#NaSwoim

Oferta archiwalna

Gdańsk, Chełm, ul. Ptasia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 141 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

#NaSwoim

6 zdjęć

#NaSwoim
#NaSwoim
#NaSwoim
#NaSwoim

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (19): zakup nieobowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (29 miejsc) w cenie 15 000 zł : zakup nieobowiązkowy.
  • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc) w cenie 32 000 zł : zakup nieobowiązkowy.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

#NaSwoim logo

#NaSwoim to kameralne osiedle usytuowane w spokojnej okolicy, oferujące funkcjonalne mieszkania 2- i 3-pokojowe. Okoliczne bogate zaplecze usługowe, łatwy dostęp do placówek edukacyjnych oraz komunikacji miejskiej znacząco wpływają na wysoki komfort życia w mieście. Bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych zapewnia atrakcyjne warunki do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Na inwestycję składa się jeden budynek, w którym zlokalizowano 72 komfortowe mieszkania. Mieszkaniom towarzyszą: zielone ogródki oraz balkony. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostanie również zamknięte pomieszczenie na rowery w hali garażowej. Na terenie osiedla powstanie zewnętrzna strefa rekreacji z urządzeniami siłowni plenerowej, ścieżkami i ławkami.

Powierzchnia mieszkań: od 42 m2 do 69 m2.

Termin rozpoczęcia odbiorów mieszkań: 19.06.2023 r.

Inwestycja #NaSwoim znajduje się w Chełmie, ul. Ptasia (2.7 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez DOMESTA Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji #NaSwoim nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DOMESTA Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (29 miejsc) w cenie 15 000 zł
  • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc) w cenie 32 000 zł

W inwestycji znajduje się 19 komórek lokatorskich zakup nieobowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Bliskość centrum Gdańska, terenów zielonych i znakomite zaplecze handlowo usługowe to najważniejsze atuty lokalizacji inwestycji.

W pobliżu inwestycji wszystko znajduje się pod ręką! Najbliższy sklep spożywczy, przychodnia, galeria handlowa czy przedszkole znajdują się w odległości kilkuminutowego spaceru. Samochodem z łatwością dostaniemy się do centrum miasta, galerii Forum czy najbliższej stacji kolei SKM.

Szybki i łatwy dostęp do komunikacji miejskiej zapewniają okoliczne przystanki autobusowe oraz tramwajowe. Natomiast pobliski Jar Wilanowski stwarza idealne warunki do uprawiania sportu, zabawy i relaksu na łonie natury.

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji #NaSwoim?

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji #NaSwoim mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji #NaSwoim znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chełm - Więckowskiego.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji #NaSwoim składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Galeria Chełm, w odległości 420 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji #NaSwoim w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.11.2021
Data aktualizacji: 26.05.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: