Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 70,2 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PB Domesta Sp. z o.o.

Powierzchnia
70 m²
Pokoje
3
Piętro
3

Termin oddania

3 kw. 2021

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:C.2.21
Ceny mieszkań (brutto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:70 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (172 miejsca).
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Traffic, w której dostępne są jeszcze 22 podobne oferty.

Opis oferty

Traffic

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 70 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Traffic przy ulicy na Siedlcach, ul. Kartuska (2.6 km od centrum Gdańska). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera PB Domesta Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 169 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 73 o powierzchni od 43 do 78 m², w budynkach jest 9 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Traffic jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu C.2.21 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper PB Domesta Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne (172 miejsca).

Traffic to synergia nowoczesności i funkcjonalności o wyrazistej bryle, estetycznej kolorystyce elewacji, z dbałością o najmniejsze szczegóły wykonania. Dzięki bezpośredniemu zetknięciu z zielonym sercem dzielnicy, Parkiem Na Zboczu, Mieszkańcy w pełni będą mogli korzystać z tego, co daje natura, nie rezygnując ze swobodnego dostępu do centrum miasta i wielkomiejskiego stylu życia.Warto podkreślić, iż Traffic obejmuje również lokale usługowe, dzięki temu wszystko znajdować się będzie w zasięgu ręki. Do licznych udogodnień można zaliczyć otwartą halę na 130 stanowisk rowerowych, zewnętrzną strefę rekreacyjną, salę fitness oraz cichobieżne windy.Traffic składać się będzie z 4 budynków i 9 naziemnych kondygnacji mieszczących 169 mieszkań. Duże okna zapewnią doskonale doświetlone każdego mieszkania, a przestronne balony i loggie staną się indywidualnym miejscem wypoczynku. Budynki posadowione są na wspólnym 2-poziomowym, podziemnym garażu dla 172 samochodów osobowych.Łatwa dostępność do głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta oraz sąsiedztwo pętli tramwajowo – autobusowej Siedlce, umożliwia swobodne i szybkie przemieszczanie się do centrum Gdańska oraz dogodny dojazd do trójmiejskiej obwodnicy. Pobliskie centra handlowe, kina, puby, restauracje, przedszkola, szkoły oraz urząd pocztowy, umiejscawiają Traffic w najdogodniejszej lokalizacji, zarówno dla rodzin z dziećmi, par oraz singli.Traffic to wyjątkowy projekt dedykowany tym, którzy cenią swój czas.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Traffic, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 22 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Traffic

Gdańsk Siedlce to niewielka (2,65 km kw) dzielnica położona w środkowej części miasta, zamieszkana przez ok.14 tys. mieszkańców. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna – kamienice i nowoczesne osiedla a także charakterystyczne tzw. domy pruskie, z których najstarsze sięgają XVIII wieku. Nowoczesną zabudowę reprezentuje biurowiec Ka5 z 2008 roku. Przez dzielnicę przebiega linia tramwajowa a także ul. Kartuska – jedna z głównych arterii Gdańska, przy której można znaleźć większość kawiarni, restauracji i sklepów. Największe zabytki okolicy to kościół św. Franciszka i zespół młynów przy ul. Kartuskiej 213/215. Dzielnica posiada dwa własne licea, gimnazjum i dwie szkoły podstawowe. Działa tu też klub sportowy EX Siedlce Gdańsk i centrum sztuk walki. W odległości ok. 500 m od Siedlec znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny, Starówka, Multikino, CH Morena, Pasaż Chełmski czy Muzeum Narodowe.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się pętla tramwajowa łącząca Siedlce z pozostałymi częściami miasta. Ul. Kartuska to główna arteria komunikacyjna, po której kursuje 15 autobusów miejskich (w tym 1 nocny) i autobusy podmiejskie. To również arteria łącząca Gdańsk z Kartuzami. Siedlce dzieli od lotniska im. Lecha Wałęsy ok. 7 km. W odległości ok. 500 m. znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny.

W odległości 100 metrów od inwestycji Traffic znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Siedlce.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Traffic znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Motylek - Ogródek Przedszkolny w odległości 550m, VIII Liceum Ogólnokształcące w odległości 650m, Błękitna Chmurka w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Apteka św. Jana, w odległości 800 m znajduje się Apteka Kartuska, w odległości 900 m znajduje się Apteka Polska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 100 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Franciszka z Asyżu, w odległości 750 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Maksymiliana Kolbe, w odległości 1050 m znajduje się Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 19.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się Aquarius Fitness & Wellness, w odległości 1500 m znajduje się Yoko fitness, w odległości 1750 m znajduje się Studio Ruchu i Tańca.

Data publikacji: 15.05.2019

Data aktualizacji: 16.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie