Osiedle Malownicze

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.

Ceny od: 4 594 zł/m2

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Osiedle Malownicze są 3 apartamenty które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Osiedle Malownicze dostępne są 3 oferty

Pod wynajem
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
G Modelskiego 1/6 (dobra pod inwestycje)
4
78,95 m²
1
418 400 zł5 300 zł/m²
G Modelskiego 1/10 (dobra pod inwestycje)
4
78,91 m²
2
418 200 zł5 300 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
G Modelskiego 3/3 (dobra pod inwestycje)
4
78,81 m²
3
417 700 zł5 300 zł/m²

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Malownicze

Opis Inwestycji

Osiedle Malownicze

Osiedle Malownicze znajduje się wzdłuż ulicy Marszowickiej, w zacisznej części zabytkowej Leśnicy, bezpośrednio przy, największym w granicach miasta, prawie 600 hektarowym Lesie Mokrzańskim. W centralnej części Osiedla powstają kameralne budynki wielorodzinne w niskiej zabudowie z indywidualnymi garażami i lokalami usługowymi na parterze.W ofercie znajdują się funkcjonalne i ustawne mieszkania 2 - i 3-pokojowe z balkonami lub przestronnymi ogródkami. Do mieszkań można dokupić komórki lokatorskie, indywidualne garaże lub miejsca postojowe naziemne. Wszystkie mieszkania spełniają wymogi programu rządowego Mieszkanie dla Młodych. Między budynkami przewidziano tereny zielone, aleje spacerowe oraz plac zabaw dla dzieci.Dbałość o detale, szlachetne materiały oraz bliskość natury tworzą przyjazny człowiekowi klimat do zamieszkania.Osiedle Malownicze w 2015 roku obchodziło 10-lecie.Może poszczycić się obecnością na liście luksusowych nieruchomości rekomendowanych przez magazyn Forbes oraz III miejscem w Polsce w kategorii Zespołu budynków jednorodzinnych w konkursie organizowanym przez Polski Związek Firm Deweloperskich.

Inwestycja Osiedle Malownicze znajduje się na Marszowicach, ul. Wereszyckiego 14 (12.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Osiedle Malownicze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 264 nowych apartamentów w tym 4 lokale typu apartament, znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Malownicze pozostały na sprzedaż 3 apartamenty o powierzchni 79 metrów kwadratowych w cenie od 4 594 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 79 m2 w cenie od 417 700 zł (3 apartamenty)

Aktualnie w inwestycji Osiedle Malownicze w sprzedaży znajdują się 3 mieszkania, które można zakupić korzystając z dopłaty rządowej z programu Mieszkanie dla Młodych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 264 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Osiedla Malowniczego.
Stolarka okienna
Rama drewniana - okucia obwiedniowe DJ 68 z mikrowentylacją, szyby termoizolacyjne K = 1,1,
Drzwi zewnętrzne
Stalowe antywłamaniowe klasy C, laminowane.
Posadzka
Podłoże pod posadzki z zaprawy cementowej. Balkon - posadzka wyłożona gresem mrozoodpornym, balustrada metalowa z wypełnieniem szkłem, , taras - deska tarasowa kompozytowa, balustrada – mur zakończony obróbką blacharską.
Ściany
Ściany zewnętrzne: Tynk mineralny malowany farbą silikatową, fragmenty elewacji z okładzin elewacyjnych Ściany wewnętrzne: Tynk gipsowy
Sufity
Tynk gipsowy
Parapety wewnętrzne
Parapety z konglomeratu kamiennego
Instalacje
Instalacja elektryczna: Zgodnie z projektem - bez opraw oświetleniowych, trójfazowe zasilanie kuchenki elektrycznej. Instalacja telefoniczna: 1 gniazdo w pokoju dziennym bez osprzętu. Instalacja domofonowa: Panel przywoławczy domofonowy przy wejściu do budynku, w mieszkaniach domofon w przedpokoju.
Ogrzewanie
Kompletna, grzejniki panelowe stalowe (w łazienkach drabinkowe), lakierowane, z zaworami termostatycznymi.Kocioł gazowy dwufunkcyjny w każdym mieszkaniu.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, internet, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, park.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępne są 3 apartamenty w tym.
Powierzchnie apartamentów: 79 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 4-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się w zakresie od 417 700 do 418 400 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 594 do 4 990 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Program dopłat MDM:dostępne są 3 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą do kredytu z programu MDM.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Malownicze

Osiedle Malownicze położone jest 1,5km do centrum zabytkowej Leśnicy (ok. 2 min jazdy samochodem lub autobusem linii 123), gdzie znajdują się przedszkola, szkoły, przychodnie, apteki, restauracje, liczne sklepy i punkty usługowe, poczta i prężnie działający dom kultury Zamek. Jest to też ważny węzeł komunikacyjny zapewniający dojazd do centrum miasta dla niezmotoryzowanych - tramwajami, autobusami lub koleją (podróż pociągiem ze stacji Wrocław Leśnica do stacji Wrocław Główny trwa ok. 20 min.). Wyjątkowa lokalizacja to bez wątpienia jeden z największych atutów osiedla . Wielu wrocławian zna doskonale tę obfitą w zabytki oraz miejsca historyczne okolicę z weekendowych wycieczek i pikników na łonie natury. Las Mokrzański poprzecinany jest trasami turystycznymi PTTK (szczególnie polecamy zieloną, która łączy dwa średniowiecznie zamki- zamek w Leśnicy z zamkiem na wodzie w Wojnowicach), biegnie tędy też pielgrzymkowy szlak św. Jakuba de Santiago di Compostela. Pobliski Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy ciągnie się od doliny Odry aż do Sudetów.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

W odległości 1750 metrów od inwestycji Osiedle Malownicze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny LEŚNICA - Hermes (18342).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Malownicze znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 10 w odległości 1400m, Przedszkole Nr 91 w odległości 1500m, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II we Wrocławiu w odległości 1600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1150 m znajduje się Nowa sp.j. Apteka. Nazaruk M., Świeczkowski D., w odległości 1650 m znajduje się Ogrodowa. Apteka. Niemiec G., w odległości 1750 m znajduje się Pod św. Antonim.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1550 m znajduje się Św. Andrzeja Apostoła, w odległości 1550 m znajduje się Św. Jadwigi, w odległości 1600 m znajduje się ZAMEK CENTRUM KULTURY.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1050 m znajduje się Słobodzian Magdalena. Usługi sportowe, w odległości 1700 m znajduje się Pogoń. Uczniowski Klub Piłkarski, w odległości 1700 m znajduje się Leśnica. Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 01.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie