Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 40,07 m² - numer B107

Oferta archiwalna

Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Panorama Kwiatkowskiego lub inne propozycje w Rzeszowie

Panorama Kwiatkowskiego

40 zdjęć

Panorama Kwiatkowskiego

Najbliższe inwestycje

 • KWADRAT Etap I
  2 kw. 2024

  % Promocje

  Twoja przestrzeń do KWADRATU Odkryj mieszkaniową doskonałość w KWADRACIE przy ul. Miłej. Zamieszkaj w miejscu, które wyróżni się nie tylko lokalizacją, ale również kolorową, nowoczesną i nietuzinkową architekturą. Kompleks KWADRAT składać się będzie z dwóch budynków wielorodzinnych A i B, realizowanych etapowo, w których zaprojektowano łącznie 155 funkcjonalnych mieszkań. Budynek A

  KWADRAT Etap I

  ul. Miła , Rzeszów(4.1 km od centrum)
  Bryksy
 • Osiedle Architektów
  3 kw. 2025
  Nowa inwestycja na mapie deweloperów w Rzeszowie - „Osiedle Architektów” - to kompleks nowoczesnych budynków mieszkalnych, od 5 do 9 kondygnacyjnych. Mieszkania na sprzedaż zlokalizowane są u zbiegu ulic Architektów i Solidarności, w południowej części miasta. Nowoczesna, loftowa zabudowa, innowacyjne technologie budownictwa, doskonałe usytuowanie — to zalety nowych mieszkań na sprzedaż. Nasza

  Osiedle Architektów

  ul. Architektów/Solidarności , Rzeszów(3.2 km od centrum)
  ARCH-Dom Development S.A.
 • Apartamenty Zamkowe II
  gotowe
  Klimatyczne miejsce w samym centrum Rzeszowa. Zmieniający się coraz szybciej Rzeszów – stolica innowacji to dynamicznie rozwijające się nowoczesne miasto przyciągające swym niewątpliwym urokiem młodych i przedsiębiorczych ludzi. Miasto z roku na rok staje się coraz bardziej atrakcyjniejsze, do pracy jak i do zamieszkania. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną poczuć rytm miasta. W

  Apartamenty Zamkowe II

  ul. Podwisłocze , Rzeszów(0.9 km od centrum)
  HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Termin oddania

4 kw. 2023

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

40,07 m²

Piętro

14 piętro

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

od 260 do 280 cm wysokości

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

B107

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne (110 miejsc)

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Udogodnienia

plac zabaw, przystań dla łodzi, internet, TV kablowa, winda

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Charaktersytyka energetyczna nieruchomości

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję ubezpieczeniową

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 60 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 obiekty sportowe, 3 place zabaw, 5 placówek edukacyjnych, 1 kawiarnia lub restauracja

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Panorama Kwiatkowskiego w Rzeszowie, ul. Kwiatkowskiego (3.3 km od centrum Rzeszowa).

Inwestycja jest realizowana przez NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 177 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 47 ofert o powierzchni od 40 do 83 m².

W budynkach jest 16 kondygnacji naziemnych oraz jest od 1 do 2 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Panorama Kwiatkowskiego jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B107 znajduje się na 14 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Panorama Kwiatkowskiego - najnowsza propozycja mieszkaniowa Rzeszowa.

Osiedle powstanie na działce zlokalizowanej przy ul. Kwiatkowskiego bezpośrednio przy Żwirowni i będzie prawdopodobnie jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli w Rzeszowie - przynajmniej pod względem atrakcji, roślinności i zagospodarowania terenu.

To chyba pierwsza inwestycja w Rzeszowie, która ma zaplanowane nasadzenie ponad 100 różnych gatunków kwiatów, krzewów i drzew w postaci łąk kwietnych. Dodatkowo wprowadzone zostaną atrakcje przyjazne zarówno dla ludzi jak i zwierząt w tym m.in plac do uprawiania jogi, wybieg dla psów, czy stoliki szachowe na świeżym powietrzu.

Panorama Kwiatkowskiego będzie projektem skierowanym przede wszystkim na zdrowy, nowoczesny styl życia, dlatego na osiedlu poza wcześniej wspomnianymi zostały zaplanowane także:

• Plaża przy osiedlu, czyli coś czego jeszcze na rzeszowskim rynku inwestycji nie było. Będziecie mogli poczuć się na własnym osiedlu jak na wczasach.

• Deptak spacerowy przy brzegu, czyli chwila ciszy i wytchnienia na wyciągnięcie ręki.

• Strefa relaksu i leżakowania wyposażona w hamaki i leżaki - tutaj każdy odpocznie i zrelaksuje się po ciężkim dniu pracy w gronie znajomych, przyjaciół czy rodziny.

• Mini port dla łódek i kajaków, czyli kolejna nowość, której nie znajdziecie na żadnym innym osiedlu.

• Miejsce do fitnessu/jogi - ostatnio bardzo popularna forma ćwiczeń i relaksu. Już nie będziecie musieli się martwić zamknięciem Waszego ulubionego studia do jogi. Będziecie mogli ćwiczyć o każdej godzinie i porze dnia na świeżym powietrzu.

• Place zabaw dla dzieci - drewniane solidne konstrukcje, które z pewnością pokochają wszystkie dzieci. Idealne rozwiązanie dla wszystkich rodzin z dziećmi.

• Wybieg dla psów - z pewnością wszyscy właściciele czworonogów będą wdzięczni za to udogodnienie.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Panorama Kwiatkowskiego, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 13 podobnych nowych mieszkań.

NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o. logo

W sprzedaży 47 nieruchomości w 1 inwestycjach

4 nagrody i wyróżnienia

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 13 inwestycjach

Data publikacji: 20.04.2021
Data aktualizacji: 29.05.2023

Inwestycje w pobliżu w Rzeszowie

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: