Apartament na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 36 m²

- Wypoczywaj lub zarabiaj

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Nickel Development Sp. z o.o.

Powierzchnia
36 m²
Pokoje
2
Piętro
3

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Apartamenty Koło Brzegu są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:KOL 2/42
Ceny apartamentów (brutto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:36 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc).
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz.
Wykończenie pod klucz, wykończenie i wyposażenie .
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji Apartamenty Koło Brzegu, w której dostępnych jest jeszcze 45 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 2 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 36 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Koło Brzegu w Kołobrzegu przy ul. Lwowska (6.4 km od centrum Kołobrzegu). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Nickel Development Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 96 nowych apartamentów, na sprzedaż pozostaje 51 o powierzchni od 19 do 40 m², w budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Apartamenty Koło Brzegu jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu KOL 2/42 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowy. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W apartamencie znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nickel Development Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne (46 miejsc).

APARTAMENTY KOŁO BRZEGU to 96 w pełni funkcjonalnych lokali mieszkalnych, będących częścią nowej inwestycji w spokojnej i najczystszej części polskiego wybrzeża. Zaprojektowaliśmy je z myślą o wysokich wymaganiach naszych klientów i gości.Jest to propozycja skierowana dla osób, które chcą:a) bezpiecznie ulokować kapitał i zarabiać w prężnie rozwijającym się sektorze gospodarki – turystyce,b) posiadać własne miejsce, do którego można kilka razy w roku uciec od codzienności z rodziną lub przyjaciółmi, żeby odpocząć.Cena obejmuje w pełni wykończony apartament (wraz z meblami), co sprawi, że będzie to gotowa inwestycja, która dzięki wysokiej jakości materiałom nie będzie wymagała Twojego zaangażowania przez długie lata. Szacowana rentowność w zależności od lokalu wynosi od 6 do 10,9% w skali roku (już po odjęciu wszystkich opłat związanych z posiadanym apartamentem). O maksymalne obłożenie zadba profesjonalny operator - firma Rent like home, która w pełnym zakresie zajmie się obsługą wynajmu, a także zapewni na miejscu wiele atrakcji, przyciągających gości do Twojego apartamentu.Na miejscu znajdziesz m.in.:- Strefę Chillout z jacuzzi, sauną i pokojem do masażu,- Strefę Fun z Playstation,- Recepcję,- Rowerownia oraz wypożyczalnia rowerów- a pomiędzy budynkami przestrzeń z morskim piaskiem, inspirowanymi Bałtykiem koszami plażowymi, żaglem chroniącym przed słońcem i drewnianym tarasem.Oczywiście poza atmosferą pełną jodu i relaksujących atrakcji w samej inwestycji, bohaterem każdego wyjazdu będzie morze. Dotrzemy tam krótkim, przyjemnym spacerem (800 m). Plaża w Podczelu zdecydowanie nie jest miejscem dla amatorów stawiania nad morzem fortecy z parawanów i podbojów terenów piaskowych sąsiada. Po takie atrakcje można się udać do oddalonego o 5 km centrum Kołobrzegu. Do centrum miasta prowadzi m.in. nadmorska ścieżka rowerowa z widokiem na morze - biegnąca wzdłuż wydm, pomiędzy plażą a urokliwymi rozlewiskami Ekoparku Wschodniego. Jest to jedna z wielu tras rowerowych w okolicy. Podróż samochodem do Kołobrzegu zabierze zaś ledwie kilka minut.

Apartament znajduje się w inwestycji Apartamenty Koło Brzegu, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 45 podobnych nowych apartamentów.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Koło Brzegu

Najbardziej kameralna dzielnica Kołobrzegu - Podczele oddzielona od jest od centrum Kołobrzegu lasem stanowiącym utworzony w 1996 roku Ekopark Wschodni. Teren Podczela jest też elementem Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego – Parku Krajobrazowego. Są tu wspaniałe duże drzewa gościnnie zapraszające liczne gatunki ciekawych ptaków. Okolica obfituje w miejsca do rekreacji i jazdy rowerem, a na tutejszym - piaszczystym brzegu Bałtyku nie ma tłoku nawet w szczycie sezonu. Zainspirowani charakterem tego miejsca, zapragnęliśmy stworzyć tu zaciszną przystań, miejsce tchnące harmonią i kojące ciszą. Wymarzyliśmy sobie inwestycję zapraszającą do wypoczynku zgodnego z naturą.

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Jego terytorium wynosi 25,67 km2, a mieszka tu ok. 47 000 osób. To miasto uzdrowiskowe, obfitujące w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajdują się tu trzy rozległe parki, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu ponad 10 szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, ponad 10 przychodni lekarskich i 30 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu galeria handlowa, amfiteatr, dwa kina.

Komunikacja

Kołobrzeg leży na drodze krajowej nr 11, ale przechodzą przez nie także drogi wojewódzkie nr 102 i 163. Znajduje się tu port jachtowy z 67 miejscami cumowniczymi. W sezonie letnim z Kołobrzegu odbywają się rejsy na Bornholm. Działa tu komunikacja miejska – jeździ ponad 20 linii autobusowych. Funkcjonuje również przewóz pasażerski PKS, czynne są także dwie linie kolejowe.

Data publikacji: 14.02.2018

Data aktualizacji: 30.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie