Nowe Centrum Południowe etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNowe Centrum Południowe

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 345 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kamienica przy ul. T. Kościuszki(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto, ul. T. Kościuszki 16 (0.9 km od centrum Wrocławia)
  Kamienica przy ul. T. Kościuszki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 104 m2
  Liczba pokoi: 3
  Sanbet Development
 • HALO APARTAMENTY(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto, ul. Tęczowa 29a – 31a (1.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 9 272 brutto/m2
  HALO APARTAMENTY
  Pod wynajem
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 81
  Powierzchnia: 25 - 81 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Republika Wnętrz - Grupa
 • Gwarna 12(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto, ul. Gwarna 12 (0.8 km od centrum Wrocławia)
  Gwarna 12
  Condohotel
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 20 - 81 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Lloyd Properties Sp z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja Nowe Centrum Południowe to już II etap kompleksu mieszkalnego powstającego przy ulicy Gwiaździstej we Wrocławiu. Jest to wielorodzinny budynek, składający się z dwóch kontrastujących ze sobą wizualnie klatek schodowych, z przemyślaną aranżacją części wspólnych. Szykowna fasada frontowa w połączeniu z nowoczesnym charakterem reszty elewacji sprawia, że budynek harmonijnie łączy w sobie klasyczną architekturę zabudowy miasta z modernizmem współczesnego budownictwa.Dostępne w Nowym Centrum Południowym mieszkania odpowiadają na aktualne potrzeby klientów i zaprojektowane zostały z myślą o funkcjonalności. Ustawne rozkłady pozwalają na dużą swobodę w dopasowywaniu wnętrz do swoich potrzeb i indywidualnych gustów. Każda klatka schodowa posiada dwie windy, zapewniając komfortową komunikację ze wszystkimi kondygnacjami. Wykończenie części wspólnych obejmie m. in. portale gresowe wokół wind i w części parterowej, zabudowę stolarską wokół skrzynek na listy i osłonięte arkadami główne wejścia do klatek.

Inwestycja Nowe Centrum Południowe etap II znajduje się na Południu, ul. Gwiaździsta 14/16 (1.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Nowe Centrum Południowe.

Inwestycja Nowe Centrum Południowe etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 184 nowych mieszkań. Budynki posiadają 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowe Centrum Południowe etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 32 do 63 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nowe Centrum Południowe przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 184 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 282 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, własna kotłownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Centrum Południowe etap II

Naszym głównym atutem jest lokalizacja inwestycji. Dla osób znających Wrocław to fantastyczne miejsce nie wymaga dodatkowych rekomendacji. Położone na tyłach ulicy Powstańców Śląskich, ma wszystko, czego mogą sobie życzyć mieszkańcy miasta pragnący czerpać z jego bogatej infrastruktury: bezpośrednie sąsiedztwo centrum, galerie handlowe i miejsca pracy nieopodal, nieograniczony dostęp do kin, teatrów czy restauracji, znakomity dojazd i wygodną sieć komunikacji publicznej. Tu faktycznie można mieszkać, pracować i wypoczywać bez samochodu.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

W odległości 500 metrów od inwestycji Nowe Centrum Południowe etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Arena (11330).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Centrum Południowe etap II znajduje się 78 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Liceum Ogólnokształcące " Akademos " w odległości 200m, Przedszkole Nr 107 w odległości 300m, Szkoła Podstawowa nr 30 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Słoneczna. Apteka. Leki gotowe i recepturowe, w odległości 300 m znajduje się Rodzinna. Apteka, w odległości 450 m znajduje się Dolnośląskie Centrum Onkologii.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się PKO BP, w odległości 250 m znajduje się Bank Zachodni WBK, w odległości 300 m znajduje się URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 15.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Klub sportowy AZS-AWF, w odległości 300 m znajduje się Basen przy Hotelu Orbis Wrocław, w odległości 300 m znajduje się World Woman s.c. Centrum kształtowania sylwetki. Bilewicz P., Olender D..

Data publikacji: 04.04.2018

Data aktualizacji: 25.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie