Malownicze Złotniki - etap II

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOsiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Malownicza Pustecka(2.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Leśnica, ul. Pustecka (13.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 884 brutto/m2
  Malownicza Pustecka
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 144 m2
  Liczba pokoi: 5
  Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.
 • Wilkszyn domy jednorodzinne(2.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż średzki, Wilkszyn, ul. Leśna (0.7 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 022/m2
  Wilkszyn domy jednorodzinne
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 15
  Powierzchnia: 105 m2
  Liczba pokoi: 4
  MT Project

Opis Inwestycji

W doskonałej lokalizacji tuż przy Parku Złotnickim, pomiędzy ulicami Złotnicką, Zakopiańską i Kielecką powstanie osiedle domów dwumieszkaniowych, dwupoziomowych, z indywidualnymi garażami i dużymi ogrodami.Niebanalna, nowoczesna architektura jest skierowana do osób, które szukają komfortu, funkcjonalności i jednocześnie są dla nich ważne wrażenia estetyczne.W chwili obecnej w sprzedaży znajdują się segmenty z kilku z etapach inwestycji.Doskonale zaprojektowane przestrzenie zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających osób.Malownicze Złotniki to nowa inwestycja Spółki, która realizuje jedno z najpiękniejszych Osiedli we Wrocławiu, tuż obok Leśnicy — Osiedle MalowniczeMalownicze Złotniki• wykorzystanie szlachetnych materiałów• solidne mury silikatowe• okna trzyszybowe• parapety wewnętrzne z konglomeratu kamiennego• gazowy kocioł z zasobnikiem ciepłej wody• ogrzewanie podłogowe na parterze• ogrodzony i zagospodarowany ogród• taras z kostki typu premium• dostępne media: gaz miejski, woda, kanalizacja, energia elektryczna, telefon, internet

Inwestycja Malownicze Złotniki - etap II znajduje się na Marszowicach, ul. Zakopiańska (12.8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Malownicze Złotniki - etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z w tym 2 domów typu dom wolnostojący, 2 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Malownicze Złotniki - etap II pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 85 do 159 metrów kwadratowych w cenie od 525 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Malownicze Złotniki - etap II

Złotniki to wrocławskie osiedle, które znajduje się w zachodniej części Wrocławia z dala od zgiełku, jednocześnie jest bardzo dobrze skomunikowane zarówno z centrum, autostradową obwodnicą, jak i z lotniskiem. Charakteryzuje je niska, willowa zabudowa oraz bliskość terenów rekreacyjnych. W pobliżu inwestycji znajdują się m.in. kompleks szkolno-przedszkolny z boiskiem i placem zabaw, żłobek, placówki medyczne i sklepy.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Malownicze Złotniki - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Malownicze Złotniki - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hartmana.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Malownicze Złotniki - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 21.11.2019

Data aktualizacji: 30.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie