Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 85 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Powierzchnia
85 m²
Pokoje
4
Piętro
4
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:C31
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:85 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 5 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:271 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Ogrzewanie
- miejskie
Rodzaj własności:odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Riverfront Apartments, w której dostępnych jest jeszcze 10 podobnych ofert.

Opis oferty

Riverfront Apartments

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 85 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Riverfront Apartments przy ulicy w Śródmieściu, ul. Kamienna Grobla 30 (1.3 km od centrum Gdańska). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 84 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 40 o powierzchni od 44 do 122 m², w budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Riverfront Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu C31 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 271 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest otwarta, 2 łazienki. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

RIVERFRONT APARTMENTS to jedna z nielicznych inwestycji budowanych od podstaw w Dolnym Mieście w Gdańsku. Budynek powstaje w otoczeniu pięknych przedwojennych kamienic, które w ostatnich latach dzięki funduszom UE otrzymują nowe życie. Inwestycja położona nad brzegiem Nowej Motławy, naprzeciw Wyspy Spichrzów, wyróżnia się elegancką prostotą i tym samym idealnie wkomponowuje się w historyczne otoczenie.W budynku zaprojektowano 84 przestronne apartamenty usytuowane na pięciu piętrach. Komfortową komunikację zapewnią wygodne windy oraz funkcjonalne klatki schodowe. W każdej z trzech klatek przewidziano przestronny i elegancki hall wejściowy, skrzynki pocztowe oraz kontrolę dostępu (domofon). Na terenie inwestycji architekci zaplanowali zielone patio. Całość dopełni idealnie dopasowane oświetlenie budynku oraz starannie dobrana roślinność.W inwestycji zaprojektowano 2-, 3- oraz 4- pokojowe lokale o powierzchniach od 36,81 do 106,90 m2 oraz 5-pokojowy apartament usytuowany na IV piętrze. Projekt zapewnia pełną funkcjonalność każdego z pomieszczeń, swobodę komunikacji oraz wydzielone strefy dzienne, nocne i miejsca do pracy.Na parterze przewidziano 5 lokali usługowych z ekspozycją witryn na Nową Motławę, której nabrzeże wkrótce będzie rewitalizowane. Na dwóch podziemnych kondygnacjach budynku znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Obiekt jest w całości przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Riverfront Apartments, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 10 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Riverfront Apartments

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

W odległości 50 metrów od inwestycji Riverfront Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kamienna Grobla.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Riverfront Apartments znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 9 w odległości 100m, Szkoła Podstawowa nr 65 w odległości 100m, Przedszkole nr 46 Muszelka w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się NZOZ Centrum Pediatr. - Internist. 'Jaskółka' Sp. z o.o., w odległości 300 m znajduje się Apteka Jaskółcza Dbam o zdrowie, w odległości 350 m znajduje się Apteka Pod Białą Basztą.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Niepokalanego Poczęcia N.M.P., w odległości 350 m znajduje się Centrum Edukacji Archeologicznej Błękitny Lew, w odległości 550 m znajduje się Kościół Parafialny Św. Apostołów Piotra i Pawła.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Armada - centrum sportowe, w odległości 1100 m znajduje się Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego Obiekt MOSIR.

Data publikacji: 28.11.2017

Data aktualizacji: 26.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie