Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 45,1 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez New Construction Concept

Rezerwacja
Powierzchnia
45 m²
Pokoje
2
Piętro
parter

Termin oddania

1 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:B2M5A
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:45 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras o powierzchni 8 m², ogródek o powierzchni 31 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:278 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Wykończenie budynków: *Energooszczędna i bardzo dobrze docieplona konstrukcja ścian *Pustaki ceramiczne Porotherm o grubości 25 cm + 20 cm izolacji cieplnej – współczynnik przenikania ciepła przegrody *Elewacja pokryta tynkiem i dekorodeską *Szklane balustrady *Wysokość pomieszczeń 2.78 m. *Wysokiej klasy energooszczędne okna o najniższym współczynniku *Energooszczędne Okna PCV z wkładami pięciokomorowymi (trzy szyby) – współczynnik przenikania ciepła przegrody Uc(max) *Drzwi antywłamaniowe *Nowoczesne centralne ogrzewanie gazowe z indywidualnym opomiarowaniem (bez użycia tzw. bojlerów i podzielników ciepła w mieszkaniach) *Centralne ogrzewanie z kotłowni gazowej zlokalizowanej w każdym z budynków z systemem wymiennikowych stacji mieszkaniowych *W opcji możliwość zamówienia smart home, rolety zewnętrzne oraz klimatyzacja. *filtry antysmogowe *Na terenie osiedla znajduje się Patio i plac zabaw *Winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych
Konstrukcja budynku
Ściany nośne części podziemnej żelbetowe Ściany części nadziemnej murowane z pustaków ceramicznych (pomiędzy mieszkaniami wykonane z pustaków akustycznych) Słupy wolnostojące wyłącznie w kondygnacji podziemnej
Elewacja
Elewacja pokryta tynkiem silikonowym i miejscowo elewacja z dekordeski
Stolarka okienna
Okna PCV rozwieralne lub rozwieralno-uchylne o współczynniku przenikania ciepła Uc(max)= 0,9
Drzwi zewnętrzne
Drzwi pełne o podwyższonej odporności na włamanie
Balkony
Balkony prefabrykowane z wkładką termiczną, balustrady szklane
Posadzka
Wylewka betonowa we wszystkich pomieszczeniach z izolacją podposadzkową (przeciwwilgociową i termoakustyczną)
Ściany
Murowane z pustaków ceramicznych Otynkowane tynkiem maszynowym gipsowym
Sufity
Otynkowane tynkiem maszynowym gipsowym
Parapety zewnętrzne
Parapety z blachy powlekanej
Instalacje
Instalacje elektryczne z włącznikami i gniazdkami Instalacja oświetleniowa zakończona kostką Lokale mieszkalne wyposażone w dzwonek Każdy lokal wyposażony w domofon (wideodomofon) Instalacja telekomunikacyjna Instalacja odgromowa Instalacja RTV/SAT wraz z anteną zbiorczą Instalacja światłowodowa
Ogrzewanie
Centralne ogrzewanie - system wodny, zasilane z kotłowni gazowych zlokalizowanych w budynkach Mieszkania zasilane w C.O i C.W.U ze stacji mieszkaniowej tzw. Logotermy z indywidualnym olicznikowaniem Lokale mieszkalne wyposażone w grzejniki z głowicami termostatycznymi oraz grzejniki drabinkowe w łazience
Wentylacja
Wentylacja mechaniczna hybrydowa Nawiewniki i kratki wyciągowe higrosterowalne z filtrem antysmogowym
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Malownik, w której dostępnych jest jeszcze 47 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Malownik w Zespole Dzielnic Południowych przy ul. Armii Krajowej 443 (9.9 km od centrum Katowic). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera New Construction Concept.

Cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 120 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 108 o powierzchni od 45 do 88 m², w budynkach są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Malownik jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B2M5A znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 278 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper New Construction Concept przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

"Osiedle Malownik" wprowadza drugi etap sprzedaży! Zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie w cichej okolicy.Już od Października mieszkania gotowe do zamieszkania.• 2-pokojowe o powierzchni od 45 m2 (48 mieszkań)• 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 59 m2 (32 mieszkania)• 4-pokojowe o powierzchni od 65 do 88 m2 (28 mieszkań)Wykończenie budynków:-Energooszczędna i bardzo dobrze docieplona konstrukcja ścian, pustaki ceramiczne Porotherm o grubości 25 cm + 20 cm izolacji cieplnej – współczynnik przenikania ciepła przegrody Uc=0,20 W/m2k-Elewacja pokryta tynkiem silikonowym i dekorodeską-Szklane balustrady-Wysokość pomieszczeń 2.78 -2.80 m.-Wysokiej klasy energooszczędne okna PCV z wkładami pięciokomorowymi (trzy szyby) – najniższy współczynnik przenikania ciepła przegrody Uc(max) )= 0,9-Drzwi antywłamaniowe-Nowoczesne centralne ogrzewanie z kotłowni gazowej zlokalizowanej w każdym z budynków z systemem wymiennikowych stacji mieszkaniowych, indywidualnie opomiarowane (bez użycia tzw. bojlerów i podzielników ciepła w mieszkaniach)-filtry antysmogowe-W opcji możliwość zamówienia smart home, rolet zewnętrznych oraz klimatyzacji.- W każdym budynku cichobieżne windy przystosowane dla osób niepełnosprawnych-komórki lokatorskieOsiedle:-Na terenie osiedla znajdują się tereny zielone z miejscami przeznaczonymi do wypoczynku oraz patio i plac zabaw-garaże podziemne oraz parking naziemny ogólnodostępny-Osiedle ogrodzone, posiada kontrole dostępu-Ochrona na miejscu-Teren ogrodzony-wideo domofony„Malownik” to nowoczesna inwestycja mieszcząca się na przedmieściach w południowej dzielnicy Katowic- Podlesie. Osiedle swoja nazwę wzięło od płynącego nieopodal strumyka, który jest naturalnym rozpoznawalnym elementem dzielnicy. To kameralne miejsce składa się z pięciu budynków mieszkalnych, wielorodzinnych z 3-ma kondygnacjami nadziemnymi. Wszystkie budynki projektowane są z jedną kondygnacją podziemną z przeznaczeniem w całości na garaż podziemny. Budynki maja pomieszczenia techniczne i wydzielone pożarowo komórki lokatorskie. Wjazd na osiedle umiejscowiony będzie zarówno od strony ulicy Sołtysiej, jak i Armii Krajowej. Okolica jest cicha i bezpieczna zachowuje przy tym jednocześnie głowne atuty miasta. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna. Dzielnica ma duża ilość ścieżek rowerowych i pieszych. Kompleksy leśne usytuowane obok osiedla zapewnią możliwość wypoczynku. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Dom Kultury oraz boisko sportowe Okolica inwestycji jest bardzo dobrze skomunikowana (DK 86, DK81,S1, autostrada A4). Samochodem w 15 min dojedziemy do centrum Tych lub Mikołowa a od centrum Katowic dzieli nas zaledwie 20 min. Dodatkowo możemy wybrać komunikację miejską, autobus lub pociąg. W przyszłości w odległości kilometra od inwestycji ma powstać linia tramwajowa która zapewni jeszcze lepszą komunikację.- niskie opłaty za korzystanie z części wspólnych- brak podatku PCCDaty oddania do użytkowania:I Etap - 10.2019 r.II Etap - 03.2020 r.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Malownik, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 47 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Malownik

W okolicy: • Apteka • Przychodnia • Szpital • Poczta • Centrum handlowe • Bankomat • Biblioteka • Basen • Klub fitness • Korty tenisowe • Kino • Teatr • Żłobek • Przedszkole • Szkoła podstawowa • Park, lasy • Przystanek autobusowy • Dworzec kolejowy

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

W odległości 300 metrów od inwestycji Malownik znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Podlesie Strzelnica.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Malownik znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 500m, Miejskie Przedszkole Nr 71 w odległości 650m, Miejskie Predszkole nr 41 z Oddziałami integracyjnymi w Katowicach w odległości 1400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1350 m znajduje się Asklepios. Apteka, w odległości 2100 m znajduje się Apteka Vitalis. Leki gotowe i recepturowe.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 550 m znajduje się Parafia Rzymskokatolicka Matki Boskiej Częstochowskiej, w odległości 1450 m znajduje się Parafia Rzymskokatolicka p.w. Trójcy Przenajświętszej, w odległości 1500 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna. Filia nr 27.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Sun-Active. Chmieliński T., w odległości 450 m znajduje się 21 Podlesie. Uczniowski klub sportowy.

Data publikacji: 03.12.2018

Data aktualizacji: 22.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie