Igańska 2

3 zdjęcia

Igańska 2

Oddanie

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

Metraż

60,52 m²

Piętro

Piętro

1 piętro

Strona świata

Strona świata

zachód, północ

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

277 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

1

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne (36 miejsc) : zakup jest obowiązkowy

Komórki lokatorskie

dostępne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Udogodnienia

monitoring, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych, miejsca parkingowe dla gości

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

planowany czynsz będzie w wysokości od 10 zł/m² (czyli od 605 zł za całość)

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 460 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

11 placów zabaw, 8 placówek edukacyjnych, 16 obiektów sportowych, 4 kawiarnie i restauracje

Odległości spacerem Autobus - 6 min Tramwaj - 10 min Restauracja - 5 min Planowana stacja metra Rondo Wiatraczna - 10 min Rondo Wiatraczna galeria handlowa - 10 min Sklep - 5 min Park - 4 min Szkoła podstawowa - 1 min Przedszkole - 10 min Fitness - 10 min

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60,5 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Igańska 2 na Grochowie, ul. Igańska 2A (5.6 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Novum Developer.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 31 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 7 ofert o powierzchni od 60 do 74 m².

W budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Igańska 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 1 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 277 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód, północ.

Orientacja północna zapewnia nieco mniejszą ilość światła naturalnego, ale stwarza spore możliwości aranżacyjne. Umiejscowienie korytarza od strony północnej będzie sprzyjać nastrojowej atmosferze, zachęcającej do wejścia do środka. Klimat pomieszczenia dodatkowo podkreśli dyskretne oświetlenie. Orientacja północna świetnie sprawdzi się także w przypadku łazienki, garderoby oraz pomieszczeń gospodarczych.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Novum Developer przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone

3 parki w okolicy

Pow. dodatkowe

Balkon

IGAŃSKA 2 to miejsce dla ludzi aktywnych szukających atrakcyjnej i cichej lokalizacji stawiających na wygodę i spokój, nie tracąc atutów życia w centrum miasta, znakomita lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Park Znicza. W sąsiedztwie znajdziesz również bogatą miejską infrastrukturę: kawiarnie i restauracje, szkoły i przedszkola oraz przystanki autobusowe i tramwajowe umożliwiające łatwy dojazd do każdego punktu Warszawy.

W inwestycji IGAŃSKA 2 znajdziemy łącznie 31 doskonale zaprojektowanych i funkcjonalnych lokali mieszkalnych od 39 m² do 96 m².

Mieszkania na ostatniej kondygnacji posiadają wysokość 2,90m na niższych kondygnacjach 2,77m, na parterze zlokalizowane są komórki lokatorskie oraz do dyspozycji mieszkańców rowerowania.

Co wyróżnia Igańską 2 na tle innych inwestycji?

Wysoka jakość wykończenia, nowoczesna elewacja budynku, wygodny rozkład mieszkań, duża ilość światła dziennego oraz instalacja systemu antysmogowego.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Igańska 2.

Data publikacji: 23.02.2022
Data aktualizacji: 08.12.2022

Wykończ to mieszkanie

Skorzystaj z jednego z 3 programów wykończenia pod klucz. Zyskaj gwarancję ceny i terminu.

DEER DESIGN logo
 • Pakiet Smart LifeProgram

  Smart Life

  od 63 546 zł

 • Pakiet Modern LifeProgram

  Modern Life

  od 87 754 zł

 • Pakiet High LifeProgram

  High Life

  od 114 383 zł

Inwestycje w pobliżu na Grochowie

Oferty na Grochowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: