Park Bażantów

Etap III

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOpal Maksimum

Ceny od: 4 900 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Park Bażantów dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C 0.6
3
64,44 m²
Parter
C 0.4
4
90,96 m²
Parter

Opis Inwestycji

"Park Bażantów" to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, powstająca w południowej części Katowic, przy ulicy Bażantów w Piotrowicach. "Park Bażantów" to miejsce pełne zieleni, idealne zarówno do zamieszkania, jak i wypoczynku. W niedalekim sąsiedztwie dostępna jest pełna infrastruktura usługowa, taka jak: przedszkola, szkoły, placówki medyczne, sklepy, restauracje, przystanki komunikacji miejskiej i wiele innych. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta oraz z miastami ościennymi Aglomeracji.W ramach budowy osiedla powstanie pięć pięciokondygnacyjnych, nowoczesnych obiektów wielorodzinnych z podziemnymi garażami. W ramach pierwszego etapu realizacji osiedla zaplanowano budowę dwóch domów wielorodzinnych, znajdujących się w południowej części planowanego osiedla oraz infrastruktury towarzyszącej, to znaczy: drogi dojazdowej, ciągów pieszo-jezdnych, strefy parkingowej wokół osiedla miejsc postojowych.Z myślą o mieszkańcach "Parku Bażantów" sukcesywnie będziemy rozwijać infrastrukturę. Na terenie powstającego osiedla będzie znajdował się dziedziniec z elementami małej architektury oraz zaaranżowaną zielenią, alejki spacerowe oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Inwestycja Park Bażantów znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Bażantów (7.6 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera Opal Maksimum.

Inwestycja Park Bażantów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 41 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Park Bażantów pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 64 do 91 metrów kwadratowych w cenie od 4 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 m2 w cenie od 509 978 zł (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 91 m2 w cenie od 673 104 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Opal Maksimum przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc)

W inwestycji znajduje się 16 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 41 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada (16).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 64 do 91 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 509 978 do 673 104 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 900 do 5 800 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Park Bażantów

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Bażantów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Park Bażantów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Odrodzenia Kościół.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Bażantów znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologicno - Pedagogiczna Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w odległości 320 m, Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Fundacji In Corpore w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów Matki Bozej Królowej Szkół Pobożnych w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Park Bażantów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Signum w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Bażantów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Piekarnia-Cukiernia Wygorzele, w odległości 250 m znajduje się Ekodelikatesy Natura i Zdrowie, w odległości 300 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Bażantów w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Bażantowo, w odległości 470 m znajduje się Bażantowo.

Data publikacji: 26.04.2017

Data aktualizacji: 23.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie