Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 58,98 m² - numer 4.A.2.1

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. MaślickaInwestycja: 2M ApartmentsDeweloper: Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

2M Apartments

2 zdjęcia

2M Apartments
Termin oddania:
4 kw. 2021
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
58,98 m²
Piętro:
2 piętro
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Ilość kondygnacji:
1 poziom
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Udogodnienia
informacja u dewelopera
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park, las
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji 2M Apartments

Transport

Maślice Małe (Brodnicka) - 30 m

Sklepy

Hitek - 190 m

Edukacja

Językowy Punkt Przedszkolny Łobuziaki - 220 m

Sport

Siłownia plenerowa - 290 m

Mieszkańcy poszukującym odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku docenią komfortową lokalizację osiedla 2M Apartments. Maślice to spokojna dzielnica Wrocławia, która obfituje w tereny zielone, wygodne trasy rowerowe oraz miejsca do swobodnych spacerów. Pobliskie lasy: Pilczycki i Redziński, a także Park Rędziński stwarzają okazję do obcowania z naturą i organizację czasu wolnego zarówno dla amatorów sportu jak i rodzinnych przechadzek.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 59 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej 2M Apartments na Maślicach, ul. Maślicka (8.5 km od centrum Wrocławia).

Inwestycja jest realizowana przez Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k.

Cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 58 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 5 ofert o powierzchni od 59 do 94 m².

W budynkach są 3 kondygnacje naziemne. Budynek nie posiada kondygnacji podziemnych.

Inwestycja 2M Apartments jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 4.A.2.1 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Stylowe mieszkanie w otoczeniu relaksującej zieleni? 2M Apartments na wrocławskich Maślicach zachwycą swoich przyszłych lokatorów połączeniem funkcjonalności, kameralnym charakterem osiedla i niezwykle gustownym projektem nowopowstających budynków. Tworząc koncepcję naszej nowej inwestycji, jak zawsze, zadbaliśmy o to, aby nasi Klienci mieli szeroki wybór lokali o różnorodnym metrażu, ale też położyliśmy duży nacisk na estetykę przestrzeni zewnętrznej. Postawiliśmy tu na minimalistyczny i nowoczesny design, kojarzący się nieco z industrialnymi budynkami rodem z Nowego Jorku. Zewnętrzna fasada nieruchomości pokryta będzie motywem tradycyjnej cegły z czarnymi elementami imitującymi stal, a dopełnieniem całości będzie oryginalna stolarka okienna. Prosta bryła budynku znajdzie uznanie wśród wielbicieli klasycznych rozwiązań, a stonowana kolorystyka wpisze się w różnorodne gusta.

Na całość kompleksu 2M Apartments będzie składało się 5 nowoczesnych budynków, w których znajdą się mieszkania o rozmaitych metrażach: od 37 mkw do 82 mkw. Do wyboru będą kompaktowe lokale dwupokojowe, wygodne trzypokojowe mieszkania i czteropokojowe apartamenty. Dla osób ceniących sobie większą przestrzeń udostępniamy także do sprzedaży mieszkania dwupoziomowe z antresolami o powierzchni od 15 mkw do 36 mkw.

Mieszkania będą posiadały dostęp do własnych przestrzeni zewnętrznych- balkonów i ogrodów, które zapraszają do komfortowego odpoczynku i spędzania nieśpiesznych chwil w otoczeniu przyrody. Wspomniane ogrody przynależeć będą do mieszkań ulokowanych na parterze, a ich metraż będzie wahał się od 7 mkw do 56 mkw.

Dodatkowo dla zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano podziemne miejsca parkingowe.

Kolejnym dodatkiem as zaprojektowane komórki lokatorskie o powierzchni od 2,42 mkw do 5,61 mkw.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji 2M Apartments, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 1 podobne nowe mieszkanie.

Data publikacji: 14.08.2020
Data aktualizacji: 18.11.2021
Omega Buildings Sp. z o.o. B  Sp.k logo

Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

Karol Uznański

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

TEREN INWESTYCJI ul. Maślicka, Wrocław vis-a-vis numeru 86

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: