Wojska Polskiego 45

2 zdjęcia

Wojska Polskiego 45

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wojska Polskiego 45 dostępnych jest 12 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

konstrukcja żelbet plus silka

Ogrzewanie

ogrzewanie miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 51 do 79 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 412 371 do 630 960 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 000 do 8 500 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja Wojska Polskiego 45 to inwestycja deweloperska powstająca na bydgoskich Kapuściskach to czteropiętrowy blok o ciekawej architekturze łączący nowoczesną stylistykę z funkcjonalnością mieszkań z pewnością zainteresuje klientów.

Kameralny budynek posiada cztery kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną. Składa się z 28 lokali o powierzchni od 27 do 78 m2 charakteryzujących się funkcjonalnością i dobrym nasłonecznieniem, zaprojektowany z myślą o tych, którzy doceniają nie tylko przystępną cenę ale także bliskość terenów zielonych oraz komunikacji miejskiej.

Wszystkie mieszkania dysponują balkonem.

Dla komfortu mieszkańców w budynku zainstalowane zostaną windy.

Pod budynkiem znajduje się hala garażowa z 32 miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Nowoczesny a jednocześnie stonowany charakter elewacji współgra z sąsiadującą zabudową a prosta bryła budynku dodaje inwestycji klasycznej elegancji.

Położenie inwestycji gwarantuje dostęp do pełnej osiedlowej infrastruktury, świetne połączenie z głównymi szlakami komunikacyjnymi oraz pozostałymi dzielnicami Bydgoszczy.

Inwestycja Wojska Polskiego 45 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Wojska Polskiego 45 (4.5 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez New House Edyta Świstowska.

Inwestycja Wojska Polskiego 45 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wojska Polskiego 45 w sprzedaży jest 12 nowych mieszkań o powierzchni od 51 do 79 metrów kwadratowych , w cenie od 8 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców New House Edyta Świstowska przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

W okolicy znajduje się dużo terenów zielonych, co stwarza idealną przestrzeń do spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu. Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta oraz dostepność punktów usługowo-handlowych sprawia, że jest to bardzo atrakcyjna oferta.

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wojska Polskiego 45?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wojska Polskiego 45 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Wojska Polskiego 45 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kapuściska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wojska Polskiego 45 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wojska Polskiego 45 znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Europejskie Centrum Edukacji w Opiece Długoterminowej Szkoła Policealna dla Opiekunów Medycznych w Bydgoszczy w odległości 120 m, Prywatna Szkoła Podstawowa "Przyszłość" w Bydgoszczy w odległości 180 m, Prywatna Szkoła Podstawowa dla Dorosłych "Przyszłość" w Bydgoszczy w odległości 180 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wojska Polskiego 45 w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.11.2020
Data aktualizacji: 17.04.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: