Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 80,5 m²

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Wilgi Park lub inne propozycje w Zgorzale

Powierzchnia
81 m²
Pokoje
4
Piętro

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:61A
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:81 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:ogródek o powierzchni 36 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne: 189 + 93 garaże.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Wilgi Park, w której dostępna jest jeszcze 1 podobna oferta.

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 81 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Wilgi Park w Zgorzale przy ul. Wilgi 15 (0.5 km od Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J..

Cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 16 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 2 o powierzchni od 88 do 107 m², w budynkach są 2 kondygnacje naziemne. Inwestycja Wilgi Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 61A znajduje się na null piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J. przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 416 000 zł (5 168 zł/m²).

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Wilgi Park, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 1 podobne nowe mieszkanie.

Lokalizacja inwestycji Wilgi Park

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

W odległości 950 metrów od inwestycji Wilgi Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny OS.KWIATOWA 02 (NOWA IWICZNA).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wilgi Park znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Nutka" filia w Nowej Iwicznej w odległości 850m, Filia Przedszkole Niepublicznego "Nutka" w odległości 950m, Żłobek Olinki w odległości 1100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 950 m znajduje się Pakulska-Mutrynowska Joanna, lek. med. Spec. II stopnia chorób wewn., w odległości 1150 m znajduje się MAKRODENT, w odległości 1250 m znajduje się Ośrodek Zdrowia Edmed.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1300 m znajduje się TC Poland.

Data publikacji: 19.12.2018

Data aktualizacji: 25.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie