Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 69,1 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez OKRE Development Sp. z o.o.

Cena: 507 520 zł

Rata kredytu wynosi 2278 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
69 m²
Pokoje
3
Piętro
2

Termin oddania

3 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A.2.M1
Ceny mieszkań: 507 520 zł7 347 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:69 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 7 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Saperska 30, w której dostępnych jest jeszcze 10 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 69 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Saperska 30 przy ulicy na Wildzie, ul. Saperska 30 (2.9 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera OKRE Development Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 126 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 41 o powierzchni od 39 do 98 m², w budynkach jest od 3 do 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Saperska 30 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A.2.M1 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, 2 łazienki. Dla przyszłych mieszkańców deweloper OKRE Development Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 507 520 zł (7 347 zł/m²).

Saperska 30 to kameralne osiedle położone w południowej części dzielnicy Wilda. Osiedle tworzą dwa starannie zaprojektowane budynki mieszczące 25 i 101 mieszkań. Sąsiedztwo rzeki i parków z dobrze rozwiniętą i zadbaną infrastrukturą zapewnia rozmaite możliwości aktywnego, rodzinnego wypoczynku. W ofercie posiadamy mieszkania od 28 do 115 mkw. Każde mieszkanie posiada własny taras, balkon, loggię lub ogródek.Planowany termin realizacji - wrzesień 2019 roku

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Saperska 30, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 10 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Saperska 30

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

W odległości 700 metrów od inwestycji Saperska 30 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pamiątkowa (1:PAMI92).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Saperska 30 znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Kaczka Dziwaczka w odległości 100m, Przedszkole nr 176 w odległości 200m, Przedszkole 41 w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się HIBISCUS. APTEKA, w odległości 500 m znajduje się WIELKOPOLSKA. APTEKA, w odległości 650 m znajduje się PAMIĄTKOWA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 550 m znajduje się Biblioteka Ośrodka Alliance-Francaise przy UAM, w odległości 700 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO, w odległości 1000 m znajduje się SALA KRÓLESTWA ŚWIADKÓW JEHOWY.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się AUTOMOBILKLUB WIELKOPOLSKI, w odległości 450 m znajduje się Amatorski Związek Sportowy Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu, w odległości 800 m znajduje się AQUA SPORT. ANDRUSZKA M., MGR.

Data publikacji: 18.07.2017

Data aktualizacji: 21.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie