Bronowicka 9 - Apartamenty z wykończeniem w cenie

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNest Brokers

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 548 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Bronowicka 5(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Bronowicka 5 (3.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 800 brutto/m2
  Apartamenty Bronowicka 5
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 38 - 96 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 12 ofert
  Apartamenty Bronowicka 5
 • Głowackiego(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Głowackiego 12 (3.2 km od centrum Krakowa)
  Głowackiego
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 60 - 66 m2
  Liczba pokoi: 3
  Galinvest Głowackiego Sp. z o.o.
 • Osiedle KRK - etap II(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 8 (4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 610/m2
  Osiedle KRK - etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 134
  Powierzchnia: 29 - 94 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 95 ofert
  Echo Investment S.A.

Opis Inwestycji

Apartamenty z wykończeniem w cenie!W naszej ofercie sprzedaży apartamentu zawiera się wykończenie lokalu. Na standardowy pakiet Basic składa się wykończenie ścian, podłóg, stolarka drzwiowa, wyposażenie łazienki.Lokalizacja ma znaczenie.Proponujemy Państwu nowoczesny budynek wielorodzinny, zlokalizowany przy ul. Bronowickiej, w rejonie skrzyżowania ul. Głowackiego, ul. Piastowskiej i ul. Podchorążych (przedłużenie ul. Królewskiej)- w sąsiedztwie Uniwersytetu Pedagogicznego, Politechniki, szkół i przedszkoli.- dostęp do najważniejszych punktów handlowo-usługowych- w bezpośrednim sąsiedztwie przystanek tramwajowy- bliskość terenów zielonych m.in. Park Krakowski, Park Jordana i Błonia Krakowskie oraz rekreacyjnych m.in. stadion, strzelnica i korty tenisoweProjekt składa się z 26 apartamentów w nowoczesnej aranżacji, wraz z garażem podziemnym i usługami na parterze.Inwestycja posiadać będzie pięć kondygnacji naziemnych, dwie kondygnacje podziemne z miejscami postojowymi. Budynek zostanie wyposażony są w cichobieżną windę. Powierzchnie lokali mieszkalnych wynoszą od około 42 m2 do około 75 m2 z balkonami i ogródkami na parterze.Dla pierwszych pięciu Klientów atrakcyjny system płatności!

Inwestycja Bronowicka 9 - Apartamenty z wykończeniem w cenie znajduje się na Bronowicach, ul. Bronowicka 9 (3.2 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Nest Brokers

Inwestycja Bronowicka 9 - Apartamenty z wykończeniem w cenie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Bronowicka 9 - Apartamenty z wykończeniem w cenie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 42 do 76 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: cena m. postojowych w garażu: od 45 000 do 55 000 zł (miejsca na poziomach -1 i -2).
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Bronowicka 9 - Apartamenty z wykończeniem w cenie

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bronowicka 9 - Apartamenty z wykończeniem w cenie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Bronowicka 9 - Apartamenty z wykończeniem w cenie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bronowice.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bronowicka 9 - Apartamenty z wykończeniem w cenie znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 82 w odległości 160 m, Samorządowe Przedszkole nr 77 "Magiczne Siódemki" w Krakowie w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa nr 93 im. Lucjana Rydla w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bronowicka 9 - Apartamenty z wykończeniem w cenie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Lewiatan, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Awiteks.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bronowicka 9 - Apartamenty z wykończeniem w cenie w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.10.2020

Data aktualizacji: 26.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie