Osada Zielona

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOmega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

Ceny od: 3 933 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osada Zielona dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
A-02
212,88 m²
Parter
837 200 zł3 933 zł/m²
A-01
239,62 m²
Parter
968 200 zł4 041 zł/m²
A0.U7
41,47 m²
Parter
248 820 zł6 000 zł/m²
A0.U8
57,49 m²
Parter
321 944 zł5 600 zł/m²

Opis Inwestycji

Lokale usługowe o metrażu 41,47 mkw i 57,49 mkwOgromne zapotrzebowanie na, np.: gastronomię, sklepy, usługi kosmetyczno-fryzjerskie, medyczne, bankowe, ponieważ jest zapewniony niezwykły potencjał Klientów. Osiedle ciągle się rozbudowuje, a lokali usługowych w pobliżu brak, tym samym jest ograniczona liczba sklepów i usług.Aktualnie osiedle liczy ponad 5 tysięcy mieszkańców, a drugie tyle przejeżdża ulicą w pobliżu do Leśnicy.Atuty lokali:-PARTER - umiejscowione od strony ulicy Halickiej, która jest drogą dojazdową do całego osiedla Złotniki, ale również do Leśnicy.-WIDOCZNOŚĆ - są dobrze widoczne już z daleka dla osób nawet przejeżdżających samochodem.- WITRYNY - duże witryny umożliwiają umieszczenie reklamy, która dodatkowo zwróci uwagę.- UKŁAD - pozwala na indywidualną adaptację bez problemu zaciemnienia przestrzeni- PARKING - naziemny tuż przy wejściach do lokali i miejsca postojowe w parkingu podziemnym- KONKURENCJA - a właściwie jej brak w najbliższej okolicy- KLIENCI - 120 mieszkań w samej inwestycji + prawie 5 000 mieszkańców Złotnik + potencjalni Klienci przejeżdżający ulicą- DOJAZD - bezpośredni zjazd z ulicy, w pobliżu przystanek autobusowy, 3 linie tramwajowe oraz Stacja kolejowa Wrocław Żerniki, niewielka odległość od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i wszystkie części miasta są w szybkim zasięgu, dlatego mieszkania na Złotnikach cieszą dużym zainteresowaniem.W pobliżu znajduje się:Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. MarciniakaCentrum Medyczne Zdrowa KobietaDolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących.Żłobek, Przedszkole, Siłownia FitnesPlanowana jest budowa największego w Polsce Szpitala Onkologicznego, Alei Stabłowickiej łączącej Szpital z obwodnicą Leśnicy, a także nowoczesne przedszkole i żłobek ok. 1000 m od inwestycji

Inwestycja Osada Zielona znajduje się na Złotnikach, ul. Podhalańska 1-9 (10.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k.

Inwestycja Osada Zielona została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Osada Zielona pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 41 do 240 metrów kwadratowych w cenie od 3 933 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 41 do 240 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 248 820 do 968 200 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 933 do 6 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osada Zielona

Komunikacja: 100 m - przystanek autobusowy / linia 409 relacji Dworzec PKP - Leśnica 720 m - przystanek tramwajowy / linia 3,10, 20 1800 m - Stacja kolejowa Wrocław Żerniki Dzieci: 700m - Żłobek, nr 15 220 m - Złote Przedszkole 700 m - Europejskie Przedszkole Językowe 1000m - Szkoła Podstawowa nr 24 Pozostałe: 350 m - basen kryty 500 m - urząd pocztowy 600 m - sklep spożywczy (w obrębie 1km jest ich co najmniej 5) 650 m - Fitness Siłownia 900m - Kościół Rzymskokatolicki 1000m - Restauracja Manufaktura Smaku 1400m - Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka Lokalizacja inwestycji: Przedsięwzięcie deweloperskie Osada Zielona, zlokalizowane jest na działce nr 127/2 oraz 128/2 we Wrocławiu, obręb Złotniki, województwo dolnośląskie Nieruchomość otrzymała już oznaczenia adresowe – ulica Halicka nr 10, 12 i 14 oraz ulica Podhalańska nr 1, 3, 5, 7, 9,

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osada Zielona mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Osada Zielona znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Złotniki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Zielona znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Złote Przedszkole na Złotnikach w odległości 340 m, Specjalna Szkoła Podstawowa nr 86 w odległości 360 m, EUROPEJSKIE JĘZYKOWE PRZEDSZKOLE KLUB KUBUSIA PUCHATKA VIIII w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osada Zielona jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Chirurgii Małoinwazyjnej i Endoskopowej w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osada Zielona składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 490 m znajduje się Sklepik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Zielona w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.08.2018

Data aktualizacji: 29.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie