Chlebova apartamenty

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez NDI Development

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Chlebova apartamenty dostępnych jest 12 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
27 m2
1
33 m2
Parter
33 m2
Parter
43 m2
1
50 m2
1
40 m2
1
38 m2
1
45 m2
1
33 m2
1
33 m2
1
39 m2
2
33 m2
2

Opis Inwestycji

CHLEBOVA to ekskluzywny 6-piętrowy budynek składający się z 163 nowych mieszkań o powierzchni od 25 – 144 m2.Niepowtarzalny charakter inwestycji stworzą oryginalne elementy odzyskane z budynku Fabryki Chleba, która funkcjonowała w tym miejscu na początku XX wieku.Dodatkowymi udogodnieniami będą lobby z recepcją, bagażownia, sala fitness, pokój zabaw dla dzieci oraz strefa biznes. Na dachu zostanie zaaranżowany taras z urzekającym widokiem na Stare Miasto, Stocznię i rzekę Motławę.Podana cena jest kwotą netto do której należy doliczyć 23% VATZakup na rynku pierwotnym, bezpośrednio od dewelopera. Kupujący zwolniony z podatku PCC.W sprzedaży dostępne również inne metraże.Zapoznaj się z pełną ofertą apartamentów.

Inwestycja Chlebova apartamenty znajduje się w Śródmieściu, ul. Wiosny Ludów 4 (1.4 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera NDI Development.

Inwestycja Chlebova apartamenty jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 163 nowych się w 1 budynku wielorodzinnym 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Chlebova apartamenty pozostało na sprzedaż 12 lokali użytkowych o powierzchniach od 27 do 50 metrów kwadratowych.

Deweloper NDI Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 163 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, przystań dla łodzi, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, usługi concierge, internet, klimatyzacja, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, siłownia plenerowa, sala fitness, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 12 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 27 do 50 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Chlebova apartamenty

Apartamenty CHLEBOVA powstają na styku Starego i Młodego Miasta Gdańska przy ulicy Wiosny Ludów. Wybudowane zostaną w bezpośrednim sąsiedztwie Motławy oraz największych atrakcji Gdańska. Rozwijająca się okolica, nowe projekty infrastrukturalne, przyciągają inwestorów i zwiększają atrakcyjność tej lokalizacji. Pieszo: 3 min - Muzeum II Wojny Światowej 10 min - Stary Żuraw 8 min - Filharmonia Bałtycka

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

W odległości 650 metrów od inwestycji Chlebova apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Targ Rybny.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Chlebova apartamenty znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 41 Plastusiowo w odległości 750m, Szkoła Podstawowa nr 57 w odległości 800m, Niepubliczne Przedszkole Solaris Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Duszy Chrystusa Pana w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 750 m znajduje się Apteka im. Heweliusza, w odległości 900 m znajduje się Ateka Wałowa Dbam o Zdrowie, w odległości 900 m znajduje się Apteka 'AKSAMITNA' - dyżurująca.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 600 m znajduje się Muzeum Poczty Polskiej - Oddział Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, w odległości 650 m znajduje się Muzeum Techniki i Elektroniki, w odległości 700 m znajduje się Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 43.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1300 m znajduje się Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego Obiekt MOSIR, w odległości 1800 m znajduje się Armada - centrum sportowe.

Data publikacji: 29.07.2019

Data aktualizacji: 12.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie