Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Slow Wilanów

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Gratyny, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

Warszawa, Wilanów, Kępa Zawadowska, ul. Gratyny

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Slow WilanówSlow Wilanów

4 zdjęcia

Slow Wilanów
Slow Wilanów
Slow Wilanów
Slow Wilanów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 22 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Domy oddawane w stanie deweloperskim posiadają: • tynki gipsowe, • gniazdka, kontakty, włączniki, • schody wewnętrzne żelbetowe surowe do wykończenia, • posadzki betonowe do wykończenia we własnym zakresie, • instalację wodną i c.o., w tym kocioł gazowy dwufunkcyjny z grzejnikami panelowymi, podłączony, przygotowany do korzystania, • okna PCV trzyszybowe, • ogródki ogrodzone płotkiem panelowym, • podjazdy z kostki brukowej lub eko kratki.

Ogrzewanie

Gazowe. W standardzie lokalu są zamontowane grzejniki oraz kocioł gazowy.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne: 29, garaże w bryle budynku: 7; do każdego domu przynależy garaż w cenie 30 tys. zł i miejsce postojowe w cenie 10 tys. zł lub 2 miejsca postojowe w cenie 20 tys. zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Slow Wilanów to nasza propozycja dla wszystkich, którym marzy się codzienna harmonia i balans. To miejsce, które łączy życie w spokojnej okolicy z mnogością udogodnień i atrakcji oferowanych przez miasto. Zaprojektowaliśmy tu lokale o powierzchni od 64 do 101 m – tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Nieważne czy Twój krąg domowników jest kameralny czy codziennie rano budzi Cię gwar wielu głosów – w Slow Wilanów znajdziesz swój dom.

W otoczeniu eleganckich willi i domów jednorodzinnych, przy cichej ulicy Gratyny, w pełnej zieloni części Wilanowa powstanie niebawem kameralne, bo liczące zaledwie 11 budynków osiedle. Każdy budynek to dwa narożne lokale z ogrodami liczącymi od 63 do 236 m2. Jeśli marzy Ci letni poranek z kawą na świeżym powietrzu i miękką trawą pod stopami to jesteś we właściwym miejscu. Zamiast spędzać swój czas w ciągłym biegu, tutaj możesz nareszcie zatrzymać się na chwilę. Odetchnąć pełną piersią, zanurzyć się w zieleni i skupić się na tym, by bardziej być.

Dwulokalowe budynki zaprojektowano w stylu łączącym współczesność z tradycyjnym budownictwem. Ich przemyślany układ zapewnia mieszkańcom osiedla dużą intymność, o którą zazwyczaj trudno w mieście. Elewacje budynków utrzymane są w odcieniach klasycznej bieli i wzbogacone elementami o wzorze cegły w ciepłych odcieniach beżu. Budynki posiadają spadziste dachy i wyposażono je w liczne przeszklenia, które zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza. Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń na obu kondygnacjach potęguje ten efekt i sprawia, że światło słoneczne gości w domu niemal o każdej porze dnia.

Inwestycja Slow Wilanów znajduje się na Kępie Zawadowskiej, ul. Gratyny (12.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Slow Wilanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Slow Wilanów nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Parki, lasy, ogrody, plaże i rezerwaty przyrody – osiedle Slow Wilanów to doskonały wybór dla tych wszystkich, którzy lubią spędzać czas w otoczeniu natury i chcą mieszkać w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych. Dzielnica, w której zlokalizowane jest osiedle, oferuje mieszkańcom również wiele udogodnień.

W okolicy znajdziemy liczne sklepy, centra handlowe i punkty usługowe, do których dojedziemy w mniej niż kwadrans. W pobliżu osiedla znajdują się restauracje, pizzerie i puby a bliskość przychodni, aptek i paczkomatów sprawi, że niemal wszystkie codzienne sprawy załatwisz w ciągu najwyżej kilkunastu minut.

Rodziców ucieszy duży wybór renomowanych placówek edukacyjnych zarówno prywatnych, jak i publicznych. Dojazd do najbliższych zajmie zaledwie kilka minut. Dzieci wolny czas spędzą aktywnie na okolicznych placach zabaw i w salach kids play lub centrach kultury, stworzonych z myślą o rodzinach.

Bogata oferta czeka również na osoby, które lubią spędzać aktywnie wolny czas. Liczne tereny rekreacyjne i obiekty sportowe: boiska, korty tenisowe, pole golfowe czy kluby jeździeckie to prawdziwa gratka dla fanów sportu.

Od obwodnicy mieszkańców osiedla będą dzielić 4 minuty jazdy samochodem. Tyle samo, tym razem na piechotę, zajmie spacer na najbliższy przystanek autobusowy. Wystarczy 20 minut autem, by dotrzeć do centrum miasta z mnogością jego atrakcji.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Slow Wilanów?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Slow Wilanów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 258 metrów od inwestycji Slow Wilanów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kępa Zawadowska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Slow Wilanów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Slow Wilanów znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 607 m.

Data publikacji: 19.07.2021
Data aktualizacji: 11.01.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023