PBiOT Fronton Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 181 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 61 o powierzchni od 34 do 63 m², w budynkach jest od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Łagiewnickie Wzgórze jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B2.60 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 253 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper PBiOT Fronton Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 451 440 zł (7 200 zł/m²).

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Łagiewnickie Wzgórze, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 33 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Łagiewnickie Wzgórze

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych.

W odległości 150 metrów od inwestycji Łagiewnickie Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Fredry.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Łagiewnickie Wzgórze znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Artystyczno teatralne Beniaminek w odległości 400m, Gimnazjum Specjalne w odległości 550m, Gimnazjum Nr 80 w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1200 m znajduje się KRISTAN S.C. APTEKA LEKÓW GOTOWYCH I RECEPTUROWYCH, w odległości 1250 m znajduje się HERBASAN. APTEKA ZIELARSKA, w odległości 1550 m znajduje się PRIMULKA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1000 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA MATKI BOŻEJ SALETYŃSKIEJ, w odległości 1000 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA MATKI BOŻEJ ZWYCIĘSKIEJ, w odległości 1450 m znajduje się SANKTUARIUM BŁ. JANA PAWŁA II.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1650 m znajduje się Studio Lidia Fitness.

Data publikacji: 11.07.2018

Data aktualizacji: 23.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie