Osiedle Paryskie

22 zdjęcia

Osiedle Paryskie

Oddanie

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

Ilość pokoi

4 pokoje

Metraż

Metraż

99,01 m²

Piętro

Piętro

3 piętro

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Taras, Balkon

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 280 do 300 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

5.29

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Udogodnienia

plac zabaw, teren ogrodzony, usługi concierge, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, wózkarnia

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 210 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 sklep, 9 placów zabaw, 4 obiekty sportowe, 4 placówki edukacyjne

Nowe osiedle znajduje się blisko centrum Gliwic, z łatwym dojazdem do autostrady A4 i A1, oraz bogatym zapleczem infrastruktury – w pobliżu szkoły, przedszkola, komunikacja miejska, basen, lokalna piekarnia i centra handlowe, to atuty które z pewnością wpłyną na komfort życia przyszłych mieszkańców. W okolicy wybudowane zostaną ekrany dźwiękochłonne od drogi nr 88.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 99 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Paryskie w Gliwicach, ul. Lubliniecka 66 (2.6 km od centrum Gliwic).

Inwestycja jest realizowana przez Osiedle Paryskie Sp. z o.o. Sp.k.

Cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 158 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 4 oferty o powierzchni od 99 do 104 m².

W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Osiedle Paryskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 5.29 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 280 do 300 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Paryskie Sp. z o.o. Sp.k. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Taras, Balkon

Zamieszkaj na najpiękniejszym osiedlu mieszkaniowym w Gliwicach. Współczesna, lecz ponadczasowa architektura, duże przestrzenie, wszechobecna zieleń to to, co wyróżnia nas na tle konkurencji.

W pięciu budynkach przygotowaliśmy dla Państwa 158 mieszkań w zróżnicowanych metrażach - od najmniejszych kawalerek po ponad 100 metrowe mieszkania na ostatnich kondygnacjach. Dzisiaj w ofercie pozostały mieszkania powyżej 50 metrów kwadratowych. Nasi klienci doceniają przede wszystkim wysokie, przestronne i jasne pomieszczenia, duże tarasy lub ogródki i doskonałą lokalizację osiedla tuż obok historycznej Radiostacji.

Wszystkie mieszkania zostały już oddane do użytkowania, dzięki czemu klucze możesz odebrać nawet w przyszłym tygodniu! Umów się na spotkanie jeszcze dzisiaj i zobacz swoje przyszłe mieszkanie!

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Paryskie, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 2 podobne nowe mieszkania.

Osiedle Paryskie Sp. z o.o. Sp.k. logo

W sprzedaży 16 nieruchomości w 2 inwestycjach

2 nagrody i wyróżnienia

Data publikacji: 12.10.2017
Data aktualizacji: 08.12.2022

Inwestycje w pobliżu w Gliwicach

Oferty w Gliwicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: