Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 68,9 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Novdom Sp. z o.o.

Powierzchnia
69 m²
Pokoje
3
Piętro
4
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:72
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:69 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 11 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Morena II, w której dostępnych jest jeszcze 5 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 69 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Morena II przy ulicy w Olsztynie, ul. Morenowa (0.2 km od Olsztyna). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Novdom Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym znajdują się nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 6 o powierzchni od 67 do 69 m², w budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Morena II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 72 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novdom Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Wybierz osiedlę Morena II i przekonaj się, że będzie to miejsce, które pokochasz!Obiekty tworzące kompleks, urzekną Cię prostym designem, odpowiadający na współczesne trendy architektoniczne.Bryły budynków, charakteryzujące się doskonale wyważonymi proporcjami, ożywione zostały przez kameralne balkony ze szklanymi balustradami oraz wygodne loggie.Nie zapomnieliśmy również o kolorystyce! Przyjazny wizerunek osiedla jest zasługą odpowiedniego doboru kolorów. Na elewacjach dominują dostojne biele i szarości, które znakomicie kontrastują z dopełniającymi je ciepłymi i kojarzącymi się ze spokojem oraz harmonią brązami.Co z najmłodszymi mieszkańcami osiedla? Z pewnością zachęci ich do zabawy dobrze wyposażony plac zabaw!Dodatkowo, kompleks zostanie ogrodzony a nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają kamery osiedlowego systemu monitoringu.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Morena II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 5 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Morena II

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Morena II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Tęczowy Las.

Data publikacji: 01.08.2017

Data aktualizacji: 29.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie