Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 61,1 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PB Domesta Sp. z o.o.

Powierzchnia
61 m²
Pokoje
3
Piętro
2

Termin oddania

3 kw. 2021

Zobacz rzut

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kamienice Malczewskiego 2(1.1 km dalej)

  Gdańsk, Siedlce, ul. Malczewskiego (1.5 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 8 526/m2
  Kamienice Malczewskiego 2
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 46 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.
 • Studio Morena(1.5 km dalej)

  Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Rakoczego (3.7 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 7 475/m2
  Studio Morena
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 92
  Powierzchnia: 45 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Polnord S.A.
 • Słoneczna Morena(1.5 km dalej)

  Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Piekarnicza (4 km od centrum Gdańska)
  Słoneczna Morena
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 79 m2
  Liczba pokoi: 3
  Robyg Grupa Deweloperska

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:C.2.04
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:61 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne (172 miejsca).
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Traffic.

Opis oferty

Traffic

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Traffic przy ulicy na Siedlcach, ul. Kartuska (2.6 km od centrum Gdańska). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera PB Domesta Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 169 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 0 o powierzchni od 43 do 78 m², w budynkach jest 9 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Traffic jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu C.2.04 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper PB Domesta Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne (172 miejsca).

Traffic to synergia nowoczesności i funkcjonalności o wyrazistej bryle, estetycznej kolorystyce elewacji, z dbałością o najmniejsze szczegóły wykonania. Dzięki bezpośredniemu zetknięciu z zielonym sercem dzielnicy, Parkiem Na Zboczu, Mieszkańcy w pełni będą mogli korzystać z tego, co daje natura, nie rezygnując ze swobodnego dostępu do centrum miasta i wielkomiejskiego stylu życia.Warto podkreślić, iż Traffic obejmuje również lokale usługowe, dzięki temu wszystko znajdować się będzie w zasięgu ręki. Do licznych udogodnień można zaliczyć otwartą halę na 130 stanowisk rowerowych, zewnętrzną strefę rekreacyjną, salę fitness oraz cichobieżne windy.Traffic składać się będzie z 4 budynków i 9 naziemnych kondygnacji mieszczących 169 mieszkań. Duże okna zapewnią doskonale doświetlone każdego mieszkania, a przestronne balony i loggie staną się indywidualnym miejscem wypoczynku. Budynki posadowione są na wspólnym 2-poziomowym, podziemnym garażu dla 172 samochodów osobowych.Łatwa dostępność do głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta oraz sąsiedztwo pętli tramwajowo – autobusowej Siedlce, umożliwia swobodne i szybkie przemieszczanie się do centrum Gdańska oraz dogodny dojazd do trójmiejskiej obwodnicy. Pobliskie centra handlowe, kina, puby, restauracje, przedszkola, szkoły oraz urząd pocztowy, umiejscawiają Traffic w najdogodniejszej lokalizacji, zarówno dla rodzin z dziećmi, par oraz singli.Traffic to wyjątkowy projekt dedykowany tym, którzy cenią swój czas.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Traffic.

Lokalizacja inwestycji Traffic

Gdańsk Siedlce to niewielka (2,65 km kw) dzielnica położona w środkowej części miasta, zamieszkana przez ok.14 tys. mieszkańców. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna – kamienice i nowoczesne osiedla a także charakterystyczne tzw. domy pruskie, z których najstarsze sięgają XVIII wieku. Nowoczesną zabudowę reprezentuje biurowiec Ka5 z 2008 roku. Przez dzielnicę przebiega linia tramwajowa a także ul. Kartuska – jedna z głównych arterii Gdańska, przy której można znaleźć większość kawiarni, restauracji i sklepów. Największe zabytki okolicy to kościół św. Franciszka i zespół młynów przy ul. Kartuskiej 213/215. Dzielnica posiada dwa własne licea, gimnazjum i dwie szkoły podstawowe. Działa tu też klub sportowy EX Siedlce Gdańsk i centrum sztuk walki. W odległości ok. 500 m od Siedlec znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny, Starówka, Multikino, CH Morena, Pasaż Chełmski czy Muzeum Narodowe.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się pętla tramwajowa łącząca Siedlce z pozostałymi częściami miasta. Ul. Kartuska to główna arteria komunikacyjna, po której kursuje 15 autobusów miejskich (w tym 1 nocny) i autobusy podmiejskie. To również arteria łącząca Gdańsk z Kartuzami. Siedlce dzieli od lotniska im. Lecha Wałęsy ok. 7 km. W odległości ok. 500 m. znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny.

W odległości 100 metrów od inwestycji Traffic znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Siedlce.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Traffic znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Motylek - Ogródek Przedszkolny w odległości 550m, VIII Liceum Ogólnokształcące w odległości 650m, Błękitna Chmurka w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Apteka św. Jana, w odległości 800 m znajduje się Apteka Kartuska, w odległości 900 m znajduje się Apteka Polska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 100 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Franciszka z Asyżu, w odległości 750 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Maksymiliana Kolbe, w odległości 1050 m znajduje się Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 19.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się Aquarius Fitness & Wellness, w odległości 1500 m znajduje się Yoko fitness, w odległości 1750 m znajduje się Studio Ruchu i Tańca.

Data publikacji: 15.05.2019

Data aktualizacji: 16.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie