Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 117,63 m² - numer 5B

legionowski, Jadwisin, ul. SzkolnaInwestycja: Osiedle Marina JadwisinDeweloper: Osiedle Marina Jadwisin Iwaszkiewicz Sp. k.

Osiedle Marina Jadwisin

4 zdjęcia

Osiedle Marina Jadwisin
Termin oddania:
4 kw. 2021
Ilość pokoi:
4 pokoje
Metraż:
117,63 m²
Strona świata:
północ, południe
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek
Kuchnia:
otwarta kuchnia
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Udogodnienia
informacja u dewelopera
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka, rezerwat przyrody
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Osiedle Marina Jadwisin

Osiedle jest położone w pięknej wsi Jadwisin w granicach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazowo, z dostępem do zieleni, natury i świeżego powietrza w sąsiedztwie obszaru NATURA 2000. Lokalizacja przy drodze krajowej 61, w odległości 1,5 km od Centrum Zegrza, 4 km od centrum Serocka, 36 km do centrum Warszawy. W niedalekiej przyszłości powstanie w okolicy Serocka Aglomeracyjna Obwodnica Warszawy, tzw. „duży ring Warszawy”. W okolicy można uprawiać sporty wodne, żeglarstwo, wędkarstwo i turystykę. Na terenie wsi znajdują się trzy przystanie i porty jachtowe, rezerwat przyrody przy Pałacu Radziwiłłów, a w niedalekim Zegrzynku można zwiedzać Ruiny Dworku Szaniawskiego oraz podziwiać roślinność rezerwatu przyrody „Wąwóz Szaniawskiego”. W sąsiedztwie Osiedla znajdują się szkoły podstawowe, sklepy, restauracje, żeglarski klub Mila oraz wiele innych atrakcji, które można obejrzeć na mapie.

Usytuowany w centralnej części Niziny Mazowieckiej, w widłach Wisły i Narwi, powiat legionowski zajmuje powierzchnię ok. 389 km2 i jest najgęściej zaludnionym powiatem w Polsce. Duża liczba ludności sięgająca ok. 108 tys. wynika z atrakcyjności miejsca: malowniczego krajobrazu, spokoju okolic, bliskości Warszawy oraz dobrych połączeń komunikacyjnych ze stolicą. Powiat legionowski to popularne miejsce wypoczynku, bowiem znaczna część jego terenu leży w obrębie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Znajduje się tutaj 10 rezerwatów przyrody, a strefami rekreacji są ośrodki wypoczynkowe nad Zalewem Zegrzyńskim, m.in. Dzika Plaża z kąpieliskiem w Nieporęcie oraz plaża, molo i kąpielisko w Serocku. Na terenie powiatu dominuje niska zabudowa, zaś rozwijają się: rolnictwo, usługi i handel. Dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą są linie Szybkiej Kolei Miejskiej (S3 i S9) i linie autobusowe. Przebiegają tędy drogi krajowe nr 61 i nr 62 oraz trasa europejska E77.

Inne domy w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowy 4-pokojowy dom szeregowy na sprzedaż o powierzchni 117,6 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Marina Jadwisin w Jadwisinie, ul. Szkolna (12.4 km od Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Osiedle Marina Jadwisin Iwaszkiewicz Sp. k.

Cała inwestycja składa się z 12 nowych domów.

Inwestycja Osiedle Marina Jadwisin jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom szeregowy o oznaczeniu 5B stoi na działce o powierzchni 176.5 m², składa się z 3 kondygnacji, oraz poddasza, nie posiada podpiwniczenia. Wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm. 0

W domu szeregowym numer 5B znajdują się się 4 pokoje.

Okna domu wychodzą na północ, południe.

Do domu przynależy ogródek.

Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Marina Jadwisin Iwaszkiewicz Sp. k. przewidział dodatkowe miejsca postojowe naziemne.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkoweOgródek

W pierwszym etapie dostępne są cztery domy o powierzchni całkowitej od 118 do 159 mkw.

Otwarta przestrzeń na parterze umożliwia wspólne przebywanie, podczas gdy sypialnie położone na pierwszym piętrze dają możliwość stworzenia własnej, indywidualnej przestrzeni.

Zielone ogrody zapraszają do spędzania czasu na zewnątrz.

Dom znajduje się w inwestycji Osiedle Marina Jadwisin, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 5 podobnych nowych domów.

Data publikacji: 20.04.2021
Data aktualizacji: 11.08.2021
Osiedle Marina Jadwisin Iwaszkiewicz Sp. k. logo

Osiedle Marina Jadwisin Iwaszkiewicz Sp. k.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Stępińska 22/30 lokal 301, 00-739 Warszawa

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: