Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 94,7 m²

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez OPG Property Professionals

Cena: 644 028 zł

Rata kredytu wynosi 2891 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
95 m²
Pokoje
1
Piętro
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:U.02
Ceny lokali użytkowych: 644 028 zł6 800 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:95 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 263 do 300 cm wysokości.
Piętro:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Art Modern, w której dostępne są jeszcze 2 podobne oferty.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 95 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Art Modern przy ulicy na Górniaku, ul. Wróblewskiego 6/8 (1.7 km od centrum Łodzi). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera OPG Property Professionals.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku,w którym znajdują się łącznie lokali użytkowych, zaś 3 z nich obecnie dostępne na sprzedaż.

Obiekt posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną. Inwestycja Art Modern została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Lokal użytkowy o oznaczeniu U.02 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 263 do 300 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper OPG Property Professionals przewidział również: miejsca postojowe podziemnemiejsca postojowe naziemne. Cena ofertowa lokalu użytkowego wynosi 644 028 zł, (6 800 zł/m²).

Art Modern to osiedle dla wymagających. Nasze priorytety: lokalizacja w sercu miasta, bezpieczeństwo każdego mieszkańca, wygodne i spokojne życie każdego z nich.Osiedle Art Modern zbudowaliśmy, dosłownie „kilka kroków” spacerem od ścisłego centrum Łodzi. Znajdzie się w kwartale ulic: Wróblewskiego, Wólczańskiej i Skrzywana.Art Modern jest osiedlem przyjaznym dla niepełnosprawnych – każdy budynek posiada odpowiednie usprawnienia: podjazdy, windy etc. Mieszkania również pozbawione są jakichkolwiek barier architektonicznych.Choć jest to centrum miasta nie musicie martwić o miejsca parkingowe. Wybudowaliśmy dla Was parkingi podziemne i wielopoziomowy parking nadziemny. Ale to nie wszystko. Chcemy stworzyć bezpieczne i spokojne „miasto w mieście”. Dlatego na terenie Art Modern znajdują się obiekty usługowe oraz sklepy w parterach od ulic Skrzywana i Wróblewskiego, park z licznym starodrzewem i duży plac zabaw.

Lokalizacja inwestycji Art Modern

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

W odległości 150 metrów od inwestycji Art Modern znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wólczańska - Skrzywana (1351).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Art Modern znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w odległości 500m, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 207 w odległości 600m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W ŁODZI w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Przychodnia Diagnostyki i Terapii Laserowej, w odległości 450 m znajduje się Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej. Poradnia, w odległości 450 m znajduje się Ray.Med s.c. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 250 m znajduje się Biblioteka Politechniki Łódzkiej, w odległości 250 m znajduje się Ośrodek Kultury "Energetyk", w odległości 650 m znajduje się par. św. Faustyny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Dharma. Jaguszewska K., w odległości 600 m znajduje się Jedność. Łódzkie TKKF. Ognisko, w odległości 600 m znajduje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Data publikacji: 12.03.2019

Data aktualizacji: 12.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie