Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 53 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Osiedle Paryskie Sp. z o.o. Sp.k.

Powierzchnia
53 m²
Pokoje
2
Piętro
2
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:5.27
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:53 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Paryskie, w której dostępnych jest jeszcze 29 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Paryskie przy ulicy w Gliwicach, ul. Lubiniecka 66 (2.6 km od centrum Gliwic). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Osiedle Paryskie Sp. z o.o. Sp.k..

Cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 158 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 33 o powierzchni od 50 do 105 m², w budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Paryskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 5.27 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Osiedle Paryskie Sp. z o.o. Sp.k. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Osiedle Paryskie to nowe osiedle w Gliwicach o współczesnym charakterze, którego celem jest stworzenie dla Państwa komfortowej przestrzeni mieszkaniowej w sąsiedztwie Radiostacji Gliwickiej.Oferujemy naszym Klientom nowe mieszkania deweloperskie w Gliwicach. Każdy z sześciu budynków mieszkalnych to dwie bryły połączone nowoczesną, przeszkloną klatką schodową z windą, o łącznej liczbie 189 lokali mieszkalnych.W celu zwiększenia komfortu mieszkańców, budynki wyposażone są w windy, parkingi podziemne. Dodatkowo do dyspozycji są zewnętrzne miejsca parkingowe, chodniki, zieleńce oraz atrakcje związane z sąsiadującą Radiostacją Gliwicką.Wszystkie klatki będą posiadały monitoring. W oknach zamontowane zostaną rolety antywłamaniowe. W mieszkaniach na parterze zostaną zamontowane rolety zewnętrzne.Osiedle Paryskie to mieszkania na sprzedaż w Gliwicach, które zadowolą Klientów ceniących wysoki standard i prestiż.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Paryskie, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 29 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Paryskie

Nowe osiedle znajduje się blisko centrum Gliwic, z łatwym dojazdem do autostrady A4 i A1, oraz bogatym zapleczem infrastruktury – w pobliżu szkoły, przedszkola, komunikacja miejska, basen, lokalna piekarnia i centra handlowe, to atuty które z pewnością wpłyną na komfort życia przyszłych mieszkańców. W okolicy wybudowane zostaną ekrany dźwiękochłonne od drogi nr 88.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Paryskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Gliwice Pomorska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Paryskie znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 w odległości 350m, Klub maluszka Gwiazdolandia w odległości 400m, Przedszkole Miejskie nr 7 w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 800 m znajduje się Przychodnia lekarska przedsiębiorstwa Elsit Sp. z o.o., w odległości 1400 m znajduje się Animed Sp. z o.o. NZOZ, w odległości 1550 m znajduje się Obwód Lecznictwa Kolejowego SPZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 250 m znajduje się Muzeum Historii Radia i Sztuki Mediów, w odległości 500 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 13, w odległości 750 m znajduje się Parafia Miłosierdzia Bożego w Gliwicach - kościół w budowie.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1150 m znajduje się Delfin. Kryta pływalnia i sala sportowo - widowiskowa.

Data publikacji: 18.05.2018

Data aktualizacji: 05.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie