Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 51,8 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Nowe Centrum Południowe

Rezerwacja
Powierzchnia
52 m²
Pokoje
2
Piętro
parter

Termin oddania

3 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:B5
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:52 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:282 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Nowe Centrum Południowe etap II, w której dostępna jest jeszcze 1 podobna oferta.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Nowe Centrum Południowe etap II przy ulicy na Południu, ul. Gwiaździsta 14/16 (1.7 km od centrum Wrocławia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Nowe Centrum Południowe.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 184 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 5 o powierzchni od 32 do 63 m², w budynkach jest 14 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Nowe Centrum Południowe etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B5 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 282 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nowe Centrum Południowe przewidział: miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Inwestycja Nowe Centrum Południowe to już II etap kompleksu mieszkalnego powstającego przy ulicy Gwiaździstej we Wrocławiu. Jest to wielorodzinny budynek, składający się z dwóch kontrastujących ze sobą wizualnie klatek schodowych, z przemyślaną aranżacją części wspólnych. Szykowna fasada frontowa w połączeniu z nowoczesnym charakterem reszty elewacji sprawia, że budynek harmonijnie łączy w sobie klasyczną architekturę zabudowy miasta z modernizmem współczesnego budownictwa.Dostępne w Nowym Centrum Południowym mieszkania odpowiadają na aktualne potrzeby klientów i zaprojektowane zostały z myślą o funkcjonalności. Ustawne rozkłady pozwalają na dużą swobodę w dopasowywaniu wnętrz do swoich potrzeb i indywidualnych gustów. Każda klatka schodowa posiada dwie windy, zapewniając komfortową komunikację ze wszystkimi kondygnacjami. Wykończenie części wspólnych obejmie m. in. portale gresowe wokół wind i w części parterowej, zabudowę stolarską wokół skrzynek na listy i osłonięte arkadami główne wejścia do klatek.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Nowe Centrum Południowe etap II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 1 podobne nowe mieszkanie.

Lokalizacja inwestycji Nowe Centrum Południowe etap II

Naszym głównym atutem jest lokalizacja inwestycji. Dla osób znających Wrocław to fantastyczne miejsce nie wymaga dodatkowych rekomendacji. Położone na tyłach ulicy Powstańców Śląskich, ma wszystko, czego mogą sobie życzyć mieszkańcy miasta pragnący czerpać z jego bogatej infrastruktury: bezpośrednie sąsiedztwo centrum, galerie handlowe i miejsca pracy nieopodal, nieograniczony dostęp do kin, teatrów czy restauracji, znakomity dojazd i wygodną sieć komunikacji publicznej. Tu faktycznie można mieszkać, pracować i wypoczywać bez samochodu.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

W odległości 500 metrów od inwestycji Nowe Centrum Południowe etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Arena (11330).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Centrum Południowe etap II znajduje się 80 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Liceum Ogólnokształcące " Akademos " w odległości 200m, Przedszkole Nr 107 w odległości 300m, Szkoła Podstawowa nr 30 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Słoneczna. Apteka. Leki gotowe i recepturowe, w odległości 300 m znajduje się Rodzinna. Apteka, w odległości 450 m znajduje się Dolnośląskie Centrum Onkologii.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się Św. Ignacego Loyoli, w odległości 500 m znajduje się RYNEK 13, w odległości 600 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 56.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Klub sportowy AZS-AWF, w odległości 300 m znajduje się Basen przy Hotelu Orbis Wrocław, w odległości 300 m znajduje się World Woman s.c. Centrum kształtowania sylwetki. Bilewicz P., Olender D..

Data publikacji: 04.04.2018

Data aktualizacji: 25.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie