Novisa Modern

9 zdjęć

Novisa Modern

Oddanie

Termin oddania

1 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

4 pokoje

Metraż

Metraż

78,3 m²

Strona świata

Strona świata

zachód

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Ogródek

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 263 do 277 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

2 poziomy

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

27A

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne : Do każdego domu przynależy garaż w cenie 40 tys. zł i miejsce postojowe w cenie 10 tys. zł lub 2 miejsca postojowe w cenie 20 tys. zł

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

Gazowe. W standardzie lokalu są zamontowane grzejniki oraz kocioł gazowy.

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Udogodnienia

teren ogrodzony, internet

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się las

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

planowany czynsz będzie w wysokości od 4 do 4 zł/m² (czyli od 313 do 313 zł za całość)

Warunki rezerwacji

rezerwacja ustna 3 dni, umowa rezerwacyjna do 60 dni

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placów zabaw

Osiedle Novisa Modern w Nowej Woli to idealny wybór dla tych, którzy chcą zamieszkać w spokojnej okolicy. Na co dzień cieszyć się swobodą i bliskością natury, a jednocześnie móc korzystać z licznych udogodnień. W odległości kilku minut jazdy samochodem znajdują się najważniejsze punkty na mapie każdej rodziny: żłobki, przedszkola i szkoły — w tym nowoczesna placówka w Zamieniu, w której pierwsi uczniowie mają rozpocząć naukę już we wrześniu 2021. To także wymarzone miejsce dla osób lubiących spędzać aktywnie czas. W okolicy znajdują się tereny zielone i rekreacyjne w tym place zabaw, na które dotrzecie piechotą. Fani sportu mogą rozwijać swoje pasje w Centrum Edukacji i Sportu oraz w Europejskim Centrum Tenisa w Mysiadle lub wybrać się do tamtejszego skateparku. Do każdego z tych obiektów dojedziecie w mniej niż kwadrans. W okolicy osiedla znajdziecie wiele sklepów, w tym należących do popularnych sieci handlowych takich jak Lewiatan, Żabka czy Biedronka. Dojazd do nich zajmuje kilka minut, na co dzień zaś po zakupy możecie wybrać się do odległych zaledwie o 450 metrów delikatesów Duet. Jeśli Wasza codzienna rutyna obejmuje dojazd i powrót z Warszawy, z pewnością ucieszy Was, że dzięki wciąż rozbudowywanej infrastrukturze drogowej do ścisłego centrum dotrzecie w ok. 25 minut zaś od pobliskiego Piaseczna, gdzie mieszczą się liczne punkty usługowe i sklepy wielkopowierzchniowe takie jak Designer Outlet, Decathlon czy Kaufland dzieli Was jedynie 15 minut drogi.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Inne domy w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowy 4-pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 78,3 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Novisa Modern w Nowej Woli, ul. Astrów (1.3 km od Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 59 nowych domów.

Inwestycja Novisa Modern jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom o oznaczeniu 27A stoi na działce o powierzchni 67.71 m², składa się z 2 kondygnacji, bez poddasza, nie posiada podpiwniczenia. Wysokość pomieszczeń wynosi od 263 do 277 cm.

W domu numer 27A znajdują się się 4 pokoje.

Okna domu wychodzą na zachód.

Do domu przynależy ogródek o powierzchni 31 m².

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. przewidział dodatkowe miejsca postojowe naziemne.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Ogródek

Dom w Nowej Woli, którego nie zamieniłbyś na nic innego.

Novisa Modern to wyjątkowy projekt, który łączy w sobie nowoczesny styl z przytulnym klimatem kameralnego osiedla. Inwestycję już na pierwszy rzut oka wyróżnia nietuzinkowa architektura inspirowana stylem angielskim. Eleganckie, białe bryły budynków kontrastują ze zdobionymi czerwonym klinkierem elewacjami pozostałych domów. Stojąc w równych rzędach, przy szerokich alejach osiedla, tworzą zgrabną całość i doskonale komponują się z otaczającą je roślinnością. Zieleń roślin i ponadczasowe kolory budynków ukoją wzrok, a panująca wokół cisza pomoże wsłuchać się w siebie. To pełne harmonii i swobody miejsce, w którym odnajdziesz swój rytm.

Na tym urokliwym osiedlu w Nowej Woli powstanie zaledwie 59 domów w zabudowie bliźniaczej. Ich metraże liczyć będą od 77,80 m2 do 86,60 m2. Do domów przynależeć będą garaże lub zewnętrzne miejsca postojowe, gwarantujące komfortowe parkowanie. Sprawną komunikację zapewnią dwie bramy wjazdowe od ulicy Astrów.

https://youtu.be/9eIK_k55bpY

Dom znajduje się w inwestycji Novisa Modern, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 5 podobnych nowych domów.

Data publikacji: 11.05.2021
Data aktualizacji: 01.03.2023

Wykończ to mieszkanie

Skorzystaj z jednego z 3 programów wykończenia pod klucz. Zyskaj gwarancję ceny i terminu.

DEER DESIGN logo
 • Pakiet Smart LifeProgram

  Smart Life

  od 82 215 zł

 • Pakiet Modern LifeProgram

  Modern Life

  od 113 535 zł

 • Pakiet High LifeProgram

  High Life

  od 147 987 zł

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu w Nowej Woli

Oferty w Nowej Woli

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: