Dom na sprzedaż 6 pokoi o powierzchni 166 m²

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ostoja Development

Powierzchnia
166 m²
Pokoje
6
Piętra
3

Termin oddania

1 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:3D
Ceny domów:
Liczba kondygnacji:3 poziomy w tym poddasze.
Pokoje:6 pokoi.
Powierzchnia:166 m², w tym 166 m² to powierzchnia użytkowa
Powierzchnia działki:dom stoi na działce o powierzchni 147 m².
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras o powierzchni 13 m², ogródek o powierzchni 150 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:3 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 290 do 295 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji e4 Kampinoska, w której dostępnych jest jeszcze 7 podobnych ofert.

Opis oferty

e4 Kampinoska, to osiedle powstające w Starych Babicach przy ul. Kampinoskiej (odchodząca od Izabelińskiej). Dom o podwyższonym stopniu energooszczędności, wyposażony m.in. w wentylację mechaniczną z rekuperacją, ogrzewanie podłogowe na dwóch kondygnacjach oraz panele fotowoltaiczne produkujące prąd dla kilkuosobowej rodziny. Segmenty będą posiadały wymiary: 138 m2 PUM + 28 m2 poddasza użytkowego + ogródki od 70 m2 do 201 m2.

Nowy 6 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 166 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej e4 Kampinoska w Starych Babicach przy ul. Kampinoska (3.3 km od Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Ostoja Development.

Cała inwestycja składa się z 12 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak, 8 domów typu dom szeregowy. Inwestycja e4 Kampinoska jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom nr 3D znajduje się na działce o powierzchni 147 m², nie posiada podpiwniczenia oraz ma garaż 1 stanowiskowy. W domu znajduje się 6 pokoi, kuchnia jest Otwarta, 3 łazienki, lokal posiada Taras o powierzchni 13 m², Ogródek o powierzchni 150 m². Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ostoja Development nie przewidział miejsc postojowych.

e4 KAMPINOSKA to wyjątkowe osiedle energooszczędnych domów zlokalizowanych zaledwie 5 km od granicy Warszawy, w bardzo bliskiej odległości od Kampinoskiego Parku Narodowego. W ramach pierwszego etapu inwestycji zbudowane zostanie 12 segmentów w zabudowie szeregowej – 8 z nich o powierzchni 171 m2, każdy zbudowanych zostanie zgodnie z koncepcją e4 czyli domów ekologicznych, ekonomicznych, energooszczędnych, budujących pozytywne emocje i to na wielu płaszczyznach. Cztery pozostałe segmenty tego etapu będą dwoma bliźniakami zbudowanymi w tradycyjnej technologii, ale klienci będą mieli możliwość wyboru pakietów w ramach rozwiązań e4. Budynki wyróżniać będzie neutralna kolorystyka (barwy ziemi), połączona z energooszczędnymi elementami wykończenia, co znakomicie komponować się będzie z otaczającą osiedle zielenią. Termin oddania inwestycji: I kwartał 2020 roku.

Dom znajduje się w inwestycji e4 Kampinoska, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 7 podobnych nowych domów.

Lokalizacja inwestycji e4 Kampinoska

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

W odległości 750 metrów od inwestycji e4 Kampinoska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Mościckiego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Kampinosport Sp. Z O.O..

Data publikacji: 31.01.2019

Data aktualizacji: 21.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie