Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 56,2 m² - numer M03

nyski, Nysa, ul. Słowiańska 18Inwestycja: Nowa SłodowniaDeweloper: Nowa Słodownia Sp. z o.o.

POWIERZCHNIA56,2 m²
POKOJE2
PIĘTROparter
TERMIN ODDANIA2 kw. 2022
Nowa Słodownia

17 zdjęć

Nowa Słodownia
Termin oddania:
2 kw. 2022
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
56,2 m²
Piętro:
Parter
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek
Kuchnia:
otwarta kuchnia
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 5 000 zł
  • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc): Cena: 24 600 zł
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Udogodnienia
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Nowa Słodownia

Transport

Słowiańska Urząd Pracy - 130 m

Sklepy

Sklep osiedlowy - 90 m

Edukacja

Zespół Szkół Sportowych w Nysie - 310 m

Sport

Boisko - 250 m

Nysa to miasto położone w województwie opolskim na Przedgórzu Sudeckim. Leży na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych, dzięki czemu zapewnia dogodne połączenie z dużymi ośrodkami Dolnego i Górnego Śląska oraz Republiką Czeską. Miasto usytuowane jest w głębokiej kotlinie dwóch rzek - Nysy Kłodzkiej i Białej Głuchołaskiej. Dzięki wspaniałym zabytkom, głównie architektury sakralnej, Nysa zyskała miano "Śląskiego Rzymu" czy "Śląskich Aten". Najbardziej charakterystycznym punktem jest Rynek - główny plac miasta, przy którym usytuowane są ciekawe zabytki.Ponadto w mieście znajduję się wieża widokowa, co dla turystów, jest dużą atrakcją, ponieważ mogą podziwiać panoramę miasta.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56,2 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Nowa Słodownia w Nysie, ul. Słowiańska 18 (41.3 km od Opola).

Inwestycja jest realizowana przez Nowa Słodownia Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 30 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 18 ofert o powierzchni od 38 do 94 m².

W budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Nowa Słodownia jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M03 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 400 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Nowa Słodownia Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Nowa Słodownia to inwestycja wyjątkowa na skalę całego regionu. Niepowtarzalny projekt obejmuje powstanie nowoczesnych apartamentów w odrestaurowanym budynku słodowni z końca XIX wieku. Niezwykła atmosfera, estetyczna architektura, doskonała lokalizacja oraz maksymalna funkcjonalność przestrzeni mieszkalnej to najważniejsze cechy tego przedsięwzięcia. W ramach inwestycji powstaje budynek mieszkalno-usługowy, w którym znajduje się 30 apartamentów o powierzchniach od 34 m² do 104 m². Dostępne są zarówno funkcjonalne kawalerki, jak i przestronne mieszkania kilkupokojowe, więc każdy znajdzie przestrzeń idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. W projekcie zaplanowano również miejsce dla dwóch lokali usługowych.

Apartamenty na parterze mają duże, indywidualne ogrody – idealne przestrzenie do odpoczynku na świeżym powietrzu, zabaw z dziećmi, uprawiania roślin lub spotkań z bliskimi. Mieszkańcy mogą wygodnie parkować samochody w dużym podziemnym garażu. Dostępne są także praktyczne komórki lokatorskie.

Wszystkie apartamenty wyróżniają się niezwykle funkcjonalnym układem. Wygodnie można zaaranżować wymarzoną przestrzeń, zapewniając sobie maksymalną prywatność i komfort codziennego użytkowania. Zadbano o odpowiedni poziom izolacji akustycznej oraz termicznej. Wnętrza są pełne naturalnego światła dzięki dużym przeszkleniom, charakterystycznym dla loftowej architektury. Nowa Słodownia będzie doskonałym wyborem zarówno w przypadku singli, młodych par, rodzin z dziećmi, jak i osób starszych. To także znakomita okazja do ulokowania kapitału inwestycyjnego.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Nowa Słodownia, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 12 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 04.05.2021
Data aktualizacji: 21.07.2021
Nowa Słodownia Sp. z o.o. logo

Nowa Słodownia Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Słowiańska 18, 48-300 Nysa
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: