Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 72,5 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez OPG Property Professionals

Cena: 463 808 zł

Rata kredytu wynosi 2082 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
72 m²
Pokoje
3
Piętro
parter

Termin oddania

2 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:B.2
Ceny mieszkań: 463 808 zł6 400 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:72 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:ogródek o powierzchni 74 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 263 do 311 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne: 32 000 - 34 000 zł.
  • miejsca postojowe naziemne: 16 000 zł (B), 19 000zł (A).
Komórki lokatorskie:dostępne: 2 700 zł/m2.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Art Modern etap II, w której dostępnych jest jeszcze 19 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 72 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Art Modern etap II przy ulicy na Górniaku, ul. Wróblewskiego (1.6 km od centrum Łodzi). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera OPG Property Professionals.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 84 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 38 o powierzchni od 34 do 121 m², w budynkach jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Art Modern etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B.2 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 263 do 311 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, 2 łazienki. Dla przyszłych mieszkańców deweloper OPG Property Professionals przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 463 808 zł (6 400 zł/m²).

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Art Modern etap II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 19 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Art Modern etap II

Położenie kompleksu stanowi kompromis pomiędzy ścisłym centrum Łodzi, a bliskością kompleksów zieleni Górnej. Pracuj, ucz się i korzystaj z uroków tętniącego życiem miasta, a wieczorem odpoczywaj od zgiełku we własnym M. To jest, o ile nie zmienisz planów i zdecydujesz się na wyjście do kina lub na Piotrkowską.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

W odległości 100 metrów od inwestycji Art Modern etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wólczańska - Skrzywana (1351).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Art Modern etap II znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w odległości 450m, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 207 w odległości 550m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W ŁODZI w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Przychodnia Diagnostyki i Terapii Laserowej, w odległości 450 m znajduje się Poradnia lekarska przy Politechnice Łódzkiej, w odległości 450 m znajduje się Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej. Poradnia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 200 m znajduje się Biblioteka Politechniki Łódzkiej, w odległości 300 m znajduje się Ośrodek Kultury "Energetyk", w odległości 650 m znajduje się par. św. Stanisława Kostki.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Dharma. Jaguszewska K., w odległości 600 m znajduje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w odległości 600 m znajduje się Jedność. Łódzkie TKKF. Ognisko.

Data publikacji: 03.08.2017

Data aktualizacji: 22.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie