Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 70,2 m²

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Nowe Wiśniowe lub inne propozycje w Gliwicach

Powierzchnia
70 m²
Pokoje
3
Piętro
parter
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Najbliższe inwestycje

 • Nove Villove(0.1 km dalej)

  Gliwice, ul. Bogatki 3/1 (2.4 km od centrum Gliwic)
  Nove Villove
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 43
  Powierzchnia: 43 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Nexx Sp. z o.o. Sp. k.
 • Nowy Sikornik w Gliwicach(0.6 km dalej)

  Gliwice, ul. Biegusa (2.7 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 5 200/m2
  Nowy Sikornik w Gliwicach
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 76
  Powierzchnia: 28 - 94 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Jantar Investment Sp. z o.o. Sp. k.
 • Carrara(1.2 km dalej)

  Gliwice, ul. Nowy Świat 41 (1.1 km od centrum Gliwic)
  Carrara
  Termin oddania: 3 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 45 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Canis Majoris Development

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:D.2
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:70 m²
Realizacja nieruchomościzostała oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras, ogródek.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:262 cm wysokości.
Piętro:parter
Strony świata:widok z okien jest na wschód, północ.
Miejsca postojowe:dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Nowe Wiśniowe.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 70 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Nowe Wiśniowe przy ulicy w Gliwicach, ul. Pliszki (2.3 km od centrum Gliwic). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Nexx Sp. z o.o. Sp. k..

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 104 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 0 o powierzchni od 70 do 87 m², w budynkach jest od 5 do 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Nowe Wiśniowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu D.2 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 262 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, północ. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nexx Sp. z o.o. Sp. k. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 418 000 zł (5 956 zł/m²).

Zainwestuj w NOWE WIŚNIOWE! Osiedle jest zakończone i zostały ostatnie mieszkania na sprzedaż!Harmonijnie wkomponowane, połączone zielonym dziedzińcem cztery budynki, które dadzą poczucie swobody i bezpieczeństwa każdego dnia w dynamicznie rozwijającym się mieście. Budynki charakteryzuje nowoczesna elewacja wykończona szlachetnymi materiałami nadającymi lekkość i dyskretną elegancję.Wszystko to, co potrzeba by żyć dynamicznie i wygodnie. Połączenie bliskość przyrody i miejskich udogodnień zapewni Ci optymalne warunki życia. Dostęp do komunikacji, sklepów, opieki medycznej, edukacji i rozrywki. Właśnie w takim miejscu jest wygodnie żyć każdemu kto jednocześnie pracuje i lubi ze znajomymi wyjść na miasto.- Tu możesz być fit -Z myślą o wszystkich dbających o zdrowie fizyczne, formę i szukających wytchnienia na łonie natury powstała strefa fit gdzie rodzice mogą oddać się fizycznej aktywności (na placu fitness) lub zatopić w ulubionej książce, podczas gdy ich dzieci bezpiecznie będą dokazywać na placu zabaw.Strefa malucha na świeżym powietrzu zachęca dzieci do aktywnej zabawy z rówieśnikami, dodaje radości życia i umożliwia poznawanie przyrody. To jednocześnie bezpieczne dla dzieci środowisko, gdzie mogą dokazywać pod okiem rodziców i opiekunów. Wydatkowanie ogromnej energii przez najmłodszych na świeżym powietrzu to niezbędny warunek ich szczęśliwego dzieciństwa.– Funkcjonalność na służbie komfortu –Elegancja i funkcjonalność to cecha wszystkich mieszkań, które spełniają aktualne potrzeby rodziny z dziećmi, młodej pary czy singla. Można wykorzystać każdy metr i nowocześnie zaaranżować całe mieszkanie. Ich uzupełnieniem są duże balkony, przestronne tarasy oraz loggie, a na parterach ogródki.– Zamieszkaj wygodnie, bezpiecznie i stylowo –Oaza ciszy i spokoju. Zamieszkaj na osiedlu o niezwykle atrakcyjnym usytuowaniu. To niespotykane, aby w mieście otaczało Cię aż tyle terenów zielonych. Dodatkowo całodobowy monitoring i ogrodzenie stworzy zamkniętą enklawę, w której odnajdziesz swoje wymarzone miejsce.Innowacyjna architektura kaskadowa zapewnia mieszkańcom poczucie intymności i jednocześnie nieograniczony dostęp do światła naturalnego i rozległej panoramy. Najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie technologii budowlanych (doceniane i nagradzane przez fachowców), wysoki standard deweloperski i wyznacznik postępu (wykorzystano m.in. wysokiej jakości materiały, zastosowano pełną instalację teletechniczną, oszczędne i efektywne ogrzewanie – ciepło systemowe).- Wszystko w zasięgu ręki -Okolica osiedla charakteryzuje się dużą ilością obszarów zielonych, tras spacerowych i rowerowych, co pozwala na codzienny odpoczynek od miejskiego zgiełku. W pobliżu znajdują się liczne obiekty handlowe, usługowe, edukacyjne i medyczne. Niewątpliwym atutem kompleksu jest bliskość centrum Gliwic, jak i doskonała, szybka komunikacja z głównymi drogami krajowymi i autostradami.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Nowe Wiśniowe.

Lokalizacja inwestycji Nowe Wiśniowe

Położenie osiedla ma doskonałą komunikację z głównymi trasami: autostradą A1, A4, drogą DK 78, DK 88 oraz DTŚ, co zapewnia szybki dojazd do sąsiednich miejscowości, a także dużych miast tj. Kraków, Wrocław, czy lotnisko Pyrzowice. W sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne obiekty handlowe, usługowe, edukacyjne oraz medyczne. Między innymi supermarket E.Leclerc, CH EUROPA CENTRALNA, FORUM, Park handlowy ARENA, placówki banków, bankomaty, urząd pocztowy, biblioteka miejska oraz wielospecjalistyczna przychodnia. W pobliżu osiedla funkcjonuje również żłobek, dwa przedszkola, dwie szkoły podstawowe, gimnazjum, gim. sportowe oraz liceum.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

W odległości 450 metrów od inwestycji Nowe Wiśniowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Sikornik Osiedle.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Wiśniowe znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: II Oddział  Żłobków Miejskich w odległości 300m, Przedszkole Miejskie Nr 41 w odległości 350m, Szkoła Podstawowa nr 41 w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się Sikornik Sp. z o.o. Przychodnia NZOZ, w odległości 1200 m znajduje się Dolna Wieś. Poradnia NZOZ spółki Med-Poz, w odległości 1400 m znajduje się Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 300 m znajduje się Kościół NMP Matki Kościoła, w odległości 1100 m znajduje się Kościół Św. Antoniego, w odległości 1100 m znajduje się Gliwicki Teatr Muzyczny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się LORD4SPORT Salon Sprzętu Fitness, w odległości 1150 m znajduje się Stary Hangar Fitness & Wellness Club.

Data publikacji: 11.01.2017

Data aktualizacji: 01.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie