Osiedle Malownicze domy

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOsiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Malownicza Pustecka(2.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Leśnica, ul. Pustecka (13.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 884 brutto/m2
  Malownicza Pustecka
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 144 m2
  Liczba pokoi: 5
  Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.
 • Wilkszyn domy jednorodzinne(2.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż średzki, Wilkszyn, ul. Leśna (0.7 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 022/m2
  Wilkszyn domy jednorodzinne
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 7
  Powierzchnia: 105 m2
  Liczba pokoi: 4
  MT Project

Opis Inwestycji

Osiedle Malownicze znajduje się wzdłuż ulicy Marszowickiej, w zacisznej części zabytkowej Leśnicy, bezpośrednio przy, największym w granicach miasta, prawie 600 hektarowym Lesie Mokrzańskim. W centralnej części Osiedla powstają kameralne budynki wielorodzinne w niskiej zabudowie z indywidualnymi garażami i lokalami usługowymi na parterze.W ofercie znajdują się funkcjonalne i ustawne mieszkania 2 - i 3-pokojowe z balkonami lub przestronnymi ogródkami. Do mieszkań można dokupić komórki lokatorskie, indywidualne garaże lub miejsca postojowe naziemne. Wszystkie mieszkania spełniają wymogi programu rządowego Mieszkanie dla Młodych. Między budynkami przewidziano tereny zielone, aleje spacerowe oraz plac zabaw dla dzieci.Firma oferuje również domy dwumieszkaniowe parterowe o powierzchni 117m2 i 140m2, typu Komfort + z poddaszem użytkowym o pow. 154 m2 lub 162 m2 oraz z pełnym piętrem o powierzchni 137 m2, każdy z garażem.Na dużych działkach proponujemy wyjątkową ofertę na rynku deweloperskim we Wrocławiu – budowę domu jednorodzinnego według indywidualnego projektu. Dbałość o detale, szlachetne materiały oraz bliskość natury tworzą przyjazny człowiekowi klimat do zamieszkania.Osiedle Malownicze w 2015 roku obchodziło 10-lecie.Może poszczycić się obecnością na liście luksusowych nieruchomości rekomendowanych przez magazyn Forbes oraz III miejscem w Polsce w kategorii Zespołu budynków jednorodzinnych w konkursie organizowanym przez Polski Związek Firm Deweloperskich.

Inwestycja Osiedle Malownicze domy znajduje się na Marszowicach, ul. Wereszyckiego 14 (12.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Osiedle Malownicze domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 206 nowych domów w tym 51 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Malownicze domy pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 138 metrów kwadratowych w cenie od 639 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 206 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
- Okna drewniane - Rolokasety RKS nad oknami
Balkony
Taras, chodnik i opaski z kostki betonowej
Ściany
Tynki wewnętrzne gipsowe mokre
Parapety zewnętrzne
Blacha powlekana
Parapety wewnętrzne
Konglomerat kamienny
Ogrzewanie
Instalacja centralnego ogrzewania - kondensacyjny kocioł gazowy z zamkniętą komorą spalania z zasobnikiem CWU 100l - ogrzewanie podłogowe – parter z wyłączeniem garażu - grzejniki płytowe z zasilaniem dolnym - piętro
Wentylacja
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Malownicze domy

Osiedle Malownicze położone jest 1,5km do centrum zabytkowej Leśnicy (ok. 2 min jazdy samochodem lub autobusem linii 123), gdzie znajdują się przedszkola, szkoły, przychodnie, apteki, restauracje, liczne sklepy i punkty usługowe, poczta i prężnie działający dom kultury Zamek. Jest to też ważny węzeł komunikacyjny zapewniający dojazd do centrum miasta dla niezmotoryzowanych - tramwajami, autobusami lub koleją (podróż pociągiem ze stacji Wrocław Leśnica do stacji Wrocław Główny trwa ok. 20 min.). Wyjątkowa lokalizacja to bez wątpienia jeden z największych atutów osiedla. Wielu wrocławian zna doskonale tę obfitą w zabytki oraz miejsca historyczne okolicę z weekendowych wycieczek i pikników na łonie natury. Bezpośrednia lokalizacja Osiedla Malowniczego przy Lesie Mokrzańskim stała się równie przyczynkiem do współpracy z Dolnośląskim Związkiem Orientacji Sportowej przy organizacji projektu „znajdzsiewlesie.pl”, dzięki temu w Lesie zostaną zamontowane stałe punkty do orientacji terenowej. Trasę można pokonać na wiele sposobów: biegiem, marszem, z kijkami do Nordic Walking lub też na rowerze. W ten sposób firma chce promować nowe formy aktywnego wypoczynku oraz efektywnie wykorzystać środowisko naturalne. Przez las przebiega również pielgrzymkowy szlak św. Jakuba de Santiago di Compostela. W drzewostanie lasu znajdują się m.in. dęby, buki, jesiony oraz sosny i świerki, przepływa przez niego Łęgawica – dopływ Bystrzycy oraz kilka drobniejszych strumieni. Pobliski Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy ciągnie się od doliny Odry aż do Sudetów.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Malownicze domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Malownicze domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hartmana.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Malownicze domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 08.05.2012

Data aktualizacji: 15.01.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie